KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PEWNE ZWYCIĘSTWO

03.maj 2017 r., w samo południe drużyna trampkarzy rozegrała swój kolejny mecz na stadio­nie Prądniczanki w Krakowie. Po wymuszonej złymi warunkami atmosferycznym przerwie w rozgrywkach ligowych, nasi piłkarze mogli w końcu rozegrać mecz i cieszyć się grą w kon­frontacji z rówieśnikami z Kra­kowa. Radość ta była o tyle większa, że odnieśliśmy w tym meczu zasłużone zwycięstwo 4 : 0. Nasza przewaga była widoczna od pierwszej do ostatniej minuty meczu, kontrolowaliśmy spotkanie na całym obszarze boiska oraz we wszystkich formacjach. Na uwagę zasługuje fakt, że w drugiej połowie meczu, drużyna gospodarzy nie stworzyła żadnej sytuacji bramkowej, a nawet nie oddała strzału w kierunku naszej bramki. Jedynym mankamentem w grze WAP-owiczów była zastraszająca nieskuteczność. Strzelili­śmy przeciwnikowi zaledwie 4 bramki, stwarzając w całym spotkaniu około kilkunastu stu­procentowych sytuacji do strzelenia gola.
Należy wyciągną odpowiednie wnioski, bo w kolejnych meczach przeciwnik może nam po­zwolić na stworzenie jednej lub dwóch sytuacji bramkowych, które trzeba będzie zamienić na bramki. Musimy zachować więcej zimniej krwi, spokoju i opanowania w momentach decy­dujących o strzeleniu gola.
Cieszy natomiast styl, w jakim pokonaliśmy Prądniczankę, wysokie posiadanie piłki oraz lekkość w tworzeniu sobie sytuacji bramkowych.
Bramki w tym meczu strzelali: Jakub Rdest x 2, Jakub Grela x 1 oraz Szymon Nocoń x 1. Należy podkreślić, że wszyscy rezerwowi, którzy weszli na boisko, zaprezentowali się z bar­dzo dobrej strony utrzymując wysoką jakość gry całego zespołu.

Skład WAP – Młodzi przebojem:
K. Gil, D. Makowski, D. Chmura, D. Mendak, B. Ciepał, J. Ptak, K. Sarecki, M. Kur, J. Rdest, J. Grela, K. Januszek.
Rezerwowi:
J. Czopek, Sz. Haberka, Sz. Nocoń, E. Maciora, R. Nawrot, P. Domagała.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com