KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MAMY TO – BRĄZOWA GWIAZDKA CERTYFIKACJI PZPN ZDOBYTA !!!

To wielkie wyróżnienie od PZPN, oznacza ono bowiem, że nasza Akademia dołączyła do elitarnego grona szkółek, które są w naszym kraju jednymi z najlepszych miejsc do rozwijania piłkarskich umiejętności. Doskonale wiemy, że jest to istotna informacja dla rodziców, którym łatwiej będzie wybrać Klub, do którego zapisać swoją pociechę.
To wyróżnienie jest kolejnym dowodem na to, że obraliśmy właściwy kierunek, a Adepci naszej Szkółki otrzymują właściwą lekcje piłki nożnej.
I chociaż zdarzało się słyszeć krzywdzące i niesłuszne opinie pod adresem Akademii, to wyróżnienie – poprzedzone skrupulatnymi audytami PZPN – dodało nam siły i zmotywowało do dalszej ciężkiej pracy Zarządu i Kadry Trenerskiej na rzecz sportowego rozwoju dzieci i młodzieży naszej lokalnej społeczności.
Jesteśmy dumni z możliwości legitymowania się brązowym certyfikatem związku i w przyszłości zrobimy wszystko, żeby aplikować o możliwość otrzymania srebrnej czy może nawet złotej gwizdki 🙂

694 szkółki piłkarskie otrzymały Certyfikaty PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym.
Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.
Najwięcej certyfikatów przyznano w województwie śląskim – 85. Wśród nich 48 jest brązowych, 19 srebrnych, a 18 złotych. W tej ostatniej kategorii lepsza od Śląska jest wyłącznie Małopolska, gdzie najcenniejszą z gwiazdek może poszczycić się aż 25 szkółek.

 

źródło: www.laczynaspilka.pl

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com