REGON: 122444484

MECZ NA SZCZYCIE

SŁOWIK OLKUSZ – PRZEBÓJ WOLBROM (WAP) 0:3
Bramki: Świda J., Pabiańczyk A., Januszek K.
Dnia 04.11.2017 r. w ostatniej kolejce na koniec rundy jesiennej jedziemy do lidera tabeli – Słowika Olkusz. W pierwszej połowie narzucając Słowikowi swój styl gry, gramy kombinacyjnie z wymiennością pozycji na co drużyna z Olkusza nie była przygotowana, utrzymujemy się zdecydowanie dłużej przy piłce niż przeciwnik. Mimo że rozgrywamy przez większość pierwszej połowy atak pozycyjny nie dopuszczając do groźnych kontrataków, nie możemy przedrzeć się przez obronę Słowika, schodzimy na przerwę z wynikiem bezbramkowym.
Druga połowa spotkania to zdecydowanie nasza przewaga. Pierwszą bramkę strzelamy już 3 minuty po przewie – Jan Świda po stałym fragmencie gry nie dał żadnych szans bramkarzowi Słowika. Kilkanaście minut później kolejnego gola zdobywa Aleksander Pabiańczyk a 2 min później celnie strzela Kacper Januszek. Wygrywamy mecz 3:0 – martwi natomiast fakt, że przeciwnik nie potrafił pogodzić się z porażką często prowokując i kopiąc naszych zawodników 🙁

WAP – Słowik Olkusz

Podsumowanie rundy jesiennej przez Trenera – Mariusza Porębskiego
W ostatnich dwóch meczach graliśmy bardzo pewnie z tyłu. Bramkarze wskoczyli na wyższy poziom bramkarski. Obrońcy bardzo dobrze grali często podłączając się w ofensywę z odpowiednią asekuracją gdy przeciwnik nie potrafił strzelić nam bramki. Potrafimy cieszyć się grą dzięki świetnym pomocnikom i napastnikom, którzy poprawili skuteczność. Rundę jesienną mimo ze zajmujemy 4 miejsce w tabeli z 21 pkt (tracąc do lidera 3 pkt, strzelamy w 9 meczach aż 80 goli tracąc 11) należy uznać za udaną. Brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie, systematyczność na treningach jak i chęć bycia coraz lepszymi zawodnikami. Jednak jeszcze dużo mamy do poprawy.
Dziękuje Zarządowi WAP-u jak i WKS Przebój Wolbrom za dobrą współprace między klubami i mam nadzieję że będzie jeszcze lepsza . Dziękuję koordynatorowi trenerów Panu Pawłowi Neterowi za pomoc, jak i również rodzicom, którzy są na każdym meczu. Dziękuję naszemu kamerzyście Panu Wojciechowi Ptakowi dzięki któremu mogłem robić analizę taktyczną meczu przygotowując zawodników do kolejnego spotkania. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam.DZIĘKUJE ZAWODNIKOM BO WY JESTESĆIE NAJWAŻNIEJSI !!! TRENUJMY TAK DALEJ !!!!