KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

I HALOWY TURNIEJ SKRZATÓW – “OCHOTA NA SPORT”

25.11.2018 r. Hala Sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wolbromiu pękała w szwach. Stało się to za sprawą I Halowego Turnieju Skrzatów, który zorganizowała Wolbromska Akademię Piłkarską – Młodzi przebojem a współfinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Było to ostanie w 2018 roku turniejowe spotkanie z cyklu „Ochota na Sport”, do którego tym razem przystąpiły drużyny Skrzatów: AP Champions Olkusz, AP Gołcza (przepraszamy za brak zdjęcia drużyny), AP Przemsza Klucze, Football Academy Jurajska, MKS Skała, AP Bukowno i WAP – Młodzi przebojem.

Na trybunach zasiedli rodzice, dziadkowie oraz siostry i bracia młodych bohaterów turniejowych rozgrywek. Cóż to były za emocje. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki a każda drużyna dawała z siebie wszystko. Zespoły grały ze zmiennym szczęściem, raz ciesząc się ze zwycięstwa, innym razem uznając wyższość przeciwnika. Wszystkie mecze oglądało się z wielkim zaciekawieniem, bowiem bramki wpadały jedna po drugiej. Doping fanów i wspaniałe umiejętności małych piłkarzy sprzyjały dobrej zabawie.

W turnieju – jak to jest w zwyczaju u najmłodszych – nie była prowadzona klasyfikacja. Dzieci wzięły udział w zabawie sportowej, gdzie nie było przegranych i wygranych. Liczył się jedynie uśmiech na twarzach młodych piłkarzy. Wszyscy uczestnicy, którzy zjawili się tego dnia na boisku, byli zwycięzcami. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, a każdy zawodnik został uhonorowany medalem.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com