KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO TRAMPKARZY

W sobotę 29 września podejmowaliśmy na własnym boisku Słomniczankę Słomniki. Tym meczem rozpoczęliśmy rewanżowe spotkania w ramach Krakowskiej I Ligi Trampkarzy. Na wyjeździe ulegliśmy aż 1 – 5 i wszyscy zawodnicy byli zdeterminowani aby się zrewanżować.
Spotkanie przebiegało od początku pod nasze dyktando, jednak brakowało skuteczności lub “ostatniego” podania. Pomimo wyraźnej przewagi WAP – u to goście wyszli na prowadzenie – szczęśliwa akcja po szybkim wznowieniu rzutu z autu zakończona płaskim strzałem z 11 metrów. Od razu ruszyliśmy do odrabiania strat co zaowocowało bramką Grzegorza Żuchowicza po rzucie rożnym. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Po zmianie stron przebieg spotkania nie zmienił się, wciąż stwarzaliśmy sytuacje lecz brakowało wykończenia lub szczęścia (słupek, poprzeczka). Wytrwale dążyliśmy do strzelenia gola, za co spotkała nas nagroda, prostopadłe podanie otrzymał Kamil Szlachta, będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachował zimną krew i wyłożył piłkę Maciejowi Pałce, który skierował ją do pustej bramki. Była to ostatnia akcja meczu, w ten sposób przypieczętowaliśmy zasłużone zwycięstwo.
Skład stanowili: Płaszczyk, Robak, Jaskólski, Rutowicz, Górski, Kulis, Paszczela, Pałka, Balin, Żuchowicz, Szlachta, grali również Nowak Angelika, Kacper Gałęziewski oraz Filip Bocianowski.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com