KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

KOLEJNY PIKNIK JUŻ ZA NAMI

02.06.2018 r. po raz kolejny – można powiedzieć, że tradycyjnie – odbył się Rodzinny Piknik pod hasłem „Ochota na Sport”, zorganizowany przez Zarząd Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem. W tym roku Piknik był współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Tury­styki w ramach Projektu – Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych 2018.

Choć wcześniejsze prognozy były raczej pesymistyczne, to w sobotę 02 czerwca przywitało nas piękne słońce, a bogaty program Pikniku oraz wspomnienia ubiegłorocznej imprezy sprawiły, że wolbromski stadion wypełniły tłumy Adeptów wraz z rodzicami, młodszym i starszym rodzeń­stwem oraz babciami i dziadkami. Imprezę otworzył Pan Paweł Neter – prezes WAP – Młodzi przebojem i powitał Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom – Pana Adama Zielnika oraz wszystkich uczestników Pikniku. Następnie w imieniu Zarządu i Adeptów Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem podziękował darczyńcom za włożony w organizację imprezy wkład finansowy i rzeczowy. Na zakończenie powitania głos zabrał Burmistrz MiG Wolbrom Pan Adam Zielnik, który doceniając ogrom przedsięwzięcia wyraził swoją pełną aprobatę dla dotychczasowej działalności Akademii i tego typu imprez.  

 

Ta niezwykle ciepła, familijna impreza stała się okazją do zaprezentowania zdobytych przez Adeptów, piłkarskich umiejętności podczas rozgrywanych meczów – rodzice kontra dzieci. Nie ważne było kto wygra mecz oraz ile zdobędzie bramek, liczyła się tylko dobra, wspólna zabawa oraz integracja rodzin.
Uczestnicy Pikniku mogli spróbować swoich sił podczas drużynowego biegu, gdzie liczyła się nie tylko szybkość, ale również umiejętności w prowadzeniu piłki. Mogli też sprawdzić swoje wiadomości podczas quizu z wiedzy o piłce nożnej oraz zagrać w „Dwa ognie” grę, która pozwoliła starszym uczestnikom powspominać swoje młodzieńcze lata. 

  

Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, kawa i herbata. Bezpłatnie można było posi­lić się kiełbaską z grilla, bigosem i grochówką, a dzieci dodatkowo częstowano watą cukrową i lodami. Nie zabrakło kolorowych balonów, dmuchanych piłek i frisby dla najmłodszych, poda­rowanych przez firmy Fiber (Interkonekt) i Itcom .
Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce w tematyce piłki nożnej – Zjeżdżalnia Piłkar­ska, Gigantyczne Piłkarzyki i Euro Sumo, które umilały czas nie tylko Adeptom, ale również star­szym przedstawicielom rodzin, którzy z wielką ochotą korzystali z tych atrakcji.  

W organizację imprezy zaangażowany był cały Zarząd, Trenerzy oraz Rodzice. Ponad 20 osób ciężko pracowało na to, aby WAP-owicze zapamiętali ten dzień jak najlepiej – dziękujemy im serdecznie za wysiłek i poświęcony czas.

Dziękujemy Burmistrzowi – Panu Adamowi Zielnikowi za udostępnie­nie obiektów sportowych przy ul. Leśnej 2 oraz za pokrycie kosz­tów zużytej podczas trwania Pikniku energii elektrycznej.

Dziękujemy – wszystkim Paniom, które osłodziły nasz Piknik przepysznymi, domowymi wypie­kami, od których uginały się stoły.

Ale przede wszystkim dziękujemy darczyńcom, dzięki którym była możliwa organizacja tego Pikniku. Serdecznie dziękujemy !!!

Wsparcia naszemu przedsięwzięciu udzielili:

 • FTT WOLBROM S.A.
 • KARBON 2 sp. z o.o.
 • FPUH  „DROMA” Majda Urszula
 • BABY-LAND KAROLINA ARONSSON
 • INTERKRĄŻ sp. z o.o
 • ITCOM Marcin Świerkowski, Jan Pałka, Łukasz Krężel,
 • FIRMA INTERKONEKT S.C. Barczyk Paweł, Furman Tomasz
 • FIRMA HANDLOWA Piwowarscy i Spółka
 • RESTAURACJA „GOSPODA POD LASEM”  Edyta Kiwior
 • „MEDICAL HELP” Usługi Medyczno – Zdrowotne Adam Śliwa 
 • DJ SOSEN
 • FIRMA NAGRAMYTO.PL
 • ORAZ DARCZYŃCA KIEŁBASEK NA GRILLA, KTÓRY PRAGNIE POZOSTAĆ ANONIMOWY  
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com