KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

TURNIEJ ROCZNIKA 2008 W PŁOCKU

W dniach od 17-18 marca 2018 r. drużyna z rocznika 2008 i młodsi rozegrała dwudniowy turniej w  Płocku. Rywalami naszego zespołu były drużyny z całej Polski.
Po ciężkiej podróży spowodowanej fatalną pogodą oraz korkami na trasie, dotarliśmy do celu 3 godziny później od planowanego przyjazdu. W hotelu czekała na zawodników ciepła kolacja a zaraz po niej szybki i krótki sen, bowiem rozgrywki rozpoczynały się z samego rana.
Podczas pierwszego dnia turnieju nasza drużyna rozegrała 7 meczów z takimi przeciwnikami jak: Wisła Płock, Delta Warszawa, AP Żyrardów, Widok Skierniewice, Bóbr Tłuszcz, MUKS Wisełka Solec Kujawski i Wisełka Fordon Bydgoszcz.
W czasie rozgrywek WAP-owicze pokazały się z dobrej strony i choć nie wszystko w tych meczach wychodziło, to nasz zespół zostawił po sobie dobre wrażenie, stwarzając sobie wiele okazji do strzelenia bramki.
Po obiedzie i odpoczynku zawodnicy relaksowali się podczas spaceru nad Wisłę oraz zwiedzania Płocka.
W drugim dniu turnieju zagraliśmy mecze z: AP 11 Legionowo, AP Jedenastka Wrocław oraz Widok Skierniewice. Spotkania były rozgrywane w dobrym tempie, a stwarzane sytuacje zamienialiśmy na bramki. Podczas rozgrywek widać było pełne zaangażowanie ze strony zawodników oraz chęć wygrania każdego spotkania z wyżej notowanymi rywalami.

SKŁAD WAP – Młodzi przebojem:
Milan Maroszek, Dawid Myszor, Mateusz Grela, Kacper Łyczak, Piotr Kosałka, Jakub Gierlach, Dominika Karcz, Mateusz Mucha, Krystian Myszor, Kaspar Aronsson, Paweł Domagała, Patryk Szczepara.

To był bardzo dobry turniej z mocnymi rywalami. Nasza drużyna potrafiła wygrywać, a także remisować z silniejszymi zespołami a ponoszone porażki nie były wysokie 0:1 lub 0:2. Dlatego cieszy fakt, że na tak mocno obsadzonych turniejach nie ma aż tak dużej różnicy między naszym zespołem a topowymi zespołami z całej Polski. Dodatkowo chłopaki zbierają cenne doświadczenia oraz integrują się w swojej grupie, poznając nowych kolegów z innych zespołów.
Swoją grą drużyna zasłużyła na pochwałę i słowa uznania za ambicję, determinację, zaangażowanie w każdym meczu, walkę o każdą część boiska. Nasza postawa podczas turnieju sprawiła, że do naszej Akademii wpływają kolejne zaproszenia na wielkie turnieje od drużyn, z którymi spotkaliśmy się w Płocku.

DZIĘKUJEMY
PANU BURMISTRZOWI – ADAMOWI ZIELNIKOWI,
PANI KAROLINIE ARONSSON
ORAZ PANU MICHAŁOWI MYSZOROWI
ZA FINANSOWE WSPARCIE WYJAZDU DO PŁOCKA.
OKAZANA PRZEZ PAŃSTWA POMOC DAŁA
NASZYM ADEPTOM SZANSĘ 
NA DALSZE PODNOSZENIE SWOICH UMIEJĘTNOŚCI 
PIŁKARSKICH

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com