KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

SIEMACHA – PROGRES KRAKÓW – WAP – MŁODZI PRZEBOJEM 4 : 1

09.04.2017 r. drużyna Młodzików WAP-u rozegrała wiosenny ligowy mecz inauguracyjny w lidze krakowskiej. Przeciwnikiem WAP-owiczów była drużyna Siemacha – Progres Kraków, która występowała w roli gospodarza spotkania. Mecz rozegrano na sztucznej nawierzchni.
Tuż po pierwszym gwizdku sędziego drużyna Młodzików WAP-u ruszyła do zdecydowanych ataków na bramkę przeciwnika, efektem czego były 3 doskonałe, jednak niewykorzystane sytuacje bramkowe. W 12 minucie meczu WAP-owicze strzelają jako pierwsi gola po świetnej indywidualnej akcji Macieja Pałki, zakończonej pięknym strzałem w samo okienko bramki. Po zdobyciu prowadzenia mamy dwie kolejne i znowu niewykorzystane, stuprocentowe okazje do strzelenia gola. Po raz kolejny piłkarskie przysłowie mówiące, że ,niewykorzystane sytuacje lubią się mścić” – potwierdza swoja mądrość. W 25 minucie meczu drużyna Progresu wyprowadza kontrę i zdobywa wyrównującą bramkę, ustalając wynik 1:1 do przerwy. Mimo dominacji naszej drużyny w początkowych minutach II połowy w 45 minucie meczu nieoczekiwanie drużyna WAP-u traci bramkę na 2:1. Po tym golu w nasze szeregi wkrada się chaos a przeciwnik wykorzystuje to bezlitośnie strzelając jeszcze dwie bramki w meczu. My natomiast odpowiadamy strzałem w poprzeczkę z rzutu wolnego wykonywanego przez Antoniego Móla.
Podsumowując spotkanie obiektywnie należy stwierdzić, że pierwsza połowa to zdecydowana dominacja naszych zawodników – gra wyglądała bardzo przyzwoicie, jednak niestety brakowało szczęścia do zdobycia gola. W drugiej połowie zdecydowaną przewagę osiągnął gospodarz, a z perspektywy kibica wyglądało to tak, jakby nasza drużyna zamieniła się koszulkami z przeciwnikiem – no cóż przegrywamy 4:1 – czasami tak bywa, ważne jest jednak aby ta porażka zmobilizował nas w kolejnych meczach do walki o punkty i każdy centymetr boiska.
Skład WAP-u:
1 – Aleks Jaskólski, 5 – Kamil Balin, 9 – Alan Górski, 3 – Adrian Grabowski, 16 – Kamil Maciora, 10 – Maciej Pałka, 11 – Bartosz Paszczela, 7 – Wojciech Sułkowski, 8 – Olaf Żebrak, 6 – Antoni Kulis, 14 – Antoni Mól.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com