KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

OKRES PRZYGOTOWAWCZY MŁODZIKÓW

Przygotowujący się od rozgrywek w kategorii Młodzik nasz zespół rozegrał w miesiącu marcu cztery mecze kontrolne. W pierwszym spotkaniu rozegranym w dniu 03.03.2017 r. w hali sportowej w Skale nasi piłkarze gładko pokonali zespół Wielmożanki Wielmoża. Mecz trwał półtorej godziny a WAP-owicze zdobyli 23 bramki tracąc zaledwie 4 gole.
Kolejne spotkanie rozegraliśmy 10.03.2017 r., na sztucznej nawierzchni w Zawierciu. Był to nasz drugi sparing rozgrywany na sztucznej nawierzchni dodatkowo z bardzo wymagającym sparingpartnerem – Orbitą Bukowno. Mimo wysokiej porażki 5:0, sparing okazał się bardzo wartościowy dla drużyny i trenera – pokazał, w którym miejscu jesteśmy obecnie i nad czym musimy jeszcze popracować. Drużyna z Bukowna okazała się bardzo wymagającym i wartościowym zespołem a lekcja udzielona przez Orbitę z pewnością nie pójdzie na marne.
Dnia 25.03.2017 r. WAP – Młodzi przebojem grał kolejny mecz kontrolny, tym razem drużyną przeciwną była drużyna AP Gołcza. Mecz rozegrano na naturalnym boisku w Przybysławicach. Spotkanie odbywa się w bardzo szybkim tempie z mnóstwem sytuacji podbramkowych z jednej i z drugiej strony. Pierwsza połowa spotkania należała do gospodarzy z AP natomiast druga to dominacja WAP-owiczów. Przegrywamy 7:5 a bramki dla naszego zespołu strzelają: 2 x Filip Bocianowski, Wojciech Sułkowski, Bartosz Paszczela i Maciej Pałka.

 

Podczas ostatniego meczu kontrolnego w dniu 26.03.2017 r. WAP nie tylko rozgrywa Turniej Charytatywny w hali sportowej w Olkuszu ale również pomaga potrzebującym. Naszym wkładem w ten projekt była oryginalna koszulka Morrison wraz z autografami koszykarek, która otrzymaliśmy od Wisły Can Pak oraz podarowana przez naszego zawodnika Macieja Pałkę – koszulka Piasta Gliwice z autografami i inne gadżety, – DZIĘKUJEMY MACIEK!!!, Dodatkowo WAP podarował oryginalną piłkę adidas z autografami GKS Katowice. Wszystkie gadżety zostały przekazane do licytacji organizatorom zawodów. W turnieju poszło nam niestety średnio, na co z pewnością wpłynął fakt, że w naszym zespole grali młodsi zawodnicy, jednak celem tego spotkania nie był wynik i miejsce na podium bowiem najważniejsza w tym dniu była pomoc najbardziej potrzebującym.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com