NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MŁODZIKI ROZPOCZĘŁY ROZGRYWKI LIGOWE

WAP-MŁODZI PRZEBOJEM  –  AP GOŁCZA  4 : 2

W niedzielę 25.04.2021 r. o godzinie 09:00, na stadionie w Wolbromiu przy ul. Leśnej 2 drużyna Trenera Sylwestra Cupiała rozegrała pierwszy mecz rundy wiosennej w Małopolskiej II Lidze Młodzików. Naszym przeciwnikiem była drużyna AP Gołcza.
Rywalizację rozpoczynamy pechowo – chwilę po wznowieniu gry kontuzji doznaje nasz pierwszy bramkarz Milan Maroszek, którego w bramce z powodzeniem zastąpił  Piotr Banyś. W 12 min. spotkania, pięknym strzałem w samo „okienko” popisał się Piotr Kosałka. Ten sam zawodnik podwyższył wynik w 25 min. na 2:0. Goście odpowiedzieli trafieniem tuż przed końcem pierwszej połowy.
Po zmianie stron WAP-owicze nie zwalniali tempa gry. W 37 minucie Mateusz Grela trafił w słupek a z dobitką pośpieszył jak zwykle czujny Kacper Łyczak. Minutę później nasz kapitan zostaje ukarany karą 2 minut, z czego korzystają goście zdobywając kontaktową bramkę.
Wynik spotkania na 4:2, bardzo mocnym strzałem ustalił Krystian Myszor. Do końca meczu obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe lecz bramkarze skutecznie bronili.
Cieszy dużo strzelonych bramek oraz zaangażowanie całej drużyny w tym meczu, szczególnie w tak trudnym okresie.