KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

OSTATNI TEST TRAMPKARZY

Za nami ostatni sprawdzian. W środę 22 marca 2017 r. nasi trampkarze meczem z Wartą Za­wiercie zakończyli okres przygotowawczy, do nowego sezonu w I Lidze Okręgowej Tramp­karzy.
Był to pod każdym względem pożyteczny i bardzo udany sprawdzian naszych umiejętności. Sprawdzian ten drużyna WAP – Młodzi przebojem zdała na szóstkę. W trudnych warunkach (padający deszcz i zimno), na sztucznej nawierzchni w Zawierciu pokonaliśmy po raz drugi bardzo dobry zespół Warty 7:4.
Wielkie brawa dla całego zespołu – za ogromną ambicję, zaangażowanie, determinację oraz momentami znakomitą grę. Kolejny raz pokazaliśmy, że 5 lat wspólnej pracy przynosi ocze­kiwane rezultaty. Pokonaliśmy drużynę rocznikowo starszą od naszych zawodników, grającą na bardzo wysokim poziomie, mającą zdecydowanie lepsze warunki do trenowania, co jest bardzo ważne w uprawianiu sportu.
W dwumeczu strzeliliśmy przeciwnikowi 15 bramek (znakomity wynik) tracąc 7 (zdecydo­wanie za dużo). W tym meczu na listę strzelców wpisali się: J. Grela – 2, M. Kur – 2, K. Januszek – 1, J. Rdest – 1, A. Pabiańczyk – 1.
Przed nami nowy sezon, bardzo trudny, który rozpoczynamy meczem na wyjeździe z Pro­szowianką Proszowice. Sam awans do I Ligi jest dużym sukcesem WAP – Młodzi przebojem, a to jak się w nim zaprezentujemy czas pokaże.
Musimy być cierpliwi, wyrozumiali, pełni wiary i nadziei w to, że wszystkie grupy reprezen­tujące naszą Akademię dostarczą nam w tym sezonie wielu emocji, radości i sportowych wra­żeń.

TRZYMAJMY WSZYSCY RAZEM KCIUKI I KIBICUJMY WOLBROMSKIEJ AKADE­MII PIŁKARSKIE – MŁODZI PRZEBOJEM POWODZENIA!!!

Skład: K. Gil, J. Świda, J. Rdest, D. Mendak, R. Nawrot, J. Ptak, K. Sarecki, M. Kur, J. Grela. A. Pabiańczyk, K. Januszek, K. Duch, P. Domagała, W. Sułkowski, E. Maciora .

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com