Aktualności :

  04.01.2017


SPARING ŻAKÓW NA ZAKOŃCZENIE ROKU

Drużyna żaków przed przerwą świąteczną rozegrała swój ostatni w tym roku sparing z drużyna Football Academy Zawiercie. Mimo że nasi zawodnicy starali się z całych sił, aby mecz zakończył się na naszą korzyść, to tego dnia musieli uznać wyższość drużyny gości, która wygrała z nami 9:6. Dla WAP-owiczów był to dobry, pożyteczny mecz, z którego młodzi piłkarze wyciągną wnioski. Porażka z tak dobrym przeciwnikiem uczy i pokazuje nasze słabe strony, nad którymi będziemy teraz sumiennie pracowali na treningach. Jak widać żadna drużyna nie jest nam straszna i dlatego mimo przegranej należy pochwalić zawodników za wysiłek, który włożyli w to spotkanie oraz za to jak dobrze prezentowali się na boisku, pokazując wiele ciekawych akcji oraz pięknych bramek.

WAP WOLBROM skład:
Patryk Costello, Milan Maroszek, Dawid Myszor, Adaś Kossakowski, Piotrek Kosałka, Filip Garnek, Mateusz Mucha, Krystian Myszor, Kajetan Omyła, Mateusz Grela, Kornel Urbański, Kacper Łyczak, Patryk Szczepara, Jakub Gierlach.

Bramki dla WAP-u strzelali:
Kacper Łyczak x2, Mateusz Grela x2, Kornel Urbański, Piotr Kosałka.


79. Sparing Żaków na zakończenie roku Galeria  28.12.2016


SPARINGI ŻAKÓW

Mimo zakończonych rozgrywek ligowych nasze żaki z rocznika 2008 i 2009/10 nie próżnują i z dużym zaangażowaniem rozgrywają mecze sparingowe. W tym czasie nasza dru­żyna roze­grała 7 meczów z zespołami: AP Gołcza x 2, Orbita Bukowno, AP Przemsza Klu­cze, Pili­czanka Pilica, WKS Przebój Wolbrom x 2. W każdym z meczów nasi chłopcy próbowali dyktować warunki na boisku grając wysokim pressingiem, co poskutkowało strzeleniem znacznej liczby goli. Od początku do końca kon­trolowali przebieg gry pokazując, że potrafią być drużyną zdyscyplinowaną grającą mądrze i zespołowo. Każdy z zawodników za swoją postawę na boisku zasłużył na słowa uznania i pochwały. Mimo młodego wieku WAP-owicze pokazali że potrafią mądrze wykorzystać to czego na­uczyli się na treningach, walczyć na boisku do końcowego gwizdka sędziego.
W meczach sparingowych chłopcy odnieśli 5 zwycięstw 1 remis oraz jedną porażkę, strzela­jąc przy tym 87 goli tracąc 32 bramki.

Bramki dla WAP - Młodzi przebojem strzelali:
Dawid Myszor, Adaś Kossakowski, Mateusz Mucha, Mateusz Grela, Mikołaj Knap, Kornel Urbański, Filip Garnek, Krystian Myszor, Nicolas Pielka, Paweł Galicki, Wojtuś Duch, Szy­mon Malinowski, Patryk Bąba, Kacper Łyczak, Kajetan Omyła, Hubert Pasich, Jakub Gier­lach, Dawid Trawiński, Szymon Chaberka, Piotrek Kosałka, Patryk Szczepara.

Bramki naszego zespołu strzegli:
Milan Maroszek, Patryk Costello, Igor Kot, Wiktor Kyć.


78. Sparing Żaków GaleriaWAP KIBICUJE SIATKARKOM TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA.

Na przekór usłyszanej kiedyś wypowiedzi, że ,...tylko piłka nożna ma w Polsce taką pozycję, że jest na ustach wszystkich, nawet pomimo braku jakichkolwiek sukcesów..." - nasza Akademia wybrała się na pierwszoligowy mecz siatkówki kobiet Tauron MKS Dąbrowa Górni­cza - Pałac Bydgoszcz.
Mecz rozegrany został w Dąbrowie Górniczej a zaproszenie otrzymaliśmy od byłej (359-krotnej) reprezentantki Polski Magdaleny Śliwy, która w sezonie 2015/2016, zdecydowała się na powrót do Dąbrowy Górniczej i objęcie funkcji asystenta trenera Juana Serramalery.
Mecz zakończył się zwycięstwem Dąbrowy Górniczej 3:0 a dla młodych piłkarzy WAP - Młodzi przebojem był ciekawym, nowym doświadczeniem. Dodatkową atrakcją była pomeczowa wizyta na parkiecie i zdjęcia z wysokimi siatkarkami Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.


77. WAP kibicuje siatkarkom Galeria  16.12.2016


SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Dzień 6 grudnia to dzień szczególny dla dzieci - właśnie w tym dniu wszyscy zawodnicy - mali i ci więksi - czekają na Świętego Mikołaja, który lubi uszczęśliwiać dzieciaki w każdym miejscu na całym świecie. W tym roku Mikołajki w naszej Akademii były obchodzone na dwa sposoby.
7 grudnia z workiem pełnym prezentów nasz Święty przyjechał do najmłodszej grupy Adep­tów. Po powitaniu naszego gościa i jego elfów, zarząd i trenerzy nagrodzili zawodników, któ­rzy w sezonie 2015/2016 zdobyli najwyższą punktację podczas rozgrywanych meczów ligo­wych. W gronie najlepszych znaleźli się:Drużyna Żaków - I miejsce Mateusz Grela; II miejsce Kornel Urbański, III miejsce - Piotr Kosałka oraz dwa wyróżnienia dla Dawida Myszora i Kacpra Łyczaka.

Drużyna Orlików - I miejsce - Kamil Maciora, II miejsce - Jakub Płaszczyk, i dwa III miej­sca dla - Olafa Witkowskiego i Olafa Żebraka.

Drużyna Młodzików - I miejsce - Wojciech Sułkowski, II miejsce - Bartosz Paszczela, III miejsce - Kamil Szlachta.

Drużyna Trampkarzy - I miejsce Kacper Januszek, II miejsce - Jakub Grela, i dwa III miej­sca dla - Kacpra Sareckiego oraz Dawida Mendaka

Po przyznaniu nagród i krótkiej rozmowie z zawodnikami, nasz gość wręczył wszystkim ze­branym piłkarzom słodkie upominki, życząc wszystkim radości z trenowania i wielu sporto­wych sukcesów. Oczekiwana przez cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej at­mosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych adeptów, a jak nam wiadomo, niektórzy z nich już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z przemiłym Gościem z Laponii. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia z Mikołajem.
Natomiast grupa starsza rezygnując ze słodkich upominków wybrała się 09.12.2016 r. do Krakowa, gdzie skorzystała z zakupionego przez Mikołaja vouchera. Świętowanie rozpoczęli w Multikinie od seansu ,Doctor Strange" by potem spędzić wesoło wieczór w Aquaparku.W obu grupach przy dobrej zabawie czas bardzo szybko upłynął, więc z niecierpliwością wy­czekujemy kolejnego roku i następnych mikołajek w Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej - Młodzi przebojem, aby móc ponownie ujrzeć uśmiechnięte twarze Adeptów.

Jak co roku nie zawiedli nas darczyńcy, którzy wspomogli finansowo i rzeczowo Św. Miko­łaja.

Prezes Firmy MPrestar Sp. z o.o. - Pan Mateusz Bik
Prezes Firmy Karbon 2 Sp. z o.o. - Pani Anna Bik
F.H.U Paweł Jagła

Dziękujemy za pomoc, dzięki której możliwe było zorganizowanie tak ważnego wydarzenia dla naszych Adeptów, jakim jest spotkanie ze Świętym Mikołajem.
Okazana przez Państwa naszym podopiecznym hojność oraz dobroć, jest dowodem na to, że wciąż nie pozostajemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach oraz, że zawsze mo­żemy na Was liczyć.
Archiwum 2016| Archiwum 2015 | Archiwum 2014 | Archiwum 2012-2013

KONTO AKADEMII
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:
89 84500005 0000 0000 3737 0002
KRS 0000402761;
NIP: 6372190477;
REGON: 122444484;


Filmy:

Linki :

Copyright 2012-2016 by WAP Młodzi przebojem | ptkalwa@gmail.com | Data ostatniej aktualizacji : 04.01.2017 15:30