KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

TURNIEJOWA LIGA NAJMŁODSZYCH WAP-owiczów

Dnia 01.10.2017 r. zawodnicy z rocznika 2011 rozegrali na orliku w Kluczach swój pierwszy Turniej Ligowy. W pierwszym spotkaniu turnieju zagraliśmy z drużyną Bolesław Bukowno. Mecz od samego początku pod kontrolą naszych zawodników, co zaowocowało zdobyciem aż 5 goli (5:1). Drugi mecz gramy z GLKS Przemsza Kluczami. Przeciwnik, z którym przyszło się zmierzyć naszym chłopcom bardzo wymagający dlatego gra do samego końca zacięta i emocjonująca, ale oczywiście w duchu fair play. Szkoda, że w ostatniej minucie meczu nasi koledzy z przeciwnej drużyny zdobyli bramkę, pozbawiając nas tym samym zwycięstwa (0:1). Ostatni mecz turnieju rozgrywamy z AP Przemsza Kluczami. Pierwszą bramkę zdobywają Klucze jednak WAP-owicze grając z dużą swobodą pokazali swoje – już spore z resztą – umiejętności piłkarskie, wygrywając ten mecz (4:1). 
Był to pierwszy tak duży sprawdzian dla naszego Przedszkola Piłkarskiego, który szczerze mówiąc zdali celująco !!!. 
Trenerka Ola dziękuje zawodnikom z pola, że tak wspaniale zagrali, walcząc o każdą piłkę, jak również bramkarzom za wspaniałą obronę. 

Bramki zdobyli:
WAP – Bolesław Bukowno 5:1 – Julian Krężel x 3, Krzysztof Kosałka, Mikołaj Maślisz. WAP – AP Przemsza Klucze 4:1 – Maciej Rogal x 3, Krzysztof Kosałka.

SKŁAD WAP-u
Szymon Różanowski, Tomasz Marchajski, Bartosz Konieczny, Maciej Rogal, Wiktor Rosół, Mikołaj Maślisz, Jakub Osuch, Filip Lenart, Filip Sobczyk, Krzysztof Kosałka, Julian Krężel. 

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com