KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

TRAMPKARZE W KRAKOWSKIEJ LIDZE

WAP-MŁODZI PRZEBOJEM –  WKS PRZEBÓJ WOLBROM  14 – 0  (bramki: Bartosz Paszczela x 4, Maciej Pałka x 4, Olaf Żebrak x 3, Kamil Maciora x 1, Filip Bocianowski x 1, Mikołaj Duch x 1)
Na derby Wolbromia stawiliśmy się bardzo zmobilizowani i skoncentrowani co było widać na boisku. Był to mecz, w którym dominowaliśmy od pierwszej do ostatniej minuty, a wynik 14-0 pokazuje ilość sytuacji pod bramką WKS-u i chyba był to najmniejszy wymiar kary jaki mogliśmy wymierzyć rywalom. Oczywiście nie zachłysnęliśmy się tym zwycięstwem, tylko mocno trenując czekaliśmy pełni szacunku na następnych rywali wiedząc, że w każdym kolejnym meczu przeciwnik będzie coraz bardziej wymagający.

SKALANKA SKAŁA  –  WAP-MŁODZI PRZEBOJEM  1 – 13 (bramki: Maciej Pałka x 4, Bartosz Paszczela x 3, Mikołaj Duch x 3, Olaf Żebrak x 2, Filip Witek x 1)
Mecz od początku pod nasze dyktando, szybko strzelone – w pierwszych dwóch minutach – dwie bramki ustawiły spotkanie, przez co później łatwiej było nam kontrolować mecz. W pierwszej połowie udało nam się strzelić jeszcze 4 bramki i na przerwę schodzimy z prowadzeniem 6:0. Druga połowa to również taka sama gra jak w pierwszej części, gdzie kontrolujemy spotkanie, dokładamy jeszcze 7 bramek przy zaledwie jednym trefieniu przeciwnika i pewnie wygrywamy to spotkanie.

SŁOWIK OLKUSZ  –  WAP-MŁODZI PRZEBOJEM 3 – 6 (bramki: Bartosz Paszczela x 3, Igor Tarnówka x 2, Maciej Pałka x 1)
Obie drużyny przystąpiły do tego spotkania bardzo mocno zmotywowane. Nie brakowało ostrych starć, po których dosłownie trzeszczały kości. W spotkaniu z Olkuszem prezentowaliśmy dobrą organizacje gry jako cała drużyna, nie zabrakło składnych akcji i sytuacji podbramkowych. Jednym słowem – sporo emocji w spotkaniu i aż 9 bramek – na szczęście to my strzeliliśmy sześć z dziewięciu goli i zasłużenie wygrywamy zdobywają kolejne punkty :).

WAP-MŁODZI PRZEBOJEM  –  ZIELENICZANKA ZIELONKI  1 – 2 (bramka: Igor Tarnówka)
8.09.2019 r. rozegraliśmy już 4 kolejkę Krakowskiej II Ligi Trampkarzy. Nasz zespół po imponującym początku rundy i 3 kolejnych zwycięstwach, znalazł swojego pogromcę. Po bardzo wyrównanym meczu ulegliśmy 1:2 Zieleniczance Zielonki. Zadecydował brak skuteczności, to goście tego dnia byli bardziej konkretni, wykorzystując swoje okazje podbramkowe. Spotkały się dwa bardzo zbliżone umiejętnościami zespoły. Mecz do ostatnich minut trzymał w niepewności, a obie strony mogły przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie zeszliśmy z boiska pokonani, nie ma jednak czasu by rozpamiętywać przegrany mecz, ponieważ już w niedzielę czeka nas kolejne spotkanie wyjazdowe z AP Profi.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com