Aktualności :

  27.07.2017


LETNI SPARING ŻAKÓW

We wtorek 11.07.2017 r. nasze zespoły złożone z zawodników z rocznika 2008 oraz 2009/10 i 2011 rozegrały sparing z drużyna UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC. Drużyna w której zagrali chłopcy z 2008 roku, musiała zmierzyć się z zawodnikami o rok i dwa lata starszymi. Mimo lepszych warunków fizycznych zawodników z Sosnowca, nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze, pokazując ofensywny futbol i strzelając wiele bramek po ładnych i składnych akcjach.

W składzie WAP-u 2008 zagrali:
Milan Maroszek, Patryk Costello, Dawid Myszor, Adam Kossakowski, Mateusz Grela, Mateusz Mucha, Piotr Kosałka, Jakub Gierlach, Kornel Urbański, Patryk Szczepara, Kacper Łyczak

Drugi nasz zespół wcale nie okazał się gorszy, zapewniając swoją grą ciekawe widowisko dla zgromadzonych rodziców. Mecz toczył się od jednej do drugiej bramki, a wiele z akcji kończyło się golami, które sprawiały najwięcej radości młodym zawodnikom.

W Składzi WAP-u 2009 i młodsi zagrali:
Mateusz Kuczek, Piotr Banyś, Krystian Myszor, Paweł Galicki, Kajetan Omyła, Szymon Chaberka, Wiktor Gieszczyk, Wiktor Banyś, Bartek Haberka, Kuba Pasich, Wojtuś Duch.


49. Sparing z UKS Pilarz Sosnowiec Galeria  17.07.2017  12.07.2017


PODSUMOWANIE SEZONU ŻAKÓW

Sezon żaków dobiegł końca wraz z ostatnim meczem ligowym. Dla naszej drużyny był to dobry czas, w którym rozegraliśmy wiele meczów sparingowych, ligowych oraz wiele turniejów - godnie reprezentując naszą Akademie oraz Miasto Wolbrom.
Dzięki zaangażowaniu oraz ciężkiej, systematycznej pracy na treningach, zawodnicy często udowadniali na meczach, że potrafią grać i tworzą bardzo dobrą drużynę, która nawet z mocniejszymi zespołami stawała do walki jak równy z równym. Postępy jakie poczynili są widoczne podczas rozgrywanych meczów, a najlepszym przykładem tego są zdobyte medale, puchary oraz indywidualne wyróżnienia.
W tym sezonie żaki odniosły wiele zwycięstw, po których były chwile radości, ale przychodziły również porażki, które uczyły ich pokory.

Wyniki naszej drużyny w sezonie 2016/2017:
V-ce Mistrzostwo w Halowym Turnieju Żaków PPN Olkusz
I miejsce na Turnieju w Słomnikach
II miejsce w Lidze Żaków w PPN Olkusz
II miejsce w III Charytatywnym Turnieju Akademi Pilkarskiej Champions Miechów
II miejsce na Turnieju w Proszowicach
III miejsce na Turnieju SPAR w Krakowie

Mimo, że sezon się skończył to nasze żaki nie próżnują i już przygotowują się do kolejnych rozgrywek na własnych obiektach oraz na zbliżającym się obozie w Zakopanem.

Chciałbym podziękować zawodnikom za sumienność i systematyczność na treningach.
Rodzicom za liczną obecność na meczach i głośny doping oraz za wszelką pomoc, bez której ciężko byłoby wszystko zrealizować.

Trener - Grzegorz Smolak
48. Podsumowanie sezonu Żaków GaleriaŻAKI WRACAJĄ Z 3 PUNKTAMI

1 czerwca drużyna żaków rozegrała kolejny mecz ligowy. Tego dnia naszym przeciwnikiem był zespół Spójni Osiek.
Od samego początku mecz toczył się pod bramką przeciwnika co przełożyło się na końcowy wynik 10:0. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Piotr Kosałka, Kacper Łyczak, Paweł Galicki, Adaś Kossakowski, Mateusz Grela. Cieszy fakt że w tym spotkaniu oprócz chłopców z rocznika 2008 dużą część drużyny tworzyli zawodnicy z rocznika 2009.

Skład WAP - MŁODZI PRZEBOJEM:
Igor Kot, Milan Maroszek, Mateusz Mucha, Mateusz Grela, Adaś Kossakowski, Kajetan Omyła, Paweł Galicki, Paweł Domagała, Patryk Bąba, Szymon Chaberka, Piotr Kosałka, Kacper Łyczak47. WAP - Spojnia Osiek GaleriaSPARING PRZEDSZKOLA PIŁKARSKIEGO

11.07.2017 r. w poniedziałkowe popołudnie Przedszkole Piłkarskie WAP - Młodzi przebojem zagrało sparing z MKS Skała. Deszczowej pogodzie nie udało się zepsuć dobrej zabawy i humorów dzieci, które padający deszcz uznały za dodatkową atrakcje tego meczu. Spotkanie rozgrywane było w czasie 2 x 30 min. Już na samym początku meczu bramkę zdobyli WAP-owicze, jednak MKS Skała nie dała za wygraną i szybko doprowadziła do remisu. Gra była zacięta, a bramki wpadały jedna za drugą. Pierwszą połowę kończymy wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Początek drugiej części spotkania należał do WAP-u, jednak wynik końcowy 6:5 przechylił szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy. Zwy­cięstwo nie przyszło im jednak łatwo, ponieważ WAP-owiecze zagrali bardzo dobre i wyrów­nane spotkanie. Na koniec sparingu mło­dzi piłkarze podziękowali sobie za wspólną grę poprzez przybicie mocnej piątkę i mimo nie­znacznej przegranej z uśmiechem na twarzy potrafili gratulować przeciwnikom gry mówiąc - ,super graliście ?... dobrze wam szło".
To nie był na pewno ich pierwszy i tez nie ostatni sparing . Przed tymi młodymi chłopcami jeszcze mnóstwo sportowych rozgrywek.

Skład WAP - Młodzi przebojem:
Julian Krężel, Hubert Pałka, Oskar Kozioł, Szymon Straszak, Kacper Gamrat, Bartosz Ko­nieczny, Krzysztof Kosałka,46. Sparing przedszkola piłkarskiego Galeria  10.07.2017


KIBICUJEMY ZAWODNIKOM U-21

W piątek 30.06.2017 r. na stadionie Cracovii, mieliśmy niecodzienną okazję kibicować na polskiej ziemi młodzieżowym reprezentacjom Niemiec i Hiszpanii. Drużyny te w wielkim stylu doszły do finału Mistrzostw Europy U-21, udowadniając tym samym, że są godnymi następcami najlepszych piłkarzy świata z 2014 i 2010 roku.
Jadąc na mecz nie mieliśmy wątpliwości, że nie zabraknie piłkarskiej jakości - byliśmy gotowi na wielkie emocje. Poprzez głośny doping, meksykańskie fale nie zawiedli także kibice, którzy w komplecie kibicowali obu drużynom.
Szkoda tylko, że Hiszpanie mimo większego dopingu "espania, espania" (głównie za sprawą Polaków), oraz imponującej gry w całym turnieju, podczas finału zaprezentowali się nieco słabiej oddając tytuł mistrza Niemcom.44. Kibicujemy zawodnikom U-21 Galeria  04.07.2017


PODSUMOWANIE SEZONU ORLIKÓW

Na wstępie przepraszam wszystkich rodziców za nie umieszczanie relacji na stronie WAP-u po naszych meczach ligowych. Za brak informacji odpowiedzialny jestem tylko i wyłącznie ja - Koterba Radosław

Na koniec sezonu ligowego, nadszedł czas na podsumowanie naszych występów w II Lidze Okręgowej, prowadzonej przez Podokręg Piłki Nożnej w Olkuszu.
Rozgrywki ukończyliśmy na pierwszym miejscu, nie pozostawiając wątpliwości, której dru­żynie należy się to miejsce. Wszystkie mecze, dzięki bardzo dobrej i konsekwentnej grze ca­łego zespołu, kończyliśmy jako zwycięzcy, pozostawiając wśród obserwujących rodziców i kibiców pozytywny wizerunek naszej Akademii. Najlepszą recenzją drużyny niech będzie imponujący bilans bramek jaki został ustanowiony po ostatnim meczu, pomimo nie rozegra­nia wszystkich spotkań - ze względu na oddanie przez przeciwnika meczu walkowerem - wy­gląda on następująco: 137 bramek strzelonych i tylko 7 straconych w całym sezonie!!!. Jak widać defensywa i ofensywa spisali się znakomicie.
Wyniki kolejno rozegranych spotkań rundy rewanżowej;

Drużyny Wyniki
Dłubnia Jangrot - WAP Wolbrom 0:14
Słowik Olkusz - WAP Wolbrom 1:2
WAP Wolbrom - Legion Bydlin 8:0
Przemsza Klucze - WAP Wolbrom 2:11
WAP Wolbrom - Unia Jaroszowiec 13:2
Leśnik Gorenice - WAP Wolbrom 0:3 walkower
WAP Wolbrom - Błysk Zederman 3:0 walkower
Spójnia Osiek - WAP Wolbrom 0:3 walkower
WKS Wolbrom - WAP Wolbrom 3:0 walkower
Błysk Zederman - WAP Wolbrom 0: 25

Kadra naszego zespołu była bardzo szeroka, w rozgrywkach występowali zawodnicy zarówno z rocznika 2006 i 2007 (skład drużyny na mecz liczył minimum 10 zawodników), gdzie każdy z nich mógł dołożyć swoją cegiełkę do ogólnego wyniku zespołu. Niejednokrotnie za­wodnicy: Maciora Kamil, Płaszczyk Jakub, Romanek Kamil, Żebrak Olaf, Syguła Ka­mil, Krzywański Brunon, występowali także w drużynie Młodzików, zdobywając cenne doświadczenia, co na pewno będzie procentowało w przyszłości. Oceniając całą grupę i po­równując wyniki meczów ligowych z poprzedniej rundy, mogę z dumą stwierdzić, że za­równo pod względem technicznym jak i taktycznym, wszyscy zawodnicy uczynili bardzo duży postęp, czego efektem były zdecydowane zwycięstwa w rozmiarze dwucyfrowym oraz przebieg spotkań prowadzonych pod nasze dyktando.
Szkółkę podczas spotkań ligowych reprezentowali: Maciora Kamil, Romanek Kamil, Płasz­czyk Jakub, Ciepał Marcel, Żebrak Olaf, Syguła Kamil, Struzik Emil, Krzywański Brunon, Patela Jan, Chmura Kuba, Wiśniowski Mikołaj, Pluta Franciszek, Płowiec Kamil, Witkowski Olaf, Broda Krzysztof, Czerwik Mateusz, Kotlarz Jakub, Prokop Jakub, Prokop Kacper, Paszkowski Marcel, Sobota Marcel.
Wyróżnić należy też trzech naszych zawodników (Maciora Kamil, Żebrak Olaf, Płaszczyk Jakub), którzy znaleźli się w kadrze reprezentacji Podokręgu Olkusz, podczas rozgrywanego Turnieju w Wadowicach. Kolektyw jaki udało się stworzyć z naszych młodych piłkarzy (zarówno na boisku, a także poza nim), bardzo cieszy wszystkich, którzy przyczynili się do osiągniętego sukcesu. Ze swojej strony chciałem bardzo podziękować wszystkim zawodnikom za ogromny wysiłek podczas treningów, sparingów, meczów. To dzięki Waszej systematycznej pracy, zaangażo­waniu, chęci rozwoju waszych umiejętności - wszystko jest możliwe. Podziękowania należą się także Zarządowi Akademii za stworzenie odpowiednich warunków do treningu i rozwoju oraz dla zawsze obecnych i służących pomocą rodziców.

Trener - Radosław Koterba
44. Podsumowanie sezonu Orlików Galeria  28.06.2017


CZY TO WIOSNA CZY TEŻ LATO
SPORT UPRAWIAM CHĘTNIE Z TATĄ

22.06.2017 r. zawodnicy z Przedszkola Piłkarskiego WAP - Młodzi przebojem, wraz z Panią Trener zorganizowali specjalny trening z okazji Dnia Taty.
Głównym celem spotkania było połączenie uroczystości z promowaniem zdrowego stylu życia poprzez wspólne spędzenie czasu na zabawach i rozgrywkach sportowych.
Już od pierwszych minut treningu zarówno zawodnicy jak i tatusiowie ochoczo przystąpili do rozgrzewki w formie berka. Zabawa polegała na tym, iż złapany przez ,berka" uczestnik zabawy stawał bez ruchu w rozkroku, a wybawiająca ją osoba musiała przejść pod nogami stojącego. Śmiechu było co niemiara. Po rozgrzewce przyszedł czas na ćwiczenia by na finiszu treningu rozegrać mecz - rodzice kontra dzieci. Zabawa była przednia, wygrali oczywiście ?............ lepsi :D


43. Dzień Ojca w przedszkolu piłkarskim Galeria  27.06.2017


PODSUMOWANIE SEZONU MŁODZIKÓW

Od 08.04.2017 r. przez 10 tygodni drużyna Młodzików WAP - Młodzi przebojem rozgrywała mecze w Małopolskiej II Lidze Krakowskiej. Obiektywnie należy stwierdzić, że mecze te stały na średnim poziomie - raz wyglądało to fajnie, a raz troszkę słabo. Gdybym jednak miał określić, gdzie leży przyczyna takiego, a nie innego stanu rzeczy, rzetelnie stwierdzę, że wynikało to w dużej mierze z powtarzających się kontuzji (Kamil Szlachta, Antoni Mól) i trudnych pourazowych powrotów na boisko (Adrian Grabowski, Kamil Balin, Kajetan Urbański, Alan Górski). Braki w kadrze uzupełnialiśmy kolegami z młodszego 2006 rocznika (dwa lata różnicy), którzy mimo wielkiej waleczności i dużego talentu piłkarskiego ustępowali niestety naszym przeciwnikom warunkami fizycznymi (Kamil Maciora, Kuba Płaszczyk, Olaf Żebrak, Kamil Syguła, Kamil Romanek, Emil Struzik). Brakowało również szczęścia - były słupki, poprzeczki oraz niewykorzystane świetne sytuacje pod bramkami przeciwnika. Ostatnią kolejkę sezonu zakończyliśmy wyśmienicie wygrywając na wyjeździe z Wierzbnem aż 7:3. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w Małopolskiej II Lidze Krakowskiej jest bezcenną sprawą i na pewno zaprocentuje w przyszłości.
Za cały sezon chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom, rodzicom, dziadkom, którzy dzielnie i wytrwale dopingowali naszych zawodników ale także wspomagali organizacyjnie.

Trener - Mariusz Porębskiv Wyniki :
Młodzi Przebojem Wolbrom 5-0 Wierzbowianka Wierzbno
Paszczela Bartosz x2
Bocianowski Filip x2
Wojciech Sułkowski

Młodzi Przebojem Wolbrom 0-4 Siemacha-Progres II Kraków

Młodzi Przebojem Wolbrom 1-4 Krakus II Nowa Huta Kraków
Paszczela Bartosz
Młodzi Przebojem Wolbrom 1-4 Skalanka Skała
Paszczela Bartosz

Wierzbowianka Wierzbno 3-7 Młodzi Przebojem Wolbrom
12' Wojciech Sułkowski
21' Wojciech Sułkowski
23' Maciej Pałka
31' Wojciech Sułkowski
44' Wojciech Sułkowski
55' Kamil Balin
59' Kamil Balin42. Podsumowanie sezonu Młodzików GaleriaArchiwum 2017 | Archiwum 2016| Archiwum 2015 | Archiwum 2014 | Archiwum 2012-2013

KONTO AKADEMII
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:
89 84500005 0000 0000 3737 0002
KRS 0000402761;
NIP: 6372190477;
REGON: 122444484;


Filmy:

Linki :

Copyright 2012-2016 by WAP Młodzi przebojem | ptkalwa@gmail.com | Data ostatniej aktualizacji : 27.07.2017 15:28