KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

KOLEJNY PIKNIK ZA NAMI

Rodzinna atmosfera, gry, zabawy i mnóstwo radości – tak wygląda najkrótsze podsumowanie Pikniku, który już na stale zapisał się na kartach historii naszej Akademii. Nawet pogoda, której prognozy były burzowe zrobiła nam miłą niespodziankę i pozwoliła na wspaniałą zabawę.
Piknik “Ochota na Sport” był współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki a Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Pana Adama Zielnika.

                             

 

 

 

 

Przed rozpoczęciem sportowej zabawy odbyła się część oficjalna. Prezes Stowarzyszenia Pan Paweł Neter przywitał wszystkich uczestników pikniku i serdeczne podziękował sponsorom, którzy wsparli organizacyjnie, finansowo i rzeczowo przygotowania do sportowej imprezy. Następnie w imieniu nieobecnego Pana Burmistrza głos zabrała Pani Kinga Cupiał, która odczytała adresowany do uczestników pikniku list. Po odczytaniu listu Prezes Zarządu WAP- Młodzi przebojem złożył na ręce Pani Kingi Cupiał skierowane do Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom, słowa podziękowania za Patronat Honorowy oraz pamiątkowe tablo.

Piknik Rodzinny to głównie rekreacja i zabawa całych rodzin na świeżym powietrzu, więc po zakończeniu części oficjalnej z wielką niecierpliwością oczekiwano na konkurencje sportowe, zabawy i to co adepci lubią najbardziej – mecze. Swoje umiejętności prezentowały drużyny skrzatów, żaków i orlików. Do sportowej rywalizacji bardzo ambitnie również podeszli Rodzice walcząc na murawie jak równy z równym. Wyniki meczów nie miały tu żadnego znaczenia. Tak naprawdę nie była to rywalizacja, a jedynie świetna zabawa. 
Po meczowych emocjach rozpoczęły się konkurencje grupowe, w których należało wykazać się precyzją, zwinnością, sprytem oraz wiedzą. Niesamowita ilość energii zarówno u tych małych jak i dużych zawodników, pojawiła się podczas przeciągania liny oraz biegu z przeszkodami, który okazał się nie lada wyzwaniem dla starszej części zawodników. Rywalizujące grupy wzajem­nie się wspierały, a wokół wrzał donośny doping.
Na zakończenie imprezy startujący w konkursach zaprezentowali ogromną wiedzę sportową podczas przeprowadzonych quizów w tematyce piłki nożnej.

Dzięki wsparciu sponsorów oraz zaangażowaniu organizatorów i chętnej do pomocy grupki rodziców, żaden z uczestników imprezy nie mógł narzekać na nudę !  Nie zabrakło szczypty rywalizacji, mnóstwa uśmiechu i dobrej zabawy na dmuchańcach, było wszystko to, czego nie może zabraknąć podczas takiego wydarzenia. Jedną z głównych atrakcji była także fotobudka, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Już od pierwszych chwil działania budki, w oczekiwaniu do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ustawiła się spora kolejka 🙂
Oczywiście mało kto wytrzymałby cały dzień bez jedzenia. Dlatego o podniebienia, tradycyjnie już zadbała właścicielka Restauracji “Gospoda Pod Lasem” Pani Edyta Kiwior. Sportowcy mieli do dyspozycji lody, watę cukrową, napoje oraz kiełbaski z grilla, kaszankę i bigos. Podobnie jak w latach ubiegłych nie zabrakło smacznych wypieków mam naszych adeptów.

Piknik okazał się niesamowitą i pełną wrażeń imprezą rodzinną. Zmęczenie i uśmiech na twarzach mam i tatusiów oraz radość i emocje na buziach dzieci to najlepsza nagroda i satysfakcja dla organizatorów. Niech dobry nastrój wywołany pozytywnymi emocjami towarzyszy nam do przyszłego Pikniku Rodzinnego, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

Do tego, by ten dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny przyczynili się nasi darczyńcy i przyjaciele:

BABY-LAND KAROLINA ARONSSON

LEADER LANGUAGE SCHOOL ANGIELSKI Z EPEE EDYTA PIPUTA

FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA “DROMA” MAJDA URSZULA

MS INSTALACJE MARIUSZ SOŁTYSIK

PAŃSTWO ANNA I MICHAŁ MYSZOR

ITCOM MARCIN ŚWIERKOWSKI, JAN PAŁKA, ŁUKASZ KRĘŻEL

RESTAURACJA „GOSPODA POD LASEM” PANI EDYTA KIWIOR

FIRMA HANDLOWA PIWOWARSCY I SPÓŁKA

FIRMA TĘCZOLUDKI

dziękujemy również Pani, która ufundowała słodkie nagrody i pragnie pozostać anonimowa.

 

Dziękujemy Prezesowi WKS Przebój Wolbrom – Panu Dariuszowi Gorgoniowi
za udostępnie­nie obiektów sportowych przy ul Leśnej 2 oraz za pokrycie kosz­tów zużytej podczas trwania Pikniku energii elektrycznej.

Dziękujemy Dyrektorowi Domu Kultury – Panu Piotrowi Gamrotowi
za bezpłatne wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego

Podziękowania kierujemy również do Rodziców i Trenerów,
którzy z dużym zaangażowaniem wspierali Zarząd podczas przygotowań imprezy.

Dziękujemy – wszystkim Paniom, które osłodziły nasz Piknik domowymi wypiekami i słodyczami.

 

ZDJĘCIA Z FOTOBUDKI

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com