KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MECZ LIGOWY TRAMPARZY Z AP PROFI ZIELONKI

W drugiej kolejce trampkarze WAP – Młodzi przebojem zmierzyli się ze zwycięzcą poprzedniej edycji I Ligi Trampkarzy drużyną AP Profi Zielonki, remisując na stadionie w Wolbro­miu 1:1 po bramce Kacpra Januszka.
Mając w pamięci pierwszą kolejkę rozegrana w Proszowicach, należy stwierdzić, że był to zdecydowanie lepszy mecz w wykonaniu naszych zawodników. W pierwszej połowie lekka przewaga gości, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce, lepiej ją rozgrywali mając przez to optyczną przewagę. Jednak to my mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje do strzelenia bramki. Pierwsza po podaniu Kacpra Januszka – Jakub Grela wychodzi sam na sam z bramkarzem gości, przegrywając ten pojedynek, strzela prosto w bramkarza. Druga podobna – po podaniu Jakuba Ptaka – wspomniany wcześniej napastnik Jakub Grela strzela obok lewego słupka bramki. Niewykorzystane sytuacje szybko się zemściły i po serii błędów naszych zawodników schodziliśmy na przerwę przegrywając 0:1.
Druga odsłona meczu zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Znakomita gra w obronie, agresywna i mądra gra w pomocy oraz niebezpieczne kontrataki przyniosły bramkę wyrów­nującą, której autorem został nasz kapitan Kacper Januszek.
Mecz stojący na wysokim poziomie, z wieloma sytuacjami podbramkowymi, gdzie każda ze stron mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Remis z bardzo mocną drużyną z Zielonek można uznać za dobry wynik, chociaż po końcowym gwizdku sędziego pozostał wśród nas wszystkich mały niedosyt.

Skład WAP – Młodzi przebojem:
K. Gil D. Makowski, D. Chmura, D. Mendak, B. Ciepał, J. Ptak, K. Sarecki, M. Kur, R. Na­wrot, J. Grela, K. Januszek.
Rezerwa:
J. Czopek, E. Maciora, Sz. Haberka, K. Duch, P. Domagała

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com