KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

ŻAKI NA TURNIEJU GÓRNIK SOSNOWIEC CUP

21.02.2021 r. grupa żaków WAP – Młodzi przebojem uczestniczyła w turnieju – Górnik Sosnowiec CUP. Zawody rozegrano w hali Dorjan przy ul. Braci Mieroszewskich 91 w Sosnowcu. Młodzi WAP-owicze zdobyli kolejne cenne doświadczenie rywalizując z 7 wymagającymi drużynami. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce, otrzymując puchar i pamiątkowe medale.
W każdej turniejowej drużynie wytypowano zawodnika MVP – stworzono w ten sposób drużynę gwiazd meczów, która zagrała z pierwszą drużyną turnieju. W naszym zespole zawodnikiem MVP został Woźniczko Szymon, który otrzymał pamiątkową statuetkę.

Żaki wystąpiły w składzie: Wiercioch Aleksander, Furman Stanisław, Szwaja Adam, Węglarz Mateusz, Jamroz Daniel, Widacha Filip, Kuś Antoni, Woźniczko Szymon, Kordaszewski Jan, Rolka Mateusz.