Aktualności :

EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

12.06.2016 r. WAP - Młodzi przebojem w efektowny sposób pożegnała się z wolbromskimi kibicami wygrywając z Wawelem Kraków 9:0.
Do przerwy grając trochę ospale, wolno i nieskutecznie potrafiliśmy jednak stworzyć sobie kilka sytuacji podbramkowych, z czego trzy wykorzystaliśmy. W 14 min. J. Grela głową, a w 17 i 30 min. niezawodny Olek Pabiańczyk sprawili, że na przerwę schodziliśmy prowadząc 3:0.
Po zmianie stron i chwilowej przewadze gości, WAP ponownie rozpoczął festiwal strzelecki, w którym pokazał swoją najmocniejszą stronę, czyli grę w ataku.
W tym festiwalu uczestniczyli:
45' J. Świda
54' M. Kur
63' A. Pabiańczyk
65' J. Grela
66' K. Januszek
68' M. Kur
I tak na zakończenie sezonu nasi Trampkarze podziękowali najwierniejszym kibicom efektownym zwycięstwem. Grad pięknych bramek, strzelanych po składnych akcjach był osłodą na zakończenie sezonu, po którym pozostanie niedosyt.

Dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy grali w meczach trampkarzy, za ich zaangażowanie, ambicję, wolę walki a przede wszystkim za ich znakomitą postawę na boisku i poza nim. Udowodniliście, że pokładane w Was nadzieje są nadziejami na przyszłość.
Dziękuję również wszystkim rodzicom za pomoc przy rozgrywaniu meczów, za ich doping oraz wsparcie w trudnych momentach tego sezonu, dziękuję wszystkim kibicom, którzy dopingowali WAP - Młodzi przebojem. WIELKIE DZIĘKI!!! - podsumował trener trampkarzy Paweł Neter


35. WAP - Wawel Kraków Galeria


Skład WAP - Młodzi przebojem:
K. Gil, J. Ptak, D. Mendak, J. Rdest, B. Ciepał, J. Świda, K. Sarecki, M. Kur, J. Grela, K. Duch, A. Pabiańczyk
Rezerwa:
K. Wroński, K. Januszek, K. Szlachta, Sz. Nocoń, Sz. Haberka K.

KONIEC MARZEŃ

W słoneczne popołudnie 07.06.2016 r na stadionie w Olkuszu nasi zawodnicy mogli dokonać historycznego dla naszej szkółki awansu do I Ligii Małopolskiej Trampkarzy. Tak się jednak nie stało, historia zatoczyła koło i kolejny raz straciliśmy szansę gry w elicie.
Przeszło rok temu, grając przedostatni mecz u siebie z prowadzącym (punkt przewagi) Krakusem Nowa Huta i prowadząc do przerwy 4:0 grając jedno z najlepszych spotkań pozwoliliśmy przeciwnikowi wydrzeć w końcówce meczu pewne zwycięstwo remisując ostatecznie 4:4.
Tym razem ,Słowik" Olkusz okazał się lepszym zespołem wygrywając 3:2, tym samym pozbawiając nas praktycznie szans na awans.
Mecz mógł się ułożyć dla nas znakomicie, ponieważ w pierwszych 15 min. mieliśmy trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem gospodarzy i za każdym razem przegrywaliśmy pojedynek z golkiperem ,Słowika". Na domiar złego po stałym fragmencie gry strzeliliśmy sobie samobója. To zupełnie podcięło nam skrzydła dodatkowo po stracie naszego kapitana Kacpra Januszka (kontuzja w 15 min, meczu) nasz zespół całkowicie się podłamał.
Brakowało płynności w grze, dokładności podań, maksymalnego zaangażowania, ambicji i koncentracji. Przegrywając już 3:0 potrafiliśmy się jeszcze podnieść i po bramkach Olka Pabiańczyka w 55 i 60 min. złapać kontakt z gospodarzami. Jednak to było wszystko na co stać było naszych zawodników w tym meczu, a także zabrakło czasu na wywalczenie cennego remisu.
WAP-owicze nie udźwignęli nadmiaru problemów w tym meczu, nie poradzili sobie ze stresem, z wagą tego spotkania, brakiem kapitana i dlatego zeszli z boiska pokonani przez dobrze grającego ,Słowika".

Świat się na tym meczu nie kończy, jeszcze wiele ważnych spotkań przed tymi zawodnikami, spotkań, które będą decydować o awansie bądź o utrzymaniu się w lidze.
Oby ci chłopcy grali tylko mecze o najwyższe cele i o wysoką stawkę, ponieważ na to zasługują. Swoją postawą na boisku i poza nim udowodnili, że są wielką drużyną zasługującą na szacunek i uznanie - dodał trener Paweł Neter.


34. WAP - Słowik Olkusz Galeria


Skład WAP - Młodzi przebojem:
K. Gil, B. Ciepał, J. Rdest, D. Mendyk, J. Świda, J. Ptak, K. Sarecki, M. Kur, J. Grela, K. Januszek, A. Pabiańczyk
Rezerwa:
K. Wroński, K. Duch, Sz. Nocoń, Sz. Haberka, K. Szlachta

WAŻNE ZWYCIESTWO TRAMPKARZY WAP - ,PROSZOWIANKA" PROSZOWICE 5:0

28.05.2016 r. na wolbromskim stadionie nasi trampkarze rozegrali doskonałe spotkanie, przeciwko świetnie dysponowanemu w tym dniu zespołowi ,Proszowianki" Proszowice.
Mecz stał na bardzo wysokim poziomie jak na piłkę młodzieżową, obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, strzałów na bramkę, parad bramkarskich oraz zagrań technicznych.
Obie drużyny pokazały dojrzałą piłkę, poukładaną taktycznie, pełną schematów meczowych. Jednak, ku naszej radości, to nasz zespół wyszedł z tego pojedynku zwycięsko, pokonując rywala - tym samym udowadniając po raz kolejny, że na ,własnym" stadionie jesteśmy niepokonani.
Mecz ułożył się dla nas znakomicie - już w 7 min. Jakub Grela po indywidualnej akcji oskrzydlającej i strzale w długi róg wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Kolejne bramki padły w 25 i 33 min. po strzałach naszego najskuteczniejszego napastnika Olka Pabiańczyka. Po ciekawej pierwszej połowie na przerwę schodziliśmy prowadząc 3:0.
Druga połowa to popis całego zespołu. Świetna gra w obronie (zero sytuacji pod naszą bramką) oraz mądra i skuteczna gra w ataku, gdzie w 46 i 55 min. po bramkach Olka Pabiańczyka (kolejny hat-trik w tym sezonie) oraz Dawida Mendaka ustaliliśmy wynik spotkania na 5:0.

33. WAP - Proszowianka Proszowice Galeria


Skład WAP - Młodzi przebojem:
Gil K., Ciepał B., Mendak D., Rdest J., Świda J., Ptak J., Sarecki K., Kur M., Grela J., Januszek K., Pabiańczyk A.
Rezerwa:
Wroński K., Duch K., Szlachta K., Haberka Sz., Nocoń Sz.

  22.06.2016


SKRZATY WYGRYWAJĄ W OLKUSZU!

28 maja przed meczami turniejowymi żaków, nasza najmłodsza drużyna rozegrała sparing ze Słowikiem Olkusz. Chłopcy zagrali na dwóch boiskach a spotkania były rozgrywane w systemie każdy z każdym. Kibicujący rodzice byli bardzo zadowoleni z przebiegu tych meczy, zobaczyli bowiem sporo ładnych akcji i bramek w wykonaniu naszego zespołu. Po tej sportowej rywalizacji przyszedł czas na mecz główny, tym razem rozegrany na całym boisku. Spotkanie był bardzo wyrównane i zacięte, ale tym razem to nasz zespół był górą w pojedynku ze Słowikiem Olkusz. WAP-owicze wygrali 1:0 po bramce Krystiana Myszora z rzutu karnego. Była to pierwsza wygrana drużyny skrzatów więc radość dzieci oraz ich rodziców była ogromna.
Widać że poprzednie sparingi i regularne treningi przynoszą efekty, a do każdego kolejnego meczu chłopcy będą przystępować z wiarą w swoje umiejętności - podsumował trener Grzegorz Smolak.

Skład WAP - Młodzi przebojem:

Filip Sobczyk, Igor Kot, Wiktor Gieszczyk, Nikolas Pielka, Kacper Robak, Kacper Żyła, Szymon Chaberka, Szymon Malinowski, Dawid Trawiński, Tomek Marchajski, Kajetan Omyła, Artur Piputa, Bartek Haberka, Alex Osuszek, Hubert Pasich


32. Skrzaty Wygrywają Galeria  16.06.2016


MAJÓWKA ŻAKÓW

10 maja zespół żaków rozegrał mecz sparingowy z drużyną WKS Przebój Wolbrom. Dla naszych chłopców był to pierwszy mecz derbowy, mimo tego doskonale wiedzieli, że w spotkaniu takiej rangi nie mogą sobie pozwolić na słabą grę i jakiekolwiek błędy - emocje na murawie i trybunach były ogromne.
Lekki stres nie pozbawił Żaczków waleczności. Mali piłkarze pokazali pazur, stwarzając sobie wiele okazji strzeleckich, które zamienili na 9 bramek. Gra naszego zespołu mogła się podobać również mocno przeżywającym ten mecz rodzicom. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9:7 dla drużyny WAP-u, składającej się głównie z rocznika 2008 i 2009.

WAP Wolbrom 1:
Milan Maroszek, Kacper Łyczak, Patryk Costello, Mateusz Marchajski, Dawid Myszor, Kornel Urbański, Mateusz Grela.

WAP Wolbrom 2:
Filip Garnek, Mateusz Mucha, Jaś Warzecha, Piotr Kosałka, Adaś Kossakowski, Nikolas Pielka, Szymon Chaberka

Bramki dla WAP-u strzelali
1x Kacper Łyczak, 2x Dawid Myszor, 1x Kornel Urbański, 1x Nikolas Pielka, 1x Jaś Warzecha, 1x Szymon Chaberka, 2x Mateusz Grela


29. WAP - WKS Przebój Wolbrom Galeria


Kolejne mecze nasz zespół rozgrywał 14 maja na Turnieju Żaków zorganizowanym przez olku­ski podokręg. Tego dnia naszymi przeciwnikami były zespoły: Przemsza Klucze, Prądnik Suło­szowa oraz Piliczanka Pilica. WAP-owicze rozegrali bardzo dobre zawody pokonując wszystkich swoich przeciwników a przy tym strzelając w całym turnieju aż 11 bramek, tracąc zaledwie jedną.

Skład WAP Wolbrom:
Milan Maroszek, Mateusz Mucha, Piotr Kosałka, Kacper Łyczak, Mateusz Marchajski, Olaf Witkowski, Franek Pluta, Krystian Myszor, Dawid Myszor, Mateusz Grela, Kamil Płowiec.

WAP Wolbrom - Przemsza Klucze 4:0
bramki: 1x Olaf Witkowski, 1x Franek Pluta, 1x Kamil Płowiec, 1x Dawid Myszor

WAP Wolbrom - Piliczanka Pilica 5:0
bramki:1x Olaf Witkowski, 1x Mateusz Grela, 2x Kamil Płowiec, 1x Franek Pluta

WAP Wolbrom - Prądnik Sułoszowa 2:1
bramki: 2x Olaf Witkowski


30. Turniej w Kluczach Galeria


28 maja to dzień kolejnego turnieju Żaków. Organizatorem rozgrywek był ponownie olkuski podokręg. Tym razem chłopcy zostali podzieleni na dwie drużyny. W pierwszym zespole zagrał rocznika 2007 plus bramkarz z rocznika 2008. Natomiast drugą drużynę reprezentowali chłopcy urodzenie w 2008 roku. Obie drużyny zasługują na pochwałę, choć tego dnia brakowało szczę­ścia pod bramką przeciwników.

WAP Wolbrom 2007:
WAP Wolbrom - Prądnik Sułoszowa 2:1
WAP Wolbrom I - WAP Wolbrom II 5:0
WAP Wolbrom - Przemsza Klucze 0:0
WAP Wolbrom - Słowik Olkusz 0:0
WAP Wolbrom - Słowik Olkusz II 0:2

WAP Wolbrom 2008
WAP Wolbrom - Prądnik Sułoszowa 0:0
WAP Wolbrom - Słowik Olkusz I 0:1
WAP Wolbrom - Słowik Olkusz II 0:2
WAP Wolbrom II - WAP Wolbrom I 0:5
WAP Wolbrom - Przemsza Klucze 0:0
Skład WAP Wolbrom 2007
Oliver Bąba, Mateusz Czerwik, Kuba Prokop, Kacper Bomba, Olaf Witkowski, Kamil Płowiec, Franek Pluta, Mateusz Marchajski

Skład WAP Wolbrom 2008
Milan Maroszek, Piotr Kosałka, Kacper Łyczak, Adaś Kossakowski, Dawid Myszor, Mateusz Grela, Kornel Urbański, Mateusz Mucha


31. Turniej w Olkuszu Galeria  10.06.2016


WESOŁO I ZDROWO - BO NA SPORTOWO
PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

4 czerwca 2016 r., przy pięknej pogodzie został zorganizowany przez naszą Akademię Piknik Rodzinny. Doświadczenie organizatorów oraz dobre humory przybyłych uczestników pikniku były gwarancją niezapomnianych wrażenia podczas tegorocznych zma­gań sportowo-rekre­acyjnych.
Dzięki uprzejmości prezesa Klubu Dłubnia Trzyciąż-Jangrot - Pana Konrada Bryzika, nasi Adepci mogli rywalizować w sportowych rozgrywkach na obiektach ULKS Dłubnia.
Oficjalnego otwarcia dokonał Pan Paweł Neter, który w imieniu Zarządu przywitał licznie przybyłych Adeptów i ich rodziny a także podziękował sponsorom za włożony w organizację imprezy wkład finansowy i rzeczowy.
Piknikowe zawody rozpoczęto - jako pierwsi do rywalizacji przystąpili najmłodsi Adepci, którzy stanęli do meczowej rywalizacji przeciwko swoim mamą. Wynik meczu 7:0 dla Adeptów z ,Przed­szkola Piłkarskiego" wyraźnie pokazuje kto przeszedł odpowiednie szkole­nie piłkarskie :). Natomiast sportowa postawa Pań upewniła młodych piłkarzy, że zawsze mogą liczyć na swoje ko­chane mamy, które mimo wysokiej przegranej potrafiły się cieszyły z sukcesu swoich synków.


28. Dzień Dziecka Galeria


Po krótkiej przerwie do rywalizacji z najmłodszymi Adeptami stanęli tatusiowie, którzy po bardzo emocjonującym meczu zremisowali ze swoimi synami 2:2. Po przeprowadzonej serii rzutów karnych, tą wyrównaną walkę męskich przedstawicieli rodzin wygrywają jednak mali piłkarze. No cóż po dwóch meczach i zaciętej walce maluchy udowodniły, że treningi dają oczekiwane efekty i chociaż w tym przypadku górują nad swoimi rodzicami.


28. Dzień Dziecka Galeria


Po takich emocjach przyszedł czas na konkurencje grupowe, w których uczestniczyli zarówno Adepci jak i towarzyszący im dorośli. Sprawiedliwie podzielone cztery grupy zrzeszały w swoich szeregach przedstawicieli wszystkich grup wiekowych. Dwudziestoosobowe drużyny rywalizowały w dwóch zadaniach teoretycznych pt: ,Odgadywanie haseł" oraz ,Dopasuj dyscypliny sportowe". Nie zabrakło również toru przeszkód, który okazał się nie lada wyzwaniem dla starszej części zawodników. Rywalizujące grupy cały czas wzajem­nie się wspierały, a wokół wrzał donośny doping najlepszych na świecie kibiców - rodzi­ców. 


28. Dzień Dziecka Galeria


Kiedy zwycięscy odebrali nagrody i emocje sportowe już nieco opadły, przyszedł czas na mały poczęstunek. Sportowcy mieli do dyspozycji słodkie paczki, napoje oraz kiełbaski z grilla.


28. Dzień Dziecka Galeria


W dalszej części pikniku rozegrano 3 mecze ,duzi" kontra ,mali" - drużyny tatusiów zmie­rzyły się ze swoimi synami. Jako pierwsza do rywalizacji stanęła drużyna Orlików. Jak można było przewidzieć już od początku meczu młodzi piłkarze zdominowali bramkę prze­ciwnika i nie odpuszczali do końca. Tatusiowie mieli co prawda kilka udanych akcji a w tym dwie zakończone bramką, ale i to na niewiele się zdało. No cóż, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - nasi tatu­siowie to zaledwie statyści na boisku - słaba kondycja, nieostre widzenie światła bramki oraz stare odnowione kontuzje kolan spowodowały, że ostatecznie mecz za­kończył się zwycię­stwem młodych piłkarzy 5:2. Do kolejnego meczu przystąpiła drużyna Młodzików oraz bardzo zmotywowana po ostatnich porażkach drużyna ro­dziców. Choć ideą pikniku była dobra zabawa, to również i w tym meczu nie zabrakło zaciętej rywaliza­cji. Tym razem lepsi okazali się tatusiowie, choć jak sami przyznają, nie było łatwo wygrać ze swoimi pociechami. Wynik pozostanie dla nas tajemnicą ponieważ w ferworze walki nikt nie liczył bramek - i tak niech pozostanie :)
Ostatnie spotkanie Trampkarze kontra ojcowie było meczem bardzo wyrównanym i sprawie­dliwie zakończyło się remisem. Bramkarze spisywali się wyśmienicie a zawodnicy z pola swoją techniką zachwycali widownię. O wygranej Trampkarzy zadecydowały "karne".


28. Dzień Dziecka Galeria


Piknik Rodzinny znakomicie przyczynił się do integracji Adeptów oraz integracji rodzin. Po­goda na szczęście dopisała, humory także. Nie ważne było kto wygra mecz oraz jakie wywal­czy miejsce w zawodach, liczyła się tylko dobra, wspólna zabawa. A zabawa była przednia, tym bardziej, że chętnie uczestniczyli w niej dorośli, którzy przypomnieli sobie dzie­cięce lata.
W organizację imprezy zaangażowany był cały zarząd, trenerzy oraz rodzice. Ponad 15 osób ciężko pracowało na to, aby nasi Adepci zapamiętali ten dzień jak najlepiej. Dziękujemy im serdecznie za wysiłek i poświęcony czas. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli zorganizować równie udaną imprezę.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu imprezy:

INTERkrąż sp z o .o. Łukasz Żyła
Trzyciąż 179, 32-353 Trzyciąż

F.H.U. Dominika i Paweł Jagła
Ulina Wielka 22 Z.P.H.U.

GUM-BAR Ciuła Wojciech
Lgota Wolbromska 45, 32-340 Wolbrom,

F.P.H.U. DROMA Majda Urszula
ul Wiejska 33, 32-340 Wolbrom

Piekarnia "NA ROGU" s.c. Iwona Zaręba, Monika Nizińska
ul. Żwirki i Wigury 34, 32-340 Wolbrom

INTERKONEKT s.c. Barczyk Paweł, Furman Tomasz
ul.M. Piłsudskiego 57a Wolbrom

Anna i Witold Barczyk "UNI FOOD"
ul. Krakowska 44, Wolbrom


  05.06.2016


ORLIKI WYSTARTOWAŁY

Drużyna Orlików bardzo dobrze zaingurowała swoje zmagania w lidze, zajmując pierw­sze miejsce podczas rozgrywanego w Wolbromiu turnieju.

Rozgrywki poprzedzone zostały minutą ciszy ku pamięci nieobecnego już wśród nas Śp. Jó­zefa Netera. W ten sposób nasi adepci chcieli jeszcze raz podziękować za wsparcie i obecność na rozgrywanych przez naszych Adeptów meczach.

Wielka chęć osiągnięcia sukcesu w turnieju, doprowadziła do wygrania wszystkie meczów rozegranych przez na­szych zawodników. Fakt ten nie pozostawiał żadnych złudzeń, który zespół tego dnia jest najlepiej dysponowana. Dzięki mądrej grze zarówno w defensywie jak i ofensywie, mecze toczyły się pod na­sze dyktando.

Szczególnie cieszy to, że 12 osobowa kadra powołana na turniej stanowiła kolektyw i każdy z grają­cych zawodników mógł zaprezentować swoje umiejętności, co przyczyniło się na ogólny sukces na­szej drużyny - podsumował trener Radosław Koterba.

Szkółkę reprezentowali: Paszczela Bartek, Pałka Maciej, Kulka Jakub, Płaszczyk Jakub, Żak Jakub, Romanek Kamil, Syguła Kamil, Maciora Kamil, Żebrak Olaf, Pluta Franek, Witkow­ski Olaf, Płowiec Kamil.

27. Orliki wystartowały GaleriaŻyczymy wszystkim Adeptom aby ich dzieciństwo
Było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!
Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień
Był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniajcie każdą chwilę tak,
Aby potem wspominać ją z radością.
Szukajcie w sobie i w sporcie siły i entuzjazmu.
Żyjcie najpiękniej jak umiecie ...

Zarząd i Trenerzy WAP - Młodzi przebojem

Zapraszamy wszystkich Adeptów i ich rodziców na
PIKNIK RODZINNY
z okazji Dnia Dziecka w dniu 04.06.2016 r.
na Boisku w Trzyciążu
Początek imprezy o godzinie 09.00

W programie pikniku zabawy sportowe oraz mecze dzieci - kontra rodzice,
słodkości i kiełbaski z grilla.
Uczestników pikniku obowiązują stroje i obuwie sportowe :)

ZAPRASZAMY!!!!!!!!

  29.05.2016


KU PAMIĘCI

W dniu 21.05.20016 r. drużyna trampkarzy rozegrała spotkanie ze ,Słomniczanką" w Słomnikach. Trudne warunki z jakimi przyszło nam się zmierzyć (grząskie, nierówne boisko) sprawiły, że przystąpiliśmy do tego meczu mniej skoncentrowani niż zwykle.
Po dobrym początku, w którym objęliśmy prowadzenie po golu z rzutu karnego Kacpra Januszka dalsza część gry była zdecydowania bardziej nerwowa. Akcje były mniej składne a w szyki obronne wkradł się strach i bałagan. Efektem tego schodziliśmy na przerwę z wynikiem 1:1 mocno niezadowoleni.
Druga połowa zaczęła się dla nas jeszcze gorzej - po błędzie w obronie to gospodarze wyszli na prowadzenie 2:1. Paradoksalnie to wydarzenie było kluczowe dla losów tego spotkania.
Otóż w tym dniu żegnaliśmy wieloletniego przyjaciela, sympatyka i kibica WAP - Młodzi przebojem Śp. Józefa Netera dlatego zawodnicy wraz z rodzicami pragnęli zadedykować ewentualną wygraną w tym meczu zmarłemu przyjacielowi Szkółki.
Początkowa ta chęć i determinacja paraliżowała poczynania naszych zawodników to jednak bramka na 2:1 dla ,Słomniczanki" podziałała jak przysłowiowa płachta na byka.
Odmieniona drużyna zaczęła grać coraz lepiej, coraz składniej i co najważniejsze była zdecydowanie groźniejsza pod bramką gospodarzy goniąc wynik meczu.
Minuty uciekały a wszyscy czekali na bramkę wyrównującą, która dałaby nadzieję na wy­graną w tym meczu. I tak przyszła upragniona 44 min., w której po solowej akcji Olka Pabiań­czyka doprowadziliśmy do wyrównania.
Po tej bramce zawodnicy WAP-u dostali nowych sił i z jeszcze większą determinacją napierali na bramkę przeciwnika, by w 52 i 60 min. meczu po bramkach Jasia Świdy i Michała Kura ustalić wy­nik spotkania na 4:2.
Wielkie gratulacje dla całego zespołu, dla trenera M. Porębskiego, który prowadził drużynę w tym meczu, dla rodziców dopingujących i wspierających zawodników, którzy licznie zgro­madzili się na stadionie w Słomnikach i wraz z chłopcami uczcili minutą ciszy pa­mięć zmarłego Śp Józefa.
Gratuluję i dziękuję wszystkim zawodnikom oraz obecnym na meczu rodzicom. Jestem dumny z Waszej postawy na boisku i poza nim - podziękował nieobecny na meczu trener Paweł Neter.

Skład WAP - Młodzi przebojem:
K. Gil, B. Ciepał, D. Mendak, J. Rdest, J. Świda, J. Ptak, K. Sarecki, M. Kur, J. Grela, K. Ja­nuszek, A. Pabiańczyk
Rezerwa:
K. Wroński, K. Duch, K. Szlachta, Sz. Haberka, Sz. Nocoń26. WAP - Słomniczanka Słomniki GaleriaREWANŻ NA 100 %
WAP - MŁODZI PRZEBOJEM - AP PROFI ZIELONKI 8 : 2

O nietypowej bo wczesnej 09.00 godzinie rozegraliśmy w dniu 14.05.2016 r. kolejny mecz na stadionie WKS Przebój Wolbrom. Jako gospodarze podejmowaliśmy lidera II Ligii Trampkarzy AP Profi Zielonki.
W pierwszym meczu tych drużyn na stadionie w Aleksandrowicach nasz zespół, grając w osłabieniu przegrał 4:0. Nic więc dziwnego, że do rewanżu przystępowaliśmy mocno zmotywowani, zdeterminowani i skoncentrowani, chcąc pokazać gością piłkę na najwyższym poziomie. Dodatkową motywacją był fakt, że w tym dniu siostra naszego kapitana Kacpra Januszka wychodziła za mąż i najlepszym prezentem od drużyny byłoby zwycięstwo nad liderem grupy.
Mecz zaczął się dla nas znakomicie. Już w 4 min. Kacper Januszek strzela głową pierwszą bramkę, pokazując wszystkim, że goście będą mieli trudną przeprawę chcąc wywieźć z Wolbromia korzystny wynik. Na potwierdzenie tych słów Jakub Grela po składnej akcji oskrzydlającej strzela drugiego gola a kilka minut później w sytuacji sam na sam Olek Pabiańczyk podwyższa wy­nik meczu na 3:0. i tak w dobrych nastrojach schodzimy na przerwę.
Jeśli ktoś - mając w pamięci zeszłoroczny mecz z Krakusem (do przerwy 4:0 dla nas a po przerwie remis 4:4) - obawiał się drugiej połowy, to niepotrzebnie, bo druga część meczu to koncertowa gra naszych za­wodników. W 45 i w 55 min. Kacper Januszek strzela swoją drugą i trzecią bramkę robiąc tym samym prezent swojej siostrze w postaci hat-tricka, w 59 min. po akcji Kamila Szlachty, Kacper Sa­recki podwyższa na 6:0 a w 65 i 69 min. nasz napastnik Olek Pabiańczyk ustala wynik spotkania na 8:2 (drugi hat-trick w tym meczu). W całym spotkaniu dobrze i ambitnie grający goście zdołali od­powiedzieć dwoma trafieniami.
Rewanż za przegraną w pierwszym meczu udał się w 100% dzięki znakomitej grze całego zespołu. Pokazaliśmy piłkę na wysokim poziomie, udowodniliśmy przyjezdnym, że w Wol­bromiu też potrafią grać w piłkę i że do oceny umiejętności przeciwnika należy zawsze pod­chodzić ostrożnie.
Należy sprawiedliwie powiedzieć, że zespół AP Profi Zielonki potrafi grać w piłkę, jest ze­społem o walorach technicznych, poukładanym taktycznie, zdyscyplinowanym, świetnie utrzymującym się przy piłce, dlatego wygrana w takich rozmiarach pokazuje jakie możliwo­ści drzemią w naszych chłopakach i ile jeszcze radości czeka nas trenerów, rodziców i wszystkich sympatyków WAP - Młodzi przebojem.
GRATULACJE !!!

Skład WAP - Młodzi przebojem:
K. Gil, J. Świda, J. Rdest, D. Mendak, B. Ciepał, J. Ptak, K. Sarecki, M. Kur, J. Grela, K. Ja­nuszek, A. Pabiańczyk
Rezerwa:
K. Wroński, K. Duch, K. Szlachta, Sz. Haberka, Sz. Nocoń
RELACJA Z MECZU

KOLEJNE ZWYCIĘSTWA TRAMPKARZY

07.05.20016 r. nasi Trampkarze zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Wawelu Kraków. Przyszło nam ten mecz rozgrywać w bardzo trudnych warunkach (stan murawy). Będąc jed­nak faworytami tego spotkania przystąpiliśmy do meczu jeszcze bardziej skoncentrowani.
Już po 15 min. prowadziliśmy 2:0 po bramkach Kacpra Sareckiego oraz Kacpra Ja­nuszka. Tuż przed sama przerwą Jakub Grela dorzucił jeszcze trzecią bramkę i schodzimy do szatni prowa­dząc 3:0.
Po zmianie stron sytuacja na boisku nie uległa zmianie, kontrolowaliśmy grę, stwa­rzaliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, z czego wykorzystaliśmy dwie: na 5:0 - obie bramki po strzale naszego kapitana Kacpra Januszka. Końcowy wynik meczu 5:1 dla WAP-u

Skład WAP - Młodzi przebojem:
Sz. Kluza, B. Ciepał, D. Mendak, J. Rdest, J. Ptak, J. Świda, K. Sarecki, M. Kur, J. Grela, K. Januszek, A. Pabiańczyk
Rezerwa:
K. Gil, K. Wroński, K. Duch, Sz. Haberka, K. Szlachta, Sz. Nocoń25. WAP - Wawel Kraków Galeria  23.05.2016


DOBRA PASSA MŁODZIKÓW TRWA

WAP MŁODZI PRZEBOJEM - BŁYSK ZEDERMAN 9:1

02.05.2016 r. odbyła się kolejna kolejka Ligi Młodzików. Tym razem do Wolbromia przyjechała drużyna z Zedermana. Kadra WAP-u: Czopek Jakub, Haberka Szymon, Mucha Kacper, Mól Antoni, Sułkowski Woj­ciech, Duch Kacper, Szlachta Kamil, Paszczela Bartosz, Nocoń Szymon, Pałka Maciej, Kulis Antoni, Filip Bocianowski, Robak Mateusz, Kańczuga Bartłomiej.
Po przeciętnym derbowym spotkaniu podopieczni Mariusza Porębskiego bardzo chcieli zrehabi­litować się swoim kibicom i wygrać to spotkanie. Ta olbrzymia wola wygrania przełożyła się na dobrą grę naszego zespołu. Liczne akcje ofensywne i długie utrzymywanie się przy piłce oraz skuteczna obrona naszej bramki przyczyniły się do strzelenia naszemu rywalowi aż 9 bramek przy stracie zaledwie 1 gola.

Bramki strzelali:
Paszczela Bartosz 4
Sułkowski Wojciech 2
Szlachta Kamil 2
Duch Kacper 1
Relacja z meczu:


ULKS CENTURIA CHECHŁO - WAP MŁODZI PRZEBOJEM 0:8

Dnia 09.05.2016 r WAP-owiczów czekał mecz wyjazdowy do Centurii Chechło. Był to szlagier kolejki, bowiem drużyna WAP-u zajmowała 1 miejsce w tabeli natomiast Centuria Chechło 3 miejsce.
Kadra meczowa WAP-u: Czopek Jakub, Haberka Szymon, Mucha Kacper, Mól Antoni, Suł­kowski Wojciech, Duch Kacper, Szlachta Kamil, Paszczela Bartosz, Nocoń Szymon, Pardela Maciej, Pałka Maciej, Kulis Antoni, Robak Mateusz.
Ładne, składne akcje, gra kombinacyjna i ogrom strzałów na bramkę, tak można opisać występ naszej drużyny. Chłopcy szybko zauważyli, że prowadząc grę podaniami unikną sytuacji stykowych, a taka gra dodatkowo przyniesie piękne zespołowe akcje, po których ręce same będą składały się do oklasków. Początek spotkania wydawał się być wyrównany, ale tylko do momentu strzelenia przez Antka Móla 1 gola, który otworzył worek z bramkami. WAP-owicze grali koncertowo strzelając aż 8 bramek.
Słowa uznania należą się całej drużynie. Był to zdecydowanie ich najlepszy mecz w Lidze Młodzi­ków. Przeżyliśmy już wiele dobrych meczów, ale muszę obiektywnie stwierdzić, że dawno nie wi­działem w akcji tak walecznego i mądrze grającego zespołu WAP-u - zresztą wynik mówi sam za siebie - powiedział trener Mariusz Porębski.

Bramki dla WAP-u :
Sułkowski Wojciech 4
Paszczela Bartosz 2
Mól Antoni 1
Nocoń Szymon 1


24. Centuria Chechło - WAP Galeria


Relacja z meczu:
ZA NAMI KOLEJNE DERBY WOLBROMIA

Dnia 25.04.2016 r o godz 17.00 Młodziki rozegrały trzecią kolejkę rundy rewanżowej. Były to kolejne dobre derby Wolbromia, bowiem przeciwnikiem WAP-owiczów była drużyna WKS ,Przebój" Wolbrom.
Do kadra WAP-u weszli: Czopek Jakub, Haberka Szymon, Mucha Kacper, Mól Antoni, Sułkowski Wojciech, Duch Kacper, Szlachta Kamil, Paszczela Bartosz, Nocoń Szymon, Pardela Maciej, Pałka Maciej, Kulis Antoni, Balin Kamil, Będkowski Antoni, Robak Mateusz.
Początek meczu należał do WAP-owiczów - już w 4 minucie Wojtek Sułkowski przejmując piłkę od obrońcy skierował ją do pustej bramki - prowadzimy 1:0. Po szybko zdobytej bramce mecz stał się bardziej wyrównany, mało akcji podbramkowych jak i strzałów z jednej i z drugiej strony boiska. Obiektywnie należy stwierdzić, że cała pierwsza połowa była pod zdecydowaną kontrolą piłkarzy WAP-u, którzy dobrze prezentowali się w obronie. Druga połowa meczu przyniosła delikatną przewagę WKS ,Przebój" co zostało udokumentowane w 45 minucie meczu, zdobytą przez naszych rywali bramką. Strzelony po rzucie rożnym, wyrównujący gol ustalił wynik tego dobrego, spotkania na 1:1.
Wynik meczu sprawiedliwy, nie krzywdzący żadnej drużyny. Był to średni mecz w wykonaniu piłkarzy WAP-u, jednak nie można im odmówić woli walki i zaangażowania. Zawsze powtarzam, że jak się meczu nie da wygrać to trzeba go zremisować - skomentował grę swoich podopiecznych trener Mariusz Porębski.


23. WKS Przebój - WAP Galeria  22.05.2016


PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania
za udział w uroczystościach pogrzebowych Ś.P. Józefa Netera
Zarządowi, Trenerom, Adeptom oraz Rodzicom
Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej - Młodzi przebojem.

Dziękujemy, że w tak bolesnych dla nas chwilach dzieliliście z nami smutek i żal,
okazując wiele serca, współczucia i duchowego wsparcia.
Wasza obecność, pamięć, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty były wielką
pociechą dla rodziny pogrążonej w smutku.Szczególne - z głębi serca płynące podziękowania - składamy
zawodnikom WAP - Młodzi przebojem,
którzy z wielkim zaangażowaniem i serdecznością
tak licznie uczestniczyli w ostatniej drodze ich wiernego kibica.

Dziękujemy: Zofia Neter (żona zmarłego) i Paweł Neter z rodziną
.

  20.05.2016"Można odejść na zawsze, by stale być blisko..."  
                                                                Ks. J. Twardowski  Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
Ś. P.
Józefa Netera
Naszego wieloletniego przyjaciela i sympatyka
Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej - Młodzi przebojem,
oddanego kibica i niezastąpionego człowieka,
który zawsze Nas wspierał w chwilach radosnych i tych trudnych dla sportowca.

,Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z Nami..."

Składamy serdeczne wyrazy współczucia żonie,
rodzinie
oraz wszystkim bliskim naszego przyjaciela.

Zarząd, Trenerzy, Adepci i Sympatycy   
Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej  
,Młodzi przebojem"  

Archiwum 2015 |Archiwum 2014 | Archiwum 2012-2013

KONTO AKADEMII
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:
89 84500005 0000 0000 3737 0002
KRS 0000402761;
NIP: 6372190477;
REGON: 122444484;


Losowy film:

Linki :

Copyright 2012-2016 by WAP Młodzi przebojem | ptkalwa@gmail.com | Data ostatniej aktualizacji : 24.06.2016 23:46