KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

Archiwum 2012-2013

 

2 styczeń 2014

 

 

MECZ TOWARZYSKI
WAP MŁODZI PRZEBOJEM – MKS SKAŁA

    28 grudnia na zakończenie 2013 roku nasze drużyny z rocznika 2001-2002 zmierzyły się w meczach towarzyskich z rówieśœnikami z zaprzyjaźnionej szkółki piłkarskiej ze Skały.
    Mecze zostały rozegrane w Skale w nowej, przestronnej Hali Sportowej. Obie akademie wystawiły po dwie drużyny, które naprzemiennie rozegrały 9 meczów po 10 minut.

 

    W końcowej klasyfikacji zwyciężyli adepci WAP – Młodzi przebojem 21:3.
Mimo wysokiej wygranej młodzi piłkarze wiedzieli, ze w tym dniu to nie wynik był najważniejszy tylko możliwość rozegrania kilku meczów oraz spotkania się z kolegami.

Pragniemy podziękować MKS Skała za zaproszenie i życzymy w nadchodzącym 2014 roku samych sukcesów sportowych.

 

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY – SKAŁA 2013

    15 grudnia 2013 r. odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej, organizowany przez Szkółkę Piłkarską MKS Skała.
W turnieju uczestniczyło 8 zespołów z rocznika 2001, które zostały podzielone na dwie grupy. Wolbromską Akademię Piłkarską – Młodzi przebojem, reprezentowali zawodnicy z rocznika 2001 – 2002 r. Nasi dzielni adepci przebrnęli jak burza przez eliminacje grupowe, wygrywając wszystkie mecze nie tracąc przy tym żadnej bramki. W półfinale zmierzyli się z drużyną “Przeboju” Wolbrom. Po doskonałym meczu, w którym stworzyli wiele sytuacji bramkowych (włącznie z niewykorzystanym rzutem karnym), przy wyniku 0:0 doprowadzili do serii rzutów karnych. Przy głośnym dopingu naszych wiernych kibiców zawodnicy WAP – Młodzi przebojem okazali się lepsi w rzutach karnych od rówieśników z “Przeboju” Wolbrom i tym samym awansowali do finału turnieju.

 

    Zacięty i wyrównany mecz finałowym nie przyniósł jednak wymarzonego pierwszego miejsca a nasi waleczni zawodnicy musieli uznać wyższość bardziej doświadczonej drużyny ze Słomnik przygrywając 1:3.
Ostatecznie drużyna Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej wywalczyła zaszczytne drugie miejsce w turnieju.
Naszych zawodników nie zabrakło również podczas wręczania nagród indywidualnych. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz golkiper – Piotrek Samul, a najlepszym zawodnikiem, wyróżnionym przez jednego ze sponsorów turnieju, okazał się nasz kapitan – Kacper Januszek.
    Wspaniałe widowisko sportowe uzupełniła doskonała organizacja i oprawa turnieju, wysoki poziom sportowy drużyn a także głośny i wytrwały doping kibiców. Wszyscy z pewnością będą długo wspominać I Mikołajkowy Turniej w Skale i z niecierpliwością czekać na kolejny za rok.
Warto nadmienić, że adepci naszej Akademii wystąpili w nowych strojach meczowych, które jak widać przyniosły nam szczęście – co również zauważyli młodzi piłkarze.


 

24 grudzień 2013

 

    Informuję wszystkich zawodników oraz rodziców 2 grupy że nastąpi przerwa œświąteczna w treningach do dnia 09.01.2014. Trening na hali w Dłużcu o godz 16.30, Wszystkim zawodnikom akademii oraz rodzicom, trenerom, zarządowi życzę Wesołych Œświąt oraz sportowych wyników w nadchodzącym 2014 roku.

D.Glanowski    


 

24 grudzień 2013

 

    W dniu 15.12.2013 r na Hali Widowiskowej w Olkuszu odbył się coroczny turniej Mikołajkowy połączony ze zbiórką pieniędzy organizowany przez Olkuski Klub Sportowy “Słowik” . Już po raz drugi na przestrzeni kilku miesięcy, poprzez piłkarskie zmagania i świetną zabawę, pomógł choremu na artrogrypozę 13-letniemu Krzysztofowi Cieśli z Olkusza. Jeszcze przed Nowym Rokiem na fundacyjne konto chłopca trafi ponad 3400 zł.


    Turniej przyciągnął wiele ciekawych osobistości z ze świata sportu takich jak piłkarze GKSu Katowice Sławomira Dudę oraz Alana Czerwińskiego, którzy pomagali w licytowaniu pamiątek klubowych. W turnieju wzięły udział takie kluby jak : Krakus Nowa Huta, OKS Słowik Olkusz, Victoria Olkusz, WAP Wolbrom, Przebój Wolbrom, AP Przebój Wolbrom. W obu kategoriach wiekowych 2003-04 oraz 2005 i młodsi zwyciężyli zawodnicy Krakusa NH przed gospodarzem OKS Słowik. W tym szczególnym dniu gospodarze zafundowali młodym adeptom piłkarskim, możliwość uczestniczenia w zajęciach fitness, przekonać się na czym tak naprawdę polega break – dance i zdobyć autograf od profesjonalnych piłkarzy.

    Podczas licytacji naszej koszulki meczowej z nr 3 była niesamowita walka którą wygrał trener OKSu Rafał Pięta. Cieszymy się, że mogliśmy się włączyć w pomoc Krzysiowi.


 

23 grudzień 2013

 

    W dniu 27,12,2013 r odbędzie się w Gołczy mecz towarzyski między WAP Wolbrom a AP Gołacza między chłopcami z rocznika 2003-2004 oraz 2005 i młodsi, Zawodnicy typowani do wyjazdu zostaną o tym poinformowani na treningu, zbiórka na dworcu o 13.30 grupa starsza oraz 15 grupa młodsza, informacje szczegółowe u trenerów


 

 


Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze – nie tylko sportowe – marzenia.

 

Czego Wszystkim Adeptom i sympatykom WAP – Młodzi przebojem

Życzy Zarząd


 

12 grudzień 2013

 

Trening II grupy starszej trenera Damiana Glanowskiego w dniu 14 grudnia 2013 nie odbędzie się kolejne treningi zgodnie z planem.


 

6 grudzień 2013

 

Trening II grupy starszej trenera Damiana Glanowskiego w dniu 7 grudnia 2013 nie odbędzie się kolejne treningi zgodnie z planem.


 

4 grudzień 2013

 


“ŚWIĘTY MIKOŁAJ U MAŁYCH PIŁKARZY”
 

Zapraszamy do galerii

 

    Dnia 3 grudnia 2013 r. w Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem odbył się niecodzienny trening. Wszystkie grupy naszej Akademii uczestniczyły w tym dniu w trzygodzinnych zajęciach w formie turnieju wewnętrznego. Zajęcia na początku wyglądały na normalny turniej, jednak na zakończenie rozgrywek dźwięk złotego dzwonka dał znać młodym piłkarzom, że właśnie zbliża się Święty Mikołaj. Zdziwienie było ogromne ponieważ data w kalendarzu nie zapowiadała tak miłej wizyty. Wcześniejsze odwiedziny naszego gościa nie przeszkadzały jednak zawodnikom gdy okazało się, że na dodatek przywiózł on ze sobą paczki – radości nie było końca. Jednak nie wszystko było takie proste. Aby otrzymać paczkę każde z dzieci zostało przeegzaminowane przez Św. Mikołaja oraz musiało opowiedzieć o swoim zachowaniu w mijającym roku. Na koniec adepci wraz z trenerami zaprosili przemiłego gościa do pamiątkowego zdjęcia i rozpoczęło się odpakowywanie prezentów, które w tym roku, dzięki ofiarności darczyńców zostały wzbogacone o przybory szkolne.
Wizyta Świętego Mikołaja była możliwa dzięki przyjaciołom i sympatykom naszej szkółki, którzy wsparli rzeczowo i finansowo Świętego Mikołaja a przez to naszą Akademię.


Zaliczamy do nich:
 

Państwa Urszulę i Zbigniewa Majdów
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa “DROMA”

Państwa Jolantę i Stanisława Wypasek
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jangrot

Państwa Iwonę i Piotra Petliców
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jangrot

Państwa Reginę i Zbigniewa Kmitów
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AKMIT Trzyciąż

Państwa Jolantę i Marka Purzyckich
Sklep Ogólnospożywczy, Piekarnia – Cukiernia

FH Piwowarscy i Spółka Sp.J.

 

Podziękowania należą się również rodzicom, którzy swoim zaangażowaniem i pracą wsparli Zarząd w przygotowaniu do odwiedzin Świętego. Dziękujemy:

 

Pani Agnieszce Grąckiej

Pani Agnieszce Januszek

Pani Ewie Grabowskiej

Państwu Marii i Henrykowi Kurom

 


 

22 listopad 2013

 

MECZ W CZELADZI


17.11.2013 r. rozegraliśmy mecz sparingowy z APN Czeladź. W pięknym listopadowym słońcu i na pełnowymiarowym boisku pokonaliśmy kolegów z Czeladzi 3:1. Dumni z wyniku wróciliśmy do domu.
Zapraszamy do galerii.

MECZ POLSKA- GRECJA

 

Wtorkowe popołudnie 19.11.2013 r. spędziliśmy razem z naszymi trenerami na meczu eliminacyjnym ME U – 21 Polska – Grecja, na stadionie Cracovii w Krakowie. Przez cały mecz towarzyszyły nam niesamowite emocje. Dopingując, marzyliśmy aby zagrać kiedyś w takim meczu.
Zapraszamy do galerii.


 

17 listopad 2013

 

Komunikat
Zarząd Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem
informuje, że wyjazd na mecz
U-21 Polska – Grecja
odbędzie się 19.11.2013 r.

Zbiórka na Dworcu PKS o godz. 15.15
Prosimy o zabranie ciepłych ubrań oraz dobrego humoru.

Życzymy wspaniałych sportowych wrażeń:
Zarząd i trenerzy WAP – Młodzi przebojem.

 


 

08 listopad 2013

 

 

Ogłoszenie

 

Informujemy, że nowy plan treningowy w okresie zimowym dla wszystkich grup WAP – Młodzi przebojem, jest dostępny w zakładce “Plan zajęć”. Obowišzuje od dnia 11.11.2013 do dnia 31.12.2013.


 

31 paŸdziernik 2013

 

Ogłoszenie

 

Zarząd Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej “Młodzi przebojem” informuje, że trening najmłodszej grupy oraz spotkanie z rodzicami dzieci tej grupy odbędzie się 02.11.2013 o godz. 10:00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1

 

Zapraszamy


16 październik 2013

Informacja

Z powodu złych warunków atmosferycznych trening grupy starszej ( trenera Pawła Netera ) w dniu 17.10.2013 odbędzię na hali sportowej w Jangrocie o godz. 17:30.


16 październik 2013

OGŁOSZENIE

Zarząd Stowarzyszenia Wolbromska Akademia Piłkarska – “Młodzi przebojem”,

serdecznie zaprasza na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków,

które odbędzie się w dniu 30.10.2013 r. (środa) w Szkole Podsta­wowej nr 1 w Wolbromiu przy ul. Mariackiej 28

o godz. 18.30 w pierwszym terminie i przy braku quorum o godz. 19.00 w drugim terminie

(zgodnie z § 18 pkt 2 Statutu Stowarzyszenia Wolbromska Akademia Piłkarska – “Młodzi przebojem”).

Proponowany porządek zebrania:

1.Otwarcie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Wolbromska Akademia Piłkarska – “Młodzi przebojem”.
2.Wybór przewodniczącego, sekretarza i komisji skrutacyjnej Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków.
3.Stwierdzenie prawidłowości zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia i jego zdolności do podejmowania uchwał.
4.Przyjęcie porządku obrad.
5.Przedstawienie wniosku dotyczącego rezygnacji Prezesa Stowarzyszenia z pełnionej przez niego funkcji.
6.Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia/nieprzyjęcia rezygnacji Prezesa z pełnionej przez niego funkcji.
7.Przeprowadzenie wyborów uzupełniających do Zarządu Stowarzyszenia Wolbromska Akademia Piłkarska – “Młodzi przebojem”.
8.Przedstawienie propozycji zmiany składu Zarządu.
9.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany składu Zarządu.
10.Wolne wnioski.
11.Zakończenie obrad.


2 wrzesień 2013

Zarząd WAP – “Młodzi przebojem”
zaprasza:
wszystkich rodziców adeptów Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej
na spotkanie,
które odbędzie się w dniu 04.09.2013 (środa) o godz. 19.00
w Harcówce (przy stadionie KS Przebój).
Jednym z punktów zebrania będzie finansowe rozliczenie
Obozu Sportowego w Zakopanem.


21 sierpień 2013

    Dnia 10 sierpnia 2013 r. nasza Akademia wyjechała na wyczekiwany obóz sportowy
w Zakopanem, mimo wczesnej pory droga do celu wcale się nie dłużyła, a za oknami autokaru wyłaniały się coraz piękniejsze górskie widoki i coraz wyższe szczyty Tatr. Po kilkugodzinnej podróży dotarliśmy do Zakopanego a konkretnie na Harendę gdzie byliśmy zakwaterowani.

 

    Cały obóz przebiegał pod znakiem wytężonych treningów oraz turniejów. Głównym celem zgrupowania było przezwyciężanie własnych słabości poprzez sukcesy sportowe oraz wszechstronny rozwój sprawności fizycznej. Program obozu obejmował treningi dwa razy dziennie na obiektach COS Zakopane, Orliku w Kościelisku oraz na boisku wielofunkcyjnym na Harendzie, na których doskonalono techniki piłkarskie pozwalające na zdobycie nowych umiejętności. Podczas treningów nie zabrakło drobnych kontuzji, ale to nie powstrzymało młodych zawodników od czynnego udziału w zajęciach i dawania z siebie 100% możliwości.

 

    Czas obozowy był dodatkowo wypełniony wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zabawami integracyjnymi. Szczególnie najwięcej radości przyniosło zorganizowane przez przemiłą właścicielkę pensjonatu Panią Teresę Gał ognisko z pieczeniem kiełbasek, podczas którego został przeprowadzony przez trenerów i opiekunów obozu, turniej wiedzy o piłce nożnej oraz śmieszne kalambury. Wygrani w obu turniejach otrzymali sportowe nagrody.

 

    Dzięki przepięknej pogodzie każdy dzień był w pełni wykorzystany. Jednego dnia adepci uczestniczyli w pieszej wycieczce z Harendy szlakiem turystycznym poprzez Gubałówkę do Polany Szymoszkowej. Podczas wjazdu kolejką krzesełkową na Harendzie oraz zjazdu na Szymoszkowej, mogliśmy napawać się otaczającymi nas pięknymi widokami.

    Innego dnia oglądaliśmy trening skoczków narciarskich na skoczni – “Wielka Krokiew” oraz dodatkowo po wyjechaniu wyciągiem krzesłowym na Wielką Krokiew mogliśmy z bliska zobaczyć miejsce, z którego startują zawodnicy. Stojąc blisko belki startowej młodzi “wapowicze” przekonali się ile trzeba mieć umiejętności i odwagi by uprawiać skoki narciarskie.

 

    Były też chwile relaksu takie jak kąpiel w basenach termalnych na Polanie Szymoszkowej, wejście do Aqua Parku Zakopane, seans Smerfy 2 – 3D w Kinie Giewont, zwiedzanie Krupówek oraz zakupy pod Gubałówką. WAP – “Młodzi przebojem” uczestniczył również w meczu ligowym rozegranym na obiektach COS Zakopane pomiędzy zespołami “Przebój” Wolbrom i Poroniec Poronin. Przy głośnym dopingu adeptów Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – “Młodzi przebojem”
w Zakopanem padło aż osiem bramek, przy czym Przebój Wolbrom wygrał z Poroniec Poronin 5:3.

 

    Nasi zawodnicy podczas obozu poznawali także zwyczaje i obrzędy związane z Podhalem, chociażby poprzez zwiedzanie góralskiej bacówki na Harendzie gdzie obecny tam Baca zapoznał nas
z tajnikami wyrobu oscypka oraz pokazał jak wygląda życie w ciemnej i zadymionej bacówce.

 

    W ostatnim dniu obozu wraz z przewodnikiem podziwialiśmy przepiękną Dolinę Kościeliską wraz z ukrytą w niej Jaskinią Mroźną. Wycieczkę rozpoczęliśmy w Kirach, gdzie zaparkował nasz autokar. Jak poinformowała nas Pani przewodnik w przeszłości Dolina Kościeliska była związana
z przemysłem hutniczym a srebro i miedź wydobywano tam już od końca XV w., dlatego też właśnie Dolina Kościeliska była ulubionym miejscem dla poszukiwaczy skarbów, o czym świadczą liczne pozostawione przez nich znaki na skałach. Jednak największą atrakcją naszej ostatniej wycieczki było zwiedzanie Jaskini Mroźnej, w której średnia temperatura wynosi 6°C. Przejście jaskini jest bardzo przyjemne, choć pierwsze 6 metrów przypominało nieco piwnicę. Jednak po około 200 m wędrówki musieliśmy przyznać, że wcale łatwo nie było. Trzeba było się mocno schylać, a nawet kucnąć, aby zmieścić się w szczelinach skalnych. Zaraz po tym etapie pojawiała się kolejna niespodzianka
w postaci pochylonych pod dużym kątem ścian co zmusiło nas do przejścia w pozycji mocno skrzywionej w lewą stronę. Śmiechu było co niemiara a dalsza wędrówka wydawała się zdecydowanie łatwiejsza. Możemy zatem wnioskować, że Dolina Kościeliska dostarczyła nam prawdopodobnie najwięcej atrakcji.

    Niestety, wszystko co dobre, musiało się skończyć. Uczestnicy Obozu sportowego
w Zakopanem wrócili do domów wypoczęci, szczęśliwi i pełni wrażeń z pobytu w gościnnym Zakopanem.1 sierpień 2013

 

Ramowy plan obozu sportowego

10 sierpień 2013 – 15 sierpień 2013

10 sierpnia 2013 sobota

7.30 zbiórka

8.00 wyjazd do Zakopanego

12.00 przyjazd, zakwaterowanie

13.00 obiad

14.00 15.30 I trening piłkarzy

16.00 odpoczynek

17.00 spacer po najbliższej okolicy – poznajemy miejsce, w którym mieszkamy

19.00 kolacja

20.00 – 21.30 zapoznanie i przypomnienie regulaminów obozu, gry i zabawy na ośrodku

21.30 przygotowanie do snu

22.00 cisza nocna

11 sierpnia 2013 niedziela

7.30 pobudka, toaleta poranna

7.45 wyjście chętnych do kościoła na Harendzie / pozostałe dzieci zostają na ośrodku pod opieka wychowawcy/

8.00 msza dla chętnych / zajęcia dla pozostałych

9.00 śniadanie

10.00 – 11.30 II trening

12.00 powrót do ośrodka, odpoczynek po treningu,

13.00 obiad

14.00 wyjazd kolejką linową na Harendzie na Wzgórza Gubałowskie, spacer wzgórzami do Gubałówki, zjazd w dół kolejką na Szymoszkowej Polanie

18.00 powrót autokarem do ośrodka

19.00 ognisko z pieczeniem kiełbasek

21.30 przygotowanie do snu

22.00 cisza nocna

12 sierpnia 2013 poniedziałek

7.30 pobudka, toaleta poranna

8.00 śniadanie+ suchy prowiant (konsumpcja między treningami)

9.00 wyjazd na trening

10.00- 11.30 III trening

12.00 spacer po Krupówkach w stronę Wielkiej Krokwi, wyjazd kolejką na skocznię,

15.00 powrót na boisko treningowe

15.30 – 17-00 IV trening

17.30 powrót do ośrodka

18.00 obiadokolacja

19.00 gry i zabawy na ośrodku

21.30 przygotowanie do snu

22.00 cisza nocna

13 sierpnia 2013 wtorek

7.30 pobudka, toaleta poranna

8.00 śniadanie + suchy prowiant (konsumpcja między treningami)

9.00 wyjazd na trening

9.30 – 11.00 V trening

11.30 -15.00 Aqua Park

15,30 – 17.00 VI trening

17.30 powrót do ośrodka

18.00 obiadokolacja

19.00 gry i zabawy na ośrodku

21.30 przygotowanie do snu

22.00 cisza nocna

14 sierpnia 2013 środa

7.30 pobudka, toaleta poranna

8.00 śniadanie + suchy prowiant (konsumpcja między treningami)

9.00 wyjazd na trening

9.30 – 11.00 VII trening

11.30 -15.00 basen na Szymoszkowej Polanie

15,30 – 17.00 VIII trening

17.30 powrót do ośrodka

18.00 obiadokolacja

19.00 gry i zabawy na ośrodku

21.30 przygotowanie do snu

22.00 cisza nocna

15 sierpnia 2013 czwartek

7.30 pobudka, toaleta poranna

7.45 wyjście chętnych do kościoła na Harendzie / pozostałe dzieci zostają na ośrodku pod opieka wychowawcy/

8.00 msza dla chętnych / zajęcia dla pozostałych

9.00 śniadanie + suchy prowiant na powrót

10.00 – 11. 30 IX trening

12.00 spotkanie z przewodnikiem

Wycieczka do Doliny Kościeliskiej, Jaskinia Mroźna, Schronisko na Ornaku,

18.00 – 19.00 kolacja, wyjazd do Wolbromia

Ok. 22.00 zakończenie obozu J


UWAGA !!!

1.Informujemy, iż biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne podczas trwania obozu powyższy plan może się zmieniać.
2.Prosimy również o dokonywanie wpłat za obóz (ostateczny termin wpłaty – 05.08.2013 r.), oraz dostarczenie do trenera Pawła Netera podpisanych regulaminów oraz kart kwalifikacyjnych.
3.Przypominamy również o zabraniu legitymacji szkolnej (w dniu wyjazdu legitymacje można składać u opiekunów).


30 lipiec 2013

 

Informacja

Dnia 29,07,2013 w poniedziałek o odbył się ostatni trening 2 grupy przed obozem z powodu wyjazdu urlopowego
Zawodnicy jadący na obóz spotykają się w dniu wyjazdu 10.08. 2013 o godz 7.30 (informacja bedzie jeszcze podana) na dworcu PKS, a pozostali zawodnicy nie jadący na obóz mają wolne do 16.08.2013 tj piątek i spotykają się na treningu o 15.30 na orliku. O wszelakich zmianach będziemy pisać na stronie. W razie pytań można się kontaktować ze wszystkimi trenerami telefonicznie.

Trener Damian Glanowski


18 lipiec 2013

 

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

 
Zarząd WAP – “Młodzi przebojem”
zaprasza rodziców
na spotkanie organizacyjne,
które odbędzie się  
22.07.2013 r. (poniedziałek) o godz. 18.00
w Harcówce przy stadionie KS Przebój Wolbrom


2 lipec 2013

 

W dniu 22.06.2013 i 23.06.2013 r. nasza Akademia brała udział w Turnieju Charytatywnym

“Dzieci dziecku – Słowik dla Krzysia”.

 

Na parkiecie pojawiło się siedem zespołów w dwóch grupach wiekowych (9-cio i 13-latkowie). W obu przypadkach rywalizacja o zwycięstwo była niesłychanie zacięta. Wśród Żaków (rocznik 2004-2005) triumfowała Wisła Kraków, natomiast grupę starszą (Młodziki rocznik 2000-2001) zdominował Krakus Nowa Huta. Jednak wszyscy wiedzieli, że w tych dniach najważniejszym zwycięzcą nie była ani Wisła, ani Krakus – tylko Krzyś. To dla niego do Olkusza przyjechała blisko setka młodych zawodników wraz z naszą Akademią, aby przyjemność z występów na boisku połączyć z pożyteczną akcją charytatywną.

 

Zapraszymy do galerii z turnieju :


28 czerwiec 2013

 

    Wolbromska Akademia Piłkarska zaprasza na turnieje piłkarskie odbywające się w sobotę 29 czerwca – rocznik 2003/04
( Orlik )oraz w niedzielę 30 czerwca – rocznik 2002 i 2005/06 ( Stadion Sportowy ul. Leśna 2)


20 czerwiec 2013

 

 

Komunikat dotyczący turniejów, które odbędą się w sobotę i niedzielę.

Sobota 22.06.2013 r.

Turniej rocznika 2000 i młodsi oraz rocznika 2004 i młodsi.
Zbiórka o godz. 12:45 na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 1.
Wyjazd godz. 13:00.

Kadra:

Rocznik 2000 i młodsi:

1.Samul Piotr
2.Barczyk Hubert
3.Januszek Kacper
4.Białas Rafał
5.Skalski Gabriel
6.Harmazij Piotr
7.Pabiańczyk Aleksander
8.Rogal Filip
9.Sałek Bartosz
10.Świda Jan

Rocznik 2004 i młodsi

1.Sułkowski Wojciech
2.Grabowski Adrian
3.Mucha Kacper
4.Mól Antoni
5.Maciora Kamil
6.Rutowicz Wiktor
7.Tarnówka Igor
8.Dziubdziela Kamil
9.Kluza Szymon

Turniej – niedziela 23.06.2013 r.

Rocznik 2002 i młodsi

Zbiórka o godz. 08:45 na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 1.

Wyjazd o godz. 09:00.

Kadra:

1.Kluza Szymon
2.Barczyk Hubert
3.Januszek Kacper
4.Świda Jan
5.Sarecki Kacper
6.Kur Michał
7.Rdest Jakub
8.Nawrot Rafał
9.Ciepał Bartosz
10.Grela Jakub
11.Mendak Dawid
12.Dziubdziela Kamil
13.Pacia Dawid
14.Haberka Piotr
15.Duch Kacper
16.Kopeć Jacek
17.Oskar
Na turnieje zabieramy stroje NIVEA, ponadto na turniej sobotni zabieramy obuwie halowe (Turniej na hali MOSiR w Olkuszu).

Turniej niedzielny rozgrywany jest na Orliku (osiedle Słowiki)

Trener Paweł Neter


18 czerwiec 2013

Komunikat

    (Aktualizacja 20.06.2013) Piątkowe i sobotnie ( 21.06-22.06 ) treningi grupy II oraz młodszej zostały odwołane z powodu konserwacji boiska.

Trener Damian Glanowski


9 czerwiec 2013

    Zarząd Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej “Młodzi przebojem” zaprasza rodziców
zawodników wyjeżdżających na obóz sportowy do Zakopanego na zebranie organizacyjne w
dniu 12 czerwiec 2013 r. ( środa ) o godz. 18.30.
Zebranie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr. 1 przy ul .Mariackiej 28


1 czerwiec 2013

“Młodzi przebojem” świętują Dzień Dziecka

Pierwszy dzień czerwca to dzień na który z niecierpliwością czekają prawie wszystkie dzieci. Nie inaczej było w przypadku wychowanków Wolbromskiej Akademia Piłkarska “Młodzi przebojem”. Zarząd klubu specjalnie dla młodych piłkarzy zorganizowałw ramach świętowania ich dnia towarzyski mini turniej z Akademią Piłkarską z Pilicy. Zawody przysporzyły wiele emocji. Na murawie mogliśmy dopingować wszystkie grupy piłkarskie z roczników 2001-2006. Młodzi piłkarze dali z siebie wszystko, a ich trud został doceniony. Piłkarze za wygrany turniej otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olkuszu.

Piłkarze z Akademii “Młodzi Przebojem” spędzili również przebojowo następny dzień. Czekała bowiem na nich kolejna niespodzianka.Po rozegranym własnym mini turnieju, 2 czerwca obserwowali na żywo swoich idoli z krakowskiego klubu “Wisła Kraków” w ostatnim meczu z ligowym Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Pomimo, iż piłkarze z Krakowa stracili jedyną bramkę prawie w ostatnich minutach meczu z rzutu karnego, cały mecz przysporzył wiele niezapomnianych wrażeń.

Chociaż Dzień Dziecka jest tylko raz w roku, w niedalekiej przyszłości możemy znowu spodziewać się turniejów gdzie w roli głównej wystąpią “Młodzi przebojem”.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

    


29 maj 2013

Komunikat

    Wolbromska Akademia Piłkarska – “Młodzi przebojem” z okazji Dnia Dziecka zorganizowała dla swoich podopiecznych wyjazd     do
Krakowa na mecz “Wisła” Kraków – Zagłębie Lublin.
    Wyjazd na mecz odbędzie się w dniu 02.06.2013.
    Zbiórka na dworcu PKS w Wolbromiu o godz. 13.45 wyjazd godz. 14.00.

Zapraszamy    


28 maj 2013

Komunikat

    Dzisiejszy turniej odwołany ze względu na warunki atmosferyczne.
Trening odbędzie się o 17:00 na hali sportowej os. Łokietka

Trener Krzysztof Guzek    


23 maj 2013

Komunikat

    25.05.2013 r. Sobota o godz 9.00 na orliku w Olkuszu ( os. Słowiki ) odbędzie się kolejna edycja rozgrywek “Orliki rocznik 2002”

    Zbiórka zawodników na turniej o godz. 8.00 na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 1. Wyjazd o godz. 8.10

    Kadra na turniej:
    1. Kluza Szymon
    2. Szklarski Jakub
    3. Nawrot Rafał
    4. Ciepał Bartosz
    5. Kur Michał
    6. Januszek Kacper
    7. Sarecki Kacper
    8. Grela Jakub
    9. Mendak Dawid
    10. Duch Kacper
    11. Rdest Jakub

Trener Paweł Neter    

 


21 maj 2013

SUKCES NASZYCH ORLIKÓW NA TRAWIASTYM BOISKU!!!

    W sobotę 18..05.2013 r. na stadionie KS “Przebój” Wolbrom odbył się I Memoriał im. Doktor Doroty Nowackiej, zmarłej w ubiegłym roku cenionej i lubianej lekarki.

 

Zapraszamy do galerii:

Przy udziale Doktora Macieja Nowackiego, władz miasta oraz prezesa KS “Przebój” Wolbrom przeprowadzono turniej chłopców urodzonych w roku 2002 i młodszych. W otwarciu turnieju, obok organizatorów brali również udział Zdzisław Kapka – dyrektor sportowy Wisły Kraków, wieloletni były piłkarz Wisły Kraków i reprezentacji Polski oraz Adam Musiał – były piłkarz Wisły, reprezentant Polski.

W turnieju udział wzięli:
1. Akademia Piłkarska Gołcza,
2. Przebój Wolbrom,
3. Orbita Bukowno,
4. WAP – “Młodzi przebojem”

W kolejno rozegranych meczach wyniki kształtowały się następująco:
. Przebój Wolbrom – Akademia Piłkarska Gołcza 0:8
. Orbita Bukowno – Wolbromska Akademia Piłkarska 0:4
. Przebój Wolbrom – Orbita Bukowno 2:6
. Akademia Piłkarska Gołcza – Wolbromska Akademia Piłkarska 1:3
. Przebój Wolbrom – Wolbromska Akademia Piłkarska 1:1
. Akademia Piłkarska Gołcza – Orbita Bukowno 1:2

Mimo braku doświadczenia w grze na boiskach trawiastych, nasi wspaniali chłopcy wywalczyli sobie pierwsze miejsce w turnieju zdobywając 7 pkt.


13 maj 2013

Ogromne emocje i wygrana podczas pierwszego tegorocznego meczu na sztucznej
nawierzchni.
    We wtorek 7 maja wychowankowie Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej z rocznika
2005-2006 rozegrali mecz z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej z Pilicy. Było to już
kolejne spotkanie obu drużyn. Mecz, rozegrany na Orliku w Wolbromiu, zakończył się
powodzeniem dla naszych podopiecznych z wynikiem 9:3. Mimo, iż pogoda płatała
figle, rozgrywkom towarzyszyły wielkie emocje i atmosfera wzajemnej radości i
zdrowej rywalizacji. Liczyła się dobra zabawa i doskonalenie umiejętności. Obie
drużyny udowodniły, że z wielkim entuzjazmem traktują swoją piłkarską przygodę.
Rywalizującym zawodnikom kibicowała liczna grupa rodziców z obu drużyn.

    Strzelcy bramek:
    Igor Tarnówka 3
    Kamil Maciora 3
    Maciej Pałka 2
    Tymoteusz Warzecha

Skład:
Oliwier Hamernik (br), Wiktor Rutowicz, Maciej Pałka, Kacper Jaros, Kamil Maciora,
Igor Tarnówka, Kamil Romanek, Tymoteusz Warzecha, Dawid Wolski, Kamil Syguła, Jakub
Chrząszcz, Antoni Będkowski, Michał Glaba, Kacper Graca, Filip Bocianowski


2 maj 2013

Trening grupy najmłodszej ze względu na weekend majowy odbędzie się 7 maja ( wtorek
) o godzinie 17.00 – Orlik”

Krzysztof Guzek


28 kwiecień 2013

Nowa odsłona WAP Młodzi przebojem.

18 kwiecień 2013

Informacja

Obecnie trwają prace nad nowym wyglądem strony WAP Młodzi przebojem, poprzedni adres wapmlodziprzebojem.aq.pl nie bedzie już aktualizowany.

Przepraszamy za utrudnienia.


29 marzec 2013

 

 

Kiedy Wielka Noc nastanie
życzymy Wam na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu, w jasnej duszy,
niech wszystkie żale zagłuszy.
Ze sportowym pozdrowieniem:
Zarząd
Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – “Młodzi przebojem”


23 marzec 2013

Młodzi przebojem dla Julki
    W najbliższą niedzielę 24 marca o 14.30 w hali MOSiR w Bukownie, nasi najmłodsi adepci piłkarscy z rocznika 2005-2006 zagrają po raz pierwszy w turnieju piłkarskim.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Orbita. W czasie turnieju prowadzona będzie kwesta dla potrzebującej wsparcia Julki Poczesnej. Organizatorzy będą prowadzić licytację pamiątek piłkarskich m.in. koszulkę kapitana Widzewa Łódź Łukasza Brozia z autografami całej drużyny, koszulkę od bramkarza Polonii Warszawa Mariusza Pawełka. Będzie też efektowna kurtka włoskiej Fiorentiny.

W Bukownie zagra 6 drużyn. Przeciwnikami Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej będą: Akademia 21 z Krakowa, Orbita z Bukowna, UKS Szopienice, Górnik Libiąż oraz MUKP Dąbrowa Górnicza.


21 marzec 2013

KOCHANI WSPANIAŁY SUKCES
W II TURZE PROJEKTU “SZKÓŁKI PIŁKARSKIE NIVEA”
ZAJĘLIŚMY 22 MIEJSCE !!!!!.
 

 

    Jak pamiętacie po I etapie Projektu Szkółek Piłkarskich NIVEA zajmowaliśmy 66 miejsce na 760 Szkółek i Klubów biorących udział w projekcie. W II etapie rywalizowało już tylko 100 Szkółek i Klubów, a etap ten był podzielony na dwie tury, w których wytrwale walczyliśmy o zwycięstwo. Po I turze II etapu zajmowaliśmy 54 miejsce, trudno było uwierzyć, że damy radę w rywalizacji o punktowane miejsca w pierwszej trzydziestce – ale udało się zajęliśmy 22 miejsce. Bo wszystko jest możliwe dopóki piłka w grze.

BRAWO !!!
    Kochani adepci dziękujemy za zaangażowanie i wielką mobilizację. Dziękujemy również Waszym rodzicom, którzy wspierali nas w tym przedsięwzięciu. Wierzymy, że ten wspólny sukces, zdobyte doświadczenie oraz ciężka praca na treningach będzie procentować jeszcze przez długie, długie lata.

Poniżej prezentujemy wiadomość otrzymaną od organizatorów projektu:

“Drodzy Trenerzy i Trenerki!

    Pragniemy poinformować, że w dniu 15.03.2013 r. zakończył się II etap projektu “Szkółki Piłkarskie NIVEA”, a Komisja Konkursowa dokonała finalnej oceny aktywności wszystkich szkółek biorących udział w programie. Serdecznie gratulujemy zdobycia 73 punktów w marcowej ocenie Szkółek Piłkarskich NIVEA!

    Zapraszamy do zapoznania się z aktualną punktacją opublikowaną w serwisie www.szkolkiNIVEA.pl. Z przyjemnością informujemy, że otrzymane punkty umożliwią zakup dodatkowego sprzętu sportowego w sklepiku na www.szkolkiNIVEA.pl Informacje o dostępie do sklepiku otrzymają Państwo w odrębnej wiadomości.

    Dziękujemy za ogromne zaangażowanie oraz wysiłek, jaki włożyli Państwo w trenowanie, a tym samym rozwój młodych zawodników. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami udało nam się stworzyć warunki, dzięki którym dzieci mogą doskonalić umiejętności piłkarskie oraz realizować swoje pasje i marzenia. Najlepszym tego przykładem jest radość i entuzjazm, z jakim młodzi zawodnicy stawiają swe kroki na boiskach piłkarskich!

Życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w dalszej pracy z młodymi piłkarzami.

Z poważaniem,

Organizator w imieniu NIVEA Polska”


09 marzec 2013

    W sobotę 02.03.2013 r. adepci WAP – “Młodzi przebojem” brali udział w Halowych Mistrzo-stwach Podokręgu Olkusz rocznik 2000.


    Nasi chłopcy co prawda nie namieszali w czołówce, lecz ich występ należy uznać za bardzo pozytywny, biorąc pod uwagę fakt, że byli najmłodszą drużyną turnieju. Jak już wspomnieliśmy zawody były zorganizowane dla rocznika 2000, w naszej drużynie tylko jeden zawodnik mógł pochwalić się taką metryką urodzenia, natomiast większoœć chłopaków to rocznik 2002. Widoczna przewaga fizyczna naszych rywali nie wpływała jednak na zapał i chęć walki adeptów Szkółki. Zadawalający jest również fakt, że organizatorzy turnieju zgodnie stwierdzili, iż pomimo różnicy wieku zawodnicy naszej Akademii momentami przewyższali swoich przeciwników umiejętnoœściami, techniką oraz koordynacją. Minimalne porażki można tłumaczyć lekką tremą naszych podopiecznych, spowodowaną choćby nawet widoczną u naszych rywali różnicą wzrostu.
    Jedno jest pewne zdobyte doœwiadczenie z pewnoœcią już niebawem zaprocentuje.


20 luty 2013

Awaria serwera

W daniach od 13.02.2013 do 20.02.2013 nastąpiła awaria serwera aq.pl. W poniedziałek 18.02.2013 częściowo przywrócono działanie ( strona była dostępna z poziomu przeglądarki ), natomiast możliwość aktualizacji przywrócono w środę 20.02.2013. Za utrudnienia przepraszamy.


11 luty 2013

WAŻNY KOMUNIKAT !!!

Na podstawie art. 20 p. 3 Statutu Stowarzyszenia Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem, zwanego dalej Stowarzyszeniem, Zarząd Stowarzyszenia podjął w dniu 11.02.2013 roku decyzję o zwołaniu Sprawozdawczego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia, w dniu 25.02.2013 r. w Szkole Podstawowej nr 1, w Wolbromiu na ul. Mariackiej 28 o godzinie 17.00 w pierwszym terminie i przy braku kworum o godz. 17.30
w drugim terminie.

PORZĄDEK OBRAD:

. Otwarcie Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem.
. Wybór przewodniczącego, sekretarza i komisji skrutacyjnej Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków.
. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia i jego zdolności do podejmowania uchwał.
. Przyjęcie porządku obrad.
. Sprawozdanie Zarządu z działalności Stowarzyszenia Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem za rok 2012
. Sprawozdanie Finansowe za rok 2012.
. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania Zarządu z działalności Stowarzyszenia Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem oraz sprawozdania finansowego za rok 2012.
. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium członkom organów Stowarzyszenia
z wykonania obowiązków za rok 2012r..
. Dyskusja i głosowanie nad celami i preliminarzem budżetowym na rok 2013.
. Dyskusja nad ew. zwiększeniem liczby członków Zarządu.
. Wybory do Zarządu Stowarzyszenia, podjecie uchwały.
. Dyskusja nad podjęciem działań przez Zarząd celem uzyskania statusu organizacji pożytku publicznego
. Wolne wnioski.
. Zakończenie obrad.


ZAPRASZAMY

Zarząd Stowarzyszenia Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem

10 luty 2013

II ETAP PROJEKU “SZKÓŁKI PIŁKARSKIE NIVEA” Z UDZIAŁEM
WOLBROMSKIEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ – MŁODZI PRZEBOJEM

    W miniony piątek 08.02.2013 r., integrowaliśmy się z zaprzyjaźnionym klubem UKS “Górnik” Libiąż. Wspólnie odbyliśmy dwa równoległe treningi pokazowe, w których wzięło udział łącznie 102 dzieci z roczników od 2001 aż do 2005. Starsze dzieci trenowały w libiąskiej hali sportowej pod okiem trenerów Bartłomieja Kosowskiego (Górnik Libiąż) i Pawła Netra (WAP “Młodzi przebojem”), z kolei młodsi adepci futbolu integrowali się we wspólnym treningu w sali gimnastycznej SP4 pod okiem trenerów: Dawida Chylaszka (Górnik Libiąż) oraz Krzysztofa Guzek i Damiana Glanowskiego (WAP “Młodzi przebojem”).


    W zajęciach trenerzy skupili się na doskonaleniu techniki zgodnie z wytycznymi systemu szkolenia Ajaxu Amsterdam, nie zabrakło także tego, co dzieci cieszy najbardziej czyli rozegranych meczów. Przyjacielska atmosfera sprzyjała dobrej a momentami efektownej grze, w której oczywiście nie wyniki były najważniejsze, ale dobra zabawa i rozwój umiejętności piłkarskich.
    Warto odnotować, że wspólny trening naszych dwóch zaprzyjaźnionych klubów został zorganizowany w ramach II etapu akcji “Szkółki Piłkarskie NIVEA”, w którym uczestniczą oba kluby.
    Przy tej okazji serdecznie dziękujemy UKS “Górnik” Libiąż za zaproszenie do wspólnej integracji oraz wymiany doświadczeń.
    Pragniemy również podziękować organizatorom z ramienia NIVEA za pomoc przy realizacji tego przedsięwzięcia. Było to bardzo cenne doświadczenie dla naszych wychowanków
i z pewnością nie ostatnie. Już niebawem spotkamy się ponownie tym razem na naszym terenie gdzie Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem wystąpi w roli gospodarza imprezy.

9 luty 2013

    W dniach 01 – 02.02.2013 r. w Hali Sportowej przy os. Wł. Łokietka rozegrane zostały Turnieje Piłki Nożnej Halowej. Brali w nich udział wszyscy adepci naszej Akademii. W turnieju udział wzięły również zaproszone Szkółki z Gołczy, Olkusza i Gołaczew. Impreza ta była zapowiedzią obchodów pierwszej rocznicy istnienia Szkółki, które zostały zaplanowane na II kwartał tego roku.
    Po kilku godzinach zmagań, zwycięsko z rywalizacji wyszły wszystkie drużyny. Dla wszystkich zawodników jak również trenerów biorących udział w turnieju, wynik nie był najważniejszy, lecz sam udział i możliwość rozegrania meczów. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek.


    Była to wspaniała promocja futbolu dziecięcego. Przez cały czas trwania rozgrywek mali zawodnicy mieli olbrzymie wsparcie w postaci kibicujących im rodziców, znajomych i entuzjastów sportu. Opinie obserwatorów były bardzo pozytywne zarówno, o jakości turnieju, jak i pomyśle samej akcji.


4 luty 2013

 

WAŻNY KOMUNIKAT !!!

Informujemy adeptów naszej Akademii, że
w dniu 08.02.2013 r. (piątek) o godz. 15.30 w Libiążu,
WAP – Młodzi przebojem weźmie udział w organizowanym w ramach projektu
“Szkółki Piłkarskie Nivea”,
pokazowym treningu i meczu.
Organizatorem imprezy jest zaprzyjaźniona Szkółka z Libiąża –
Uczniowski Klub Sportowy “Górnik” Libiąż.

Klub z Libiąża zaprasza zawodników z rocznika
2001-2004.

LICZYMY ŻE ADEPCI Z NASZEJ AKADEMII
Z ROCZNIKÓW 2001-2004
ZASZCZYCĄ NAS 100% FREKWENCJĄ

Zawodników chętnych do wyjazdu prosimy o wpisywanie się na listę
u trenera Pawła na wtorkowym treningu lub telefonicznie pod nr 509453855
do dnia 05.02.2013 r. (wtorek) do godzin wieczornych.
Również w przypadku nieobecności zawodnika na imprezie pokazowej, koniecznie
prosimy
o poinformowanie o tym fakcie trenera Pawła.
Rzetelne informacje pozwolą nam na zamówienie odpowiedniej ilości autokarów a także wykupienie ubezpieczenia.

Wyjazd
w dniu 08.02.2013r. (piątek) o godz. 13.30
autokary będą czekały przy Hali na oś Wł. Łokietka.

Szkółka zapewnia również miejsce w autokarze rodzicom, którzy zgłoszą się na opiekunów
grupy młodych sportowców.

 


2 luty 2013

    Nasza Szkółka w mediach.
Na podanej poniżej stronie internetowej znajdziecie film z Mikołajkowego Turnieju Mini Piłki Halowej w Olkuszu, w którym to nasi adepci prezentują swój fach piłkarski i udzielają wywiadów wraz z trenerami (wywiady w 12 minucie filmu).
Miłego oglądania.

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Halowej w Olkuszu
 


22 styczeń 2013

    W dniu 13 stycznia 2013 r. odbył się 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego hasłem przewodnim było: “Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

Jak już wcześniej wspominaliśmy zawodnicy z naszej Akademii również wzięli udział w tym wielkim przedsięwzięciu odpowiadając na zaproszenie Zespołu Szkół w Jangrocie, gdzie “grał” gminny sztab WOŚP .
Przez cały czas trwania niedzielnego finału salę gimnastyczną Zespołu Szkół tłumnie wypełniali mieszkańcy Jangrota i okolic. Do gry włączyli się także: Wójt Gminy Trzyciąż, Przewodniczący Rady Gminy Trzyciąż, radni, Wicestarosta Powiatu Olkuskiego, dyrektorzy szkół, przedstawiciele lokalnych instytucji.
Niezwykle udaną imprezę wypełniły: występy wokalne, muzyczne, taneczne i sportowe, koncerty orkiestr dętych, prezentacja walk karate oraz pokaz pierwszej pomocy. Atrakcjami orkiestrowego popołudnia były również kiermasze, loteria, a przede wszystkim licytacja.
Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy to coroczna okazja do pomocy potrzebującym dlatego też WAP – Młodzi przebojem podjęła również decyzję o zasileniu konto WOŚP pieniędzmi uzyskanymi z przekazanych do licytacji – 2 piłek oraz meczowej koszulki naszej Akademii.

Dokładnie o godz. 18.30 zakończono wielkie granie, które trwało ponad cztery godziny. Uwieńczeniem “WIELKIEGO GRANIA” było światełko do nieba, które przesłali z zaśnieżonego boiska szkolnego niezawodni strażacy.


14 styczeń 2013

Aktualizacja Planu Treningowego:

Grupa “starsza” w podziale na dwie grupy – I i II
GRUPA I
Wtorek godz. 18.00 Hala sportowa na os. Łokietka
ŒCzwartek godz. 17.30 Hala spotrowa w Jangrocie
Sobota godz. 8.30 Hala sportowa na os. Łokietka
GRUPA II
Wtorek godz. 16.30 Hala sportowa na os. Łokietka
Piątek godz. 16.30 Hala sportowa w Dłużcu
Sobota godz. 8.30 Hala sportowa na os. Łokietka

 

Zajęcia dla grupy “młodszej”
Środa godz. 16.30 Hala sportowa w Dłużcu
Piątek godz. 17.00 Hala sportowa na os. Łokietka

 

 


 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com