KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

OBÓZ SPORTOWY GRUPY STARSZEJ

Nasze drużyny młodzików, trampkarzy i juniorów młodszych w ramach okresu przygoto­wawczego uczestni­czyły w kolejnym już obozie sportowy, który trwał 7 dni. Obóz tradycyjnie odbył się w Zakopa­nem, gdzie w przyjaznej atmosferze i przy wspaniałej pogodzie mogliśmy spędzić naprawdę do­bry tydzień. Nasi piłkarze razem z trenerami przygotowywali się do kolej­nego sezonu, gdzie oprócz treningów na Boisku PLATO udostępnionym przez COS Zakopane rozegrano również sparingi. Dużą wagę przyłożono również do stworzenia zgranych i dobrze współpracujących dru­żyn. Zgrupowanie stanowiło połączenie elementów aktywnego wypo­czynku oraz rywalizacji sportowej dlatego za nami naprawdę dużo godzin sportowo-piłkarskich. Uczestnicy obozu z pewnością odczuwali trudy ciężkich treningów, jednak doskonała baza noc­legowa i pyszne wy­żywienie szybko pozwalały regenerować siły po intensywnie spędzanych dniach. 

Program obozu oczywiście zdominowany był zajęciami o charakterze sportowym i stricte spor­towym, nie brakowało jednak elementów wypoczynkowo – rozrywkowych. Po treningach za­wodnicy regenerowali swoje siły na kąpielisku, kręgielni w kinie oraz na wycieczce górskiej. Podczas obozu odbyła się integracyjna dyskoteka oraz wspólne ognisko połączone z wieczorem poezji 🙂 

 

Plan przygotowań został zrealizowany, a założone cele osiągnięte, wszyscy zawodnicy zaanga­żowali się w treningi a rozegrane sparingi pozwoliły ocenić drużynę i zweryfikować dotychcza­sowe pozycje na boisku. Czasu na nudę nie było. A wszystko dzięki zaangażowanej i wykwalifikowanej kadrze.

Dziękujemy Pani Annie Ptak (kierownik obozu) oraz kadrze wychowawczej, za zaangażowanie i ogromny wkład pracy włożony w przygotowanie i profesjonalne poprowadzenie obozu. 

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom, którzy uczestniczyli w obozie za udział i pozytywną postawę na wyjeździe. Mamy nadzieję, że nauka wyniesiona z obozu zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.

Dziękujemy również rodzicom, za zaufanie jakim obdarzyli naszą Szkółkę powierzając trenerom pod opiekę swoje dzieci. Praca z Waszymi dziećmi była dla nas dużą przyjemnością.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com