KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

KAPITALNY MECZ JUNIORÓW

HUTNIK KRAKÓW – PRZEBÓJ WOLBROM (WAP) 2:3
Bramki: Mendak Dawid, Januszek Kacper, Grela Jakub  

19.09.2018 r. zespół juniorów zagrał z Hutnikiem Kraków, który lideruje w Ekstralidze Junior Młodszy Kraków.
Tuż po pierwszym gwizdku ruszyliśmy do ataków lecz przeciwnik rozbijał je na 30 metrze od swojej bramki, jednocześnie wyprowadzał bardzo szybkie i groźne kontry, które mogły zakończyć się golami gdyby nie nasz golkiper Kacper Gil, prezentujący świetne parady bramkarskie i niejednokrotnie ratujący nasz zespól przed utratą bramki. W 30 minucie meczu popełniamy dwa duże błędy w bocznych sektorach boiska co wykorzystuje przeciwnik który strzela bramkę na 1:0.

Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani wiedząc że możemy dużo ugrać wywożąc punkty z Suchych Stawów. W 63 minucie mamy bramkę wyrównującą. Strzał z rzutu wolnego Kacpra Januszka broni bramkarz Hutnika wybijając piłkę przed siebie a wbiegający za strzałem Dawid Mendak umieszcza piłkę w siatce. Kolejne minuty meczu to dwie świetne sytuacje Jakuba Greli – w pierwszej minimalnie przestrzelił z główki a w drugiej świetną paradą popisał się bramkarz gospodarzy. W 68 minucie meczu kapitalną akcją zaprezentował Kacper Januszek, który po odbiorze piłki przebiegł z nią ponad połowę boiska strzelając bramkę na 2:1 dla Wolbromian. Kilka minut przed końcem spotkania Jakub Grela strzela upragnionego gola i prowadzimy 3:1. W ostatniej akcji meczu przeciwnik odpowiedział bramką ustalając wynik spotkania na 3:2.

Podsumowując: zagraliśmy kapitalny mecz, pierwsza połowa bardziej dla Hutnika, druga zdecydowanie dla nas. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, począwszy od bramkarza a skończywszy na napastniku.

W tym meczu zadebiutowali: Adam Kluczewski, który przyszedł ze Słowika Olkusz i nasz nowy zawodnik Tomasz Rolka.

Skład: Kacper Gil, Bartosz Ciepał, Haberka Szymon, Mendak Dawid, Jakub Rdest, Tomasz Rolka, Jakub Grela, Kacper Sarecki, Kacper Januszek, Adam Kluczewski.
Grali również : Kacper Duch , Jarzmik Jakub, Maksymilian Kijak, Wiktor Cebulski

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com