Aktualności :

  28.03.2017


OSTATNI TEST TRAMPKARZY

Za nami ostatni sprawdzian. W środę 22 marca 2017 r. nasi trampkarze meczem z Wartą Za­wiercie zakończyli okres przygotowawczy, do nowego sezonu w I Lidze Okręgowej Tramp­karzy.
Był to pod każdym względem pożyteczny i bardzo udany sprawdzian naszych umiejętności. Sprawdzian ten drużyna WAP - Młodzi przebojem zdała na szóstkę. W trudnych warunkach (padający deszcz i zimno), na sztucznej nawierzchni w Zawierciu pokonaliśmy po raz drugi bardzo dobry zespół Warty 7:4.
Wielkie brawa dla całego zespołu - za ogromną ambicję, zaangażowanie, determinację oraz momentami znakomitą grę. Kolejny raz pokazaliśmy, że 5 lat wspólnej pracy przynosi ocze­kiwane rezultaty. Pokonaliśmy drużynę rocznikowo starszą od naszych zawodników, grającą na bardzo wysokim poziomie, mającą zdecydowanie lepsze warunki do trenowania, co jest bardzo ważne w uprawianiu sportu.
W dwumeczu strzeliliśmy przeciwnikowi 15 bramek (znakomity wynik) tracąc 7 (zdecydo­wanie za dużo). W tym meczu na listę strzelców wpisali się: J. Grela - 2, M. Kur - 2, K. Januszek - 1, J. Rdest - 1, A. Pabiańczyk - 1.
Przed nami nowy sezon, bardzo trudny, który rozpoczynamy meczem na wyjeździe z Pro­szowianką Proszowice. Sam awans do I Ligi jest dużym sukcesem WAP - Młodzi przebojem, a to jak się w nim zaprezentujemy czas pokaże.
Musimy być cierpliwi, wyrozumiali, pełni wiary i nadziei w to, że wszystkie grupy reprezen­tujące naszą Akademię dostarczą nam w tym sezonie wielu emocji, radości i sportowych wra­żeń.

TRZYMAJMY WSZYSCY RAZEM KCIUKI I KIBICUJMY WOLBROMSKIEJ AKADE­MII PIŁKARSKIE - MŁODZI PRZEBOJEM POWODZENIA!!!

Skład: K. Gil, J. Świda, J. Rdest, D. Mendak, R. Nawrot, J. Ptak, K. Sarecki, M. Kur, J. Grela. A. Pabiańczyk, K. Januszek, K. Duch, P. Domagała, W. Sułkowski, E. Maciora .

  23.03.2017


TURNIEJ ROCZNIKA 2011

4 marca zawodnicy z Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej Młodzi przebojem wzięli udział w III Turnieju Akademii Piłkarskiej Champion Miechów . Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach. Drużyny, które brały udział w turnieju to: Pogoń Miechów, Akademia Fiesta, Akademia Piłkarska Champions Olkusz, Szkoła Futbolu Staniątki.
Wyniki spotkań:
WAP ,Młodzi przebojem" - Szkoła Futbolu Staniątki 2:2
WAP ,Młodzi przebojem" - Pogoń Miechów 3:1
WAP ,Młodzi przebojem" - Akademia Piłkarska Champions Olkusz 4:2
WAP , Młodzi przebojem" - Akademia Fiesta 0:1

Podczas turnieju prowadzona była zbiórka zabawek i przyborów szkolnych dladzieci z domu dziecka w Miechowie oraz dla rodzin potrzebujących mieszkających na terenie gminy Miechów. Tak jak w rocznikach starszych nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Po zakończonych meczach każda z drużyn dostała pamiątkowy medal oraz puchar.
Był to pierwszy turniej , Przedszkola piłkarskiego", na którym najmłodsza drużyna WAP-u spisała się na medal. Na początku był lekki stres , ale po pierwszych minutach meczu zawodnicy rozkręcili się i pokazali na co ich stać. Radość po każdej zdobytej bramce była ogromna nie tylko wśród zawodników ale również wśród rodziców. Jeszcze raz gratulacje dla najmłodszych ;)

Skład drużyny:
Tomasz Marchajski, Wiktor Rosół, Bartosz Konieczny, Jan Szymczyk, Oliwier Rosiński, Szymon Różanowski, Mikołaj Maślisz, Krzysztof Kosałka.


13. Turniej rocznika 2011 Galeria  19.03.2017


Składamy serdeczne podziękowania dla

Państwa
Marty i Tomasza Knapów


za zakup dla grupy żaków 10 piłek firmy Adidas.
Serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie i współpracę.
Niech uśmiech i radość naszych dzieci
będą dla Państwa najlepszym podziękowaniem za udzieloną pomoc.

Zarząd i drużyna żaków wraz z rodzicami


  17.03.2017


CZWARTY SPARING TRAMPKARZY

Trampkarze WAP - ,Młodzi przebojem" rozegrali czwarty sparing w bieżącym okresie przygotowawczym. Tym razem przeciwnikiem byli rówieśnicy ze Słowika Olkusz a mecz rozgrywano na naturalnej trawie boiska w Trzyciążu. Był to pierwszy sparing rozgrywany na takiej nawierzchni i w nieco innych warunkach (nierówne, lekko grząskie boisko).
Po raz czwarty nasi zawodnicy odnieśli zasłużone zwycięstwo, tym razem 9:3.
Bramkami w tym meczu podzielili się:
K. Januszek - 4, J. Grela - 3, M. Kur - 1, Sz. Haberka -1

Chociaż wynik jest wysoki to jednak gra w tym meczu pozostawiała wiele do życzenia. Była rwana, nie było płynności w grze, słabsza postawa w obronie, błędy indywidualne, wiele niecelnych podań. Bramki stracone po niedokładnym wyprowadzaniu piłki spod własnej bramki (bardzo frajerskie).
Sparing bardzo pożyteczny, wreszcie na trawie, z dobrym przeciwnikiem, w warunkach zbli­żonych do meczowych. Świetny materiał szkoleniowy, bo jest o czym myśleć i jest sporo do poprawy!!!

Podziękowania kierujemy do rodziców, którzy pomagali w przygotowaniu boiska do meczu. Jak zawsze można na Was liczyć :) - dziękujemy

Skład WAP - ,Młodzi przebojem":
K. Gil, K. Szlachta, D. Mendak, J. Rdest, B. Ciepał, J. Ptak, K. Sarecki, Sz. Haberka, M. Kur, J. Grela, K. Januszek, J. Czopek, W. Sułkowski, P. Domagała

  15.03.2017


WAP-OWICZE GRAJĄ I POMAGAJĄ

5 marca 2017 r. zawodnicy WAP-u z rocznika 2009 i młodsi wzięli udział w III Turnieju Akademii Piłkarskiej Champions Miechów. Nasza drużyna zmierzyła się z zespołami: Wieczysta Kraków, AP Champions Miechów, AP Champions Wieliczka oraz AP Champions Olkusz. Mimo porażki w pierwszym meczu WAP-owicze nie poddali się. Do kolejnych meczów wyszli wyjątkowo zmotywowani chcąc pokazać rywalom, że ostatnie słowo dzisiaj należy do nich. I tak też się stało - w kolejnych meczach poznali smak zwycięstwa prezentując swoje umiejętności piłkarskie i świetne akcje na pełnej szybkości.

WAP ,,Młodzi przebojem" - Wieczysta Kraków 1:3 (1x Nicolas Pielka)
WAP ,,Młodzi przebojem" - AP Champions Wieliczka 1:0 (1x Kajetan Omyła)
WAP ,,Młodzi przebojem" - AP Champions Olkusz 4:0 (1x Wojtuś Duch, 1x Nicolas Pielka, 1x Patryk Bąba, 1x Krystian Myszor)
WAP ,,Młodzi przebojem" - AP Champions Miechów 5:1 (4x Krystian Myszor, 1x Patryk Bąba)

Tego dnia nie prowadzono klasyfikacji podczas zawodów, ponieważ liczyła się przede wszystkim dobra zabawa oraz uśmiechy zawodników wychodzących na boisko. W tych zmaganiach sportowych każdy uczestnik turnieju był zwycięzcą poprzez pomoc w zbiórce artykułów szkolnych oraz zabawek dla Domu Dziecka w Miechowie.

Należy jeszcze dodać, że królem strzelców został Krystian Myszor z pięcioma golami a w bramce naszego zespołu stał zawodnik urodzony w 2011 r. - Filip Sobczyk.

Pragniemy również serdecznie podziękować rodzicom, którzy zaangażowali się w zbiórkę na rzecz miechowskiego Domu Dziecka oraz głośno dopingowali swoim pociechom.

WAP - ,,Młodzi przebojem" skład:
Filip Sobczyk, Kajetan Omyła, Krystian Myszor, Nicolas Pielka, Paweł Galicki, Szymon Chaberka, Patryk Bąba, Hubert Pasich, Wojtek Duch.


12. Turniej w Charsznicy GaleriaTURNIEJ POD BALONEM W NIEPOŁOMICACH

18 lutego 2017 r. rocznik 2008 udał się na turniej do Niepołomic, gdzie rozegrali swój pierwszy turniej pod balonem. Nasz zespół zmierzył się z drużynami: Elita Brzesko, UKS Kazimierz- Niepołomicka Szkoła Futbolu, AP Wieliczka.
Niestety turniej nie okazał się zbyt szczęśliwy dla WAP-u i nasza drużyna we wszystkich meczach doznała porażek - pomimo tego wyniosła cenną lekcję z tego spotkania, która w przyszłości będzie owocować w meczach z innymi zespołami. Dla naszych zawodników był to zbyt duży przeskok z hal, na których trenujemy, na tak duże boisko.
Obiektywnie należy jednak stwierdzić, że mimo porażki WAP-owicze zostawili dużo serducha na boisku, walcząc ambitnie z silniejszymi rywalami pokazali, że drużyna z Wolbromia potrafi grać w piłkę.

Porażka z pewnością boli zarówno zawodników, jak również dopingujących swoje pociechy rodziców - jednak nie możemy zapominać, że dla tych młodych piłkarzy przede wszystkim to ma być dobra zabawa połączona z pasją.

"DZIŚ TRENUJEMY ŻEBY JUTRO BYĆ LEPSZYM"

WAP - ,Młodzi przebojem" - ELITA BRZESKO 1:2 (M. Grela x1)
WAP - ,Młodzi przebojem" - UKS KAZIMIERZ 0:2
WAP - ,Młodzi przebojem" - UKS KAZIMIERZ 0:2
WAP - ,Młodzi przebojem" - AP WIELICZKA 1:3 (A. Kossakowski x1)

WAP - ,,Młodzi przebojem"
Milan Maroszek, Patryk Costello, Kacper Łyczak, Dawid Myszor, Mateusz Mucha, Adam Kossakowski, Mateusz Grela, Piotr Kosałka, Jakub Gierlach, Mikołaj Knap,


11. Turniej w Niepołomicach GaleriaSPARING ŻAKÓW

8 lutego 2017 r. drużyna żaków gościła w wolbromskiej hali przy Gimnazjum nr 4 drużynę AP Champions Miechów. Chłopcy zostali podzieleni na dwa zespoły - rocznik 2008 i 2009.
Tego dnia nasze młode drużyny zaprezentowały bardzo ciekawy futbol, tworząc wiele ładnych akcji pod bramką przeciwnika i zdobywając piękne bramki, które przyczyniły się do wysokiego zwycięstwa.
Obie drużyny WAP-u pokazały bardzo wysoki poziom sportowy, kontrolując cały przebieg spotkania, z czego dumny był nie tylko trener, ale również zebrani rodzice. Po zakończeniu spotkania z twarzy naszych zawodników nie schodziły uśmiechy, który był oznaką zadowolenia - właśnie ta szczera radość z gry najbardziej nas cieszy.

WAP - ,Młodzi przebojem" rocznik 2008:
Patryk Costello, Mateusz Mucha, Dawid Myszor, Mikołaj Knap, Mateusz Grela, Adam Kossakowski, Kacper Łyczak.

WAP - ,Młodzi przebojem" rocznik 2009:
Wiktor Kyć, Kajetan Omyła, Nicolas Pielka, Patryk Bąba, Krystian Myszor, Paweł Galicki, Szymon Chaberka


10. Sparing z AP Champions Miechów Galeria  9.03.2017


WYGRANY TURNIEJ ROCZNIKA 2007

Podczas rozgrywanego w Charsznicy halowego turnieju piłki nożnej, zawodnicy naszej akademii nie mieli sobie równych. Z dumą informujemy, że wszystkie spotkania zostały wygrane, co nie pozostawiło złudzeń kto zasługuję na miano najlepszej drużyny turnieju.

WAP - Piliczanka Pilica 3:0 (K. Płowiec, F. Pluta, K. Kotlarz)

WAP - Champions Miechów 6:0 (K. Płowiec, F. Pluta x2, K. Prokop, M. Sobota, M. Marchajski)

WAP - Champions Olkusz 2:1 (K. Płowiec, M. Marchajski)

MECZ PÓŁFINAŁOWY

WAP - Champions Miechów 8:0 (K. Płowiec, F. Pluta, K. Prokop K x2, M. Marchajski x2, M. Sobota, K. Kotlarz)

MECZ FINAŁOWY

WAP - Piliczanka Pilica 1:0 ( F. Pluta )

Gratulacje dla całego zespołu, w szczególności za grę. Zespół prezentował się na boisku znakomicie, pokazując bardzo duże umiejętności piłkarskie. Wyniki mówią same za siebie. Zagrać cały turniej i stracić zaledwie jedną bramkę w czasie gry - to budzi szacunek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został - Franciszek Pluta, a za najlepszego bramkarza turnieju uznano jednego z naszych dwóch bramkarzy - Krzysztof Broda.
Akademię reprezentowali: Pluta Franciszek, Płowiec Kamil, Prokop Kuba, Kotlarz Jakub, Sobota Marcel, Marchajski Mateusz, Kosałka Piotr, Czerwik Mateusz, Broda Krzysztof, Prokop Kacper.
Gratulacje!!!!


9. Turniej rocznika 2007 w Charsznicy Galeria  7.03.2017


KOLEJNY SPARING TRAMPKARZY

25.02.2017 r. w słoneczne, sobotnie przedpołudnie nasi trampkarze rozegrali kolejny sparing w ramach okresu przygotowawczego do nowego sezonu - tym razem w I Lidze Małopol­skiego Związku Piłki Nożnej. Mecz odbywał się na sztucznej nawierzchni w Zawierciu, a naszym rywalem była drużyna Warty Zawiercie, z którą rok temu przegraliśmy 10:5, dlatego przystępowaliśmy do tego meczu pełni obaw. Dodatkowo stresował nas fakt, że zespół go­spodarzy składał się wy­łącznie z rocznika 2001 i 2000.

Tym razem WAP-owicze stanęli na wysokości zadania i zagrali znakomite spotka­nie wygry­wając 8:3 po bramkach: K. Januszek - 3, J. Grela - 2, J. Świda - 2, J. Ptak - 1.
Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, z wieloma sytuacjami podbramkowymi, strzałami na bramkę i paradami bramkarzy. Poza 11 bramkami obie drużyny nie wykorzystały kilku do­godnych sytuacji do strzelenia gola w tym także po jednym rzucie karnym.
Należy podkreślić, że graliśmy przeciwko znakomicie zorganizowanej, bardzo dobrze wy­szkolonej technicznie i niebywale walecznej drużynie. Dlatego to zwycięstwo tak cieszy, po­kazując jednocześnie jak duży postęp piłkarski zrobił ten zespół w ostatnich latach.
Byliśmy monolitem w obronie oraz niesamowicie niebezpieczni w ataku (skuteczność do poprawy). Drobne mankamenty pojawiały się w środku pola, kiedy musieliśmy się dłużej utrzymywać przy piłce będąc pod mocnym pressingiem gospodarzy. Grając przeciwko starszym kolegom z Zawiercia, bardzo dobrze wytrzymaliśmy kondycyjnie to spotkanie.
Podsumowując: bardzo pożyteczny sparing - z mocnym rywalem, na świetnej murawie, w znakomitych warunkach pogodowych - pozwala z pewnym optymizmem patrzeć na zbliżający się sezon w I Lidze Małopolskiej.

Skład WAP - Młodzi przebojem:
K. Gil, J. Świda, D. Mendak, J. Rdest, B. Ciepał, J. Ptak, K. Sarecki, Sz. Haberka, J. Grela, K. Januszek, R. Nawrot, W. Sułkowski, P. Domagała, K. Szlachta.


8. Kolejny sparing trampkarzy GaleriaArchiwum 2017 | Archiwum 2016| Archiwum 2015 | Archiwum 2014 | Archiwum 2012-2013

KONTO AKADEMII
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:
89 84500005 0000 0000 3737 0002
KRS 0000402761;
NIP: 6372190477;
REGON: 122444484;


Filmy:

Linki :

Copyright 2012-2016 by WAP Młodzi przebojem | ptkalwa@gmail.com | Data ostatniej aktualizacji : 23.03.2017 18:41