KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

JUNIORZY MŁODSI MAJĄ LIDERA !!!

Wawel Kraków – WKS Przebój (WAP)  2:5

Szreniawa Koszyce – WKS Przebój (WAP) 0 :12

Dnia  05.05.2018 r.  czekał nas wyjazdowy mecz  w Krakowie z drużyną Wawelu.  Początek meczu dość wyrównany a my gramy trochę ospale. Kolejne minuty meczu to przewaga naszych zawodników a efektem tego jest bramka Jana Świdy, który uderza po długim rogu nie do obrony.  W 28 minucie meczu nasz bramkarz Jakub Czopek popełnia błąd, przyjmując piłkę w kierunku przeciwnika, który strzela gola wykorzystując ten prezent. Do przerwy mamy wynik remisowy.

Rewelacyjnie zaczynamy drugą połowę meczu – Aleksander Pabiańczyk strzela piękną bramkę nie dając szans bramkarzowi Wawelu. Przeciwnik szybko próbuje odrobić straty mając dwie dogodne sytuacje, jednak Jakub Czopek pewnie broni, rehabilitując się za wcześniejszy błąd.  W 50 minucie meczu w sytuacji  sam na sam z bramkarzem przeciwnik doprowadza do wyrównania. Wznawiając  grę ze środka pola piłka trafia do Dawida Mendaka, który świetnie zagrywa  nad obrońcami do Jakuba Greli – ten  wychodzi w idealnym tempie i strzela bramkę dającą nam prowadzenie. Kolejne minuty meczu to już dominacja naszych zawodników, bramki strzelają: Patryk Domagała po rzucie rożnym wykonywanym przez Jana Świdę oraz Aleksander Pabiańczyk  po znakomicie przeprowadzonej akcji przez Jakuba Grelę, Kacpra Januszka i Jakuba Rdesta

W tym meczu należy pochwalić wszystkich zawodników, nie możemy jednak zapominać, że musimy być zawsze skoncentrowani do końca i nie pozwalać przeciwnikowi na odrabianie strat.

13.05.2018 r. zagraliśmy mecz wyjazdowy w Koszycach oddalonych około 80 km od Wolbromia. Mecz wygrywamy 12:0 grając szybko, kombinacyjnie nie pozwalając przeciwnikowi na zbyt wiele. Bramki strzelają: Rdest Jakub – 5 bramek, prezentując bardzo dobra formę, grając na boku obrony Świda Jan, który  w każdym meczu prezentuje się wyśmienicie a z Koszycami zdobywa 3 gole. Po 2 bramki ustrzelili – Płowiec Michał i Jakub Grela również prezentujący znakomita formę. W obu spotkaniach należy pochwalić wszystkich zawodników nie zapominając o kapitanie Kacprze Januszku, który świetnie rozgrywa piłkę, grając szybko i kombinacyjnie  – oby tak dalej drużyno.

 Wygrywając te spotkania mamy 3 pkt. przewagi nad drugim zespołem w tabeli .

BRAWO DRUŻYNA !!!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com