KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

ZALEGŁE OPISY TURNIEJÓW ORLIKÓW

Na koniec roku 2017 nasi zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi uczestniczyli w turniejach organizowanych przez Kluby: Wandy Kraków oraz Akademii Piłkarskiej Gołcza.
Podczas turniejów WAP-owicze rozegrali wiele spotkań przeciwko bardzo dobrym zespołom – niejednokrotnie pokazując dobry futbol.
Pierwszym turniejem był Turniej WANDA CUP, rozegrany pod balonem. Naszymi przeciwnikami byli: Unia Tarnów I, Unia Tarnów II, Bronowianka Kraków, Wanda Kraków, Szkółka Piłkarska Górale.

Po dobrej grze nasza drużyna zajęła IV miejsce przegrywając w karnych z drużyną Unii Tarnów. Pokazaliśmy się z dobrej strony. Wszyscy zawodnicy byli w dobrej formie, nie bali się podejmować ryzyka i brać ciężar gry na siebie. Młodzi WAP-owicze pokazali charakter i oddali serce na boisku, popisując się przy tym piłkarskimi umiejętnościami. Należy również wspomnieć, że Dorian Koryczan został królem strzelców turnieju.

WAP – Młodzi przebojem skład:
Krzysztof Broda, Igor Kot, Jakub Kotlarz, Filip Tomsia, Mateusz Czerwik, Mateusz Marchajski, Kamil Płowiec, Franciszek Pluta, Konrad Aronsson, Dorian Koryczan, Kacper Łyczak, Jakub Gierlach, Mateusz Grela

Drugim turniejem na który udał się nasz zespół był dwudniowy VII Mikołajkowy turniej w Gołczy dla rocznika 2007 i młodsi.
Zmierzyliśmy się z najlepszymi zespołami, które swoich przedstawicieli maja w  Ekstraklasie. Już po pierwszym dniu było widać, że poziom rozgrywek jest bardzo wysoki i mimo chęci i olbrzymiej woli walki na boisku nie odnieśliśmy żadnego zwycięstwa grając z takimi zespołami jak: Korona Kielce, Rekord Bielsko-Biała, Sandecja Nowy Sącz, AP Gołcza.
W drugim dniu nasz zespół zaczął grać lepiej odnosząc zwycięstwa i pokazując, że drzemie w nich potencjał. Ostatecznie WAP zajął 7 miejsce w turnieju wyprzedzając takie zespoły jak AP Gołcza, Polonia Nysa oraz Korona Kielce 2.

WAP – Młodzi przebojem skład:
Krzysztof Broda, Jakub Kotlarz, Mateusz Grela, Dawid Myszor, Olaf Witkowski, Mateusz Marchajski, Kamil Płowiec, Kacper Łyczak, Piotr Kosałka, Kuba Prokop.

Cieszę się, że nasi zawodnicy grają w takich turniejach, ponieważ dzięki grze z najlepszymi zespołami z Polski cały czas podnoszą swoje umiejętności oraz mają możliwość sprawdzenia się na tle mocnych przeciwników. Najważniejsza dla tych chłopców jest ciągła gra i mimo, że w meczach ponoszą porażki, to dzięki temu budują swój charakter a doświadczenie zdobyte w takich meczach jest bezcenne i zaprocentuje w przyszłości – podsumował trener Grzegorz Smolak

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com