KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PIERWSZA PORAŻKA

14.05.2017 r. o godz. 10.00 nasi wierni kibice obecni na stadionie WKS Przebój Wolbrom byli nie­stety świadkami pierwszej porażki trampkarzy WAP Młodzi – przebojem. W roli przeciwnika WAP-owiczów wystąpił zespół Proszowianki Proszowice.
Była to pierwsza porażka na własnym stadionie od 5 lat – porażka o tyle bolesna bo aż 1:4. Oceniając obiektywnie mecz wynik gorszy od gry jednak przegrana zasłużona. Przeciwnik w tym spotkaniu był lepszy, lepiej zorganizowany, bar­dziej zdeter­minowany (przegrał z nami u siebie), lepiej grający w piłkę. W naszym zespole brakowało przysłowiowej ,złości sportowej”, charakteru i zaciętości. Przegraliśmy ten mecz cechami wolicjonalnymi, chociaż prowadzili­śmy 1:0 a na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:1. W drugiej połowie bramka na 1:2 dla gości zupełnie podcięła nam skrzydła, przestaliśmy nie tylko grać, ale i co gorsza walczyć.
Zawsze powtarzam zawodnikom, że w sporcie bardzo ważny jest talent, jeszcze ważniejsze zdrowie do uprawiania sportu ale najważniejszy jest charakter.
Zespół musi mieć znak firmowy w postaci zawodników z charakterem, walcza­ków, szanujących każdego przeciwnika, ale jednocześnie bez respektu dla prze­ciwnika. Tylko wtedy można odnosić sukcesy. Nie robimy z tej porażki tragedii, ponieważ ta drużyna w ciągu tych 5 lat zrobiła ogromny postęp, dostarczając nam wszystkim wielu wspaniałych sportowych emocji. Z pewnością wiele jeszcze przed nimi ważnych, wygranych meczów i oby jak naj­mniej bolesnych porażek. – skomentował trener Paweł Neter

PANOWIE GŁOWY DO GÓRY.

Jedyną bramkę w tym meczu strzelił Jakub Grela.

SKŁAD WAP MŁODZI – PRZEBOJEM:
K. Gil, D. Makowski, D. Chmura, D. Mendyk, B. Ciepał, J. Ptak, K. Srecki, K. Duch, R. Nawrot, J. Rdest, J. Grela
REZERW:
P. Domagała, Sz. Haberka, Sz. Nocoń, E. Maciora.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com