Aktualności :

  01.09.2015


OBOZOWE WSPOMNIENIA ŻACZKÓW

W niedzielę 09.08.2015 r. drużyna Żaczków z Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej - Młodzi przebojem po raz drugi wyruszyła w drogę na obóz piłkarski do Zakopanego. Podczas całego pobytu w Zakopanem obok ciężkich, ale bardzo owocnych, treningów naszym zawodnikom towarzyszyła dobra zabawa i wiele atrakcji.
Zaraz po zakwaterowaniu w dobrze nam znanym, pensjonacie chłopcy ochoczo ruszyli na pobliskie, szkolne boisko wielofunkcyjne by potrenować, a wieczorem nasza grupa udała się na Mszę Świętą do pobliskiego kościółka na Harendzie. Każdy kolejny dzień zaczynał się o godz. 7:00 trwającym 30 minut porannym rozruchem, później śniadanie a po nim, jak przystało na obóz sportowy, trening w Kościelisku na gminnym orliku.


Obóz wspomnienia Żaczków Galeria

Drugi dzień upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Oprócz treningu na chłopców czekała wycieczka kolejką szynową na Gubałówkę oraz wyczekiwana wizyta w Parku Linowym "Złota Grań", gdzie dzieci spędziły czas na świetnej zabawie, wykazując się dużą odwagą i odpowiedzialnością w stosunku do siebie jak i swoich kolegów. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na Krzeptówkach, gdzie mogliśmy zobaczyć i obejrzeć Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej wybudowane, jako votum za ocalenie życia papieża Jana Pawła II po zamachu z 13 maja 1981r. Następnie zajechaliśmy pod Wielką Krokiew, gdzie podziwialiśmy piękne widoki oraz znane nam (teraz nie tylko z telewizji), dwie skocznie. Po wyczerpującym dniu, ale pełni wra­żeń wróciliśmy do pensjonatu, gdzie czekała na nas pyszna kolacja, podczas której wymienialiśmy się przeżyciami z obfitującego w wiele atrakcji dnia.


Obóz wspomnienia Żaczków Galeria

Dzień trzeci dla naszych zawodników upłynął pod znakiem rozgrywek meczowych. Na zaplanowanym sparingu z drużyną z Zakopanego nasi obozowicze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, strzelając ładne bramki i przeprowadzając wiele ciekawych i składnych akcji. Warto pochwalić naszych zawodników, ponieważ mimo gry ze starszymi kolegami, którzy mieli znaczną przewagę fizyczną, nie ustępowali pola i często walczyli jak równy z równym. Wszyscy kibice oraz trener naszego rywala, bardzo chwalili nasz zespół za grę, która pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Po sparingu szybka regeneracja, domowy obiad i kolejne atrakcje obozu. Na początek Kino Sokół, w którym obejrzeliśmy bajkę w 3D pt. "W głowie się nie mieści", która doskonale łączyła inteligentny humor, dynamiczną akcję i szaloną wyobraźnię. A po kinie spacer po Krupówkach i zakupy pamiątek dla rodziny.
Następnego dnia po rozruchu udaliśmy się na kolejny sparing. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna "Salos" Ełk. Nasi zawodnicy cały czas kontrolowali przebieg spotkania, stwarzając wiele okazji bramkowych. WAP-owicze grali ofensywny, ładny dla oka futbol zdobywając siedem bramek i tracąc zaledwie trzy gole.
Takie sparingi to kolejny atut obozów sportowych, na których nasi zawodnicy mogą zmierzyć się z drużynami z całej Polski, prezentując swoje umiejętności. Po sparingu na meczowych zwycięzców czekał zasłużony relaks i wodne atrakcje na kąpielisku geotermalnym na Polanie Szymoszkowej. Po powrocie do pensjonatu na chłopców czekała kolejna niespodzianka, a mianowicie ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursy ze sprawności fizycznej oraz wiedzy sportowej i nie tylko ;).


Obóz wspomnienia Żaczków Galeria

I tak nadszedł ostatni dzień obozu, który nie będzie nam kojarzył się ze smutnym powrotem do wolbromskiej rzeczywistości, ale z dobrą zabawą w gronie rówieśników. Po sycącym śniadaniu i szybkim pakowaniu, trenerzy ogłosili wyniki zorganizowanych dnia poprzedniego zmagań konkursowych i wręczyli nagrody zasłużonym zwycięzcom. Dodatkowo każdy WAP-owicz otrzymał pamiątkę z zakopiańskimi widokami. Po pożegnaniu z Panią Teresą (właścicielką pensjonatu) oraz paniami, które tak smacznie nam gotowały ruszyliśmy w drogę powrotną. Jednak to nie był koniec naszych obozowych atrakcji, bowiem czekał na nas jeszcze Rabkoland, gdzie na fantastycznej, wesołej zabawie, spędziliśmy ostatnie godziny obozu. Stanowczo możemy stwierdzić, że Park Rabkoland to magiczne miejsce, gdzie mogliśmy sprawdzić nie tylko swoją wytrzymałość ale również sprawdzić trenerów :) na różnego rodzaju karuzelach. Ostatnim punktem programu naszego powrotu był poczęstunek w McDonaldzie.
Zmęczeni, ale jakże zadowoleni wróciliśmy do Wolbromia, gdzie czekali na nas stęsknieni rodzice.
Wyjazd ten był okazją do wzajemnej integracji oraz nauki samodzielności, dlatego już teraz wszyscy czekamy na kolejny obóz w 2016 roku.


Obóz wspomnienia Żaczków Galeria

Zarząd WAP - Młodzi przebojem oraz Adepci pragną podziękować Trenerom za opiekę nad młodymi obozowiczami. A w szczególności Pani Annie Płaszczyk, która nieodpłatnie pełniła funkcję kierownika i poświęcając swój czas czuwała nad sprawnym i bezpiecznym odpoczynkiem. Za bezinteresowną chęć współpracy z naszą Akademią jeszcze raz dziękujemy.


Obóz wspomnienia Żaczków Galeria


  25.08.2015


"Jedynie prawdziwy człowiek
zauważy potrzeby drugiego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca
wyciągnie doń pomocną dłoń."

PODZIĘKOWANIE
DLA


SKOK "JAWORZNO"

Pragniemy wyrazić gorące i serdecznie podziękowanie za wsparcie rzeczowe naszego Stowarzyszenia
Zakupione piłki z pewnością pozwolą na lepszy rozwój naszych zawodników.
Za ten dar serca Adepci Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej - Młodzi przebojem serdecznie dziękują.
Okazana przez Państwa naszym podopiecznym hojność oraz dobroć,
jest dowodem na to, że nie pozostajemy osamotnieni w naszych codziennych
zmaganiach oraz że zawsze możemy na Państwa liczyć.
Jesteśmy zobowiązani i gotowi do dalszej współpracy, która pomoże w osiąganiu coraz lepszych wyników przez naszych młodych piłkarzy.

SKOK "JAWORZNO"

Za ten piękny gest życzliwości jeszcze raz serdecznie -

Dziękujemy

Zarząd, Trenerzy i Adepci Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej - Młodzi przebojem

Archiwum 2015 |Archiwum 2014 | Archiwum 2012-2013

KONTO AKADEMII
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:
89 84500005 0000 0000 3737 0002
KRS 0000402761;
NIP: 6372190477;
REGON: 122444484;


Linki :

Copyright 2012-2015 by WAP Młodzi przebojem | ptkalwa@gmail.com | Data ostatniej aktualizacji : 01.09.2015 17:01