KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

JUBILEUSZOWY PIKNIK RODZINNY

10.06.2017 r. w sobotni poranek – dzięki uprzejmości Burmistrza MiG Wolbrom, Pana Adama Zielnika, wolbromski stadion stał się, po raz pierwszy w historii WAP-u, miejscem sportowych rozgrywek i konkurencji sprawnościowych Adeptów i ich rodzin. Odbywał się tu bowiem piąty – Jubileuszowy Piknik Rodzinny, który na stałe zapisał się w kalendarzu imprez organizowanych przez WAP. 
Pogoda sprzyjała uczestnikom i organizatorom Pikniku, a zabawa na świeżym powietrzu przebiegała w atmosferze radości i zadowolenia. Biorąc pod uwagę liczbę wydanych identyfikatorów i kuponów żywnościowych możemy pochwalić się rekordową liczbą uczestników imprezy, która wyniosła 380 osób. 
Inauguracji Pikniku dokonał w imieniu Zarządu Prezes WAP – Młodzi przebojem – Paweł Neter, który przywitał wszystkich zebranych i podziękował Burmistrzowi – za udostępnienie obiektów sportowych oraz pokrycie kosztów zużytej energii elektrycznej, sponsorom – za wsparcie finansowe oraz zaangażowanym w przygotowanie Pikniku rodzicom.
Wokół murawy, pojawiły się darmowe atrakcje, z których korzystały całe rodziny. Między innymi: dmuchana ,Elektryczna miotła”, ,Rodeo – Piłka Nożna”, dmuchany zamek dla najmłodszych oraz mata do ćwiczeń celności strzałów. Za nagłośnienie oraz oprawę muzyczną odpowiedzialny był DJ Tomasz, znany starszym uczestnikom Pikniku z Balu Jubileuszowego organizowanego w listopadzie ubiegłego roku. 


Zaprezentowany został również Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Macieja Kryski i Jakuba Jurczyka.


Ciepłej, rodzinnej atmosferze towarzyszyły liczne zabawy i konkursy dla całych rodzin, które zostały podzielone na pięć drużyn. Zadaniem każdej drużyny było zdobycie jak największej ilości punktów w rozgrywanych konkurencjach, w których należało wykazać się precyzją, zwinnością, sprytem oraz wiedzą. Niesamowita ilość energii zarówno u tych małych jak i dużych zawodników, pojawiła się podczas biegu z przeszkodami. Dodatkowo dużą wiedzę sportową zaprezentowały drużyny podczas quizów dotyczących piłki nożnej. Najlepsze i najszybsze zespoły otrzymały słodkie upominki. 

 

Podczas imprezy, na murawie, odbyły się mecze piłkarskie, w których rywalizowali Adepci z Rodzicami. Emocji było co niemiara. W najmłodszych grupach waleczność i ambicja była po stronie maluchów, ale warunki fizyczne jeszcze dla rodziców. Należy jednak dodać, że po piętnastominutowej ,walce” bardziej wyczerpani schodzili Rodzice, a wynik meczu był sprawą drugorzędną… 
W przypadku meczów grup starszych było już widać, że nikt nie chce odpuścić. Żaki i Orliki z lekka przestraszone agresywnością Rodziców 🙂 z początku ,oddały pole”, ale z biegiem czasu mecze się wyrównały i zrobiły bardzo ciekawe. Co do wyników – trudno powiedzieć – choć głosy z trybun mówiły coś o remisie… 🙂 Na zakończenie Pikniku na boisko wyszli Trampkarze i Młodziki oraz ich Rodzice. W tym meczu również walka była na poważnie i było na co popatrzeć. Rodzice wylali dużo potu na boisku chcąc dorównać swoim piłkarskim pociechom. Ładne akcje z jednej i drugiej strony z pewnością podobały się publiczności. 

 


Dla ochłody można było zjeść pysznego loda włoskiego bądź na patyku, a dla rozkoszy podniebienia poczęstować się smacznymi, domowymi wypiekami, goframi, watą cukrową i słodyczami ze wspólnego, ogromnego stołu piknikowego. Dużym powodzeniem, jak zwykle zresztą, cieszył się “Grill u Marka”, gdzie serwowano pyszne kiełbaski z cebulką. 

 

Wspaniałej zabawie i okrzykom radości nie było końca. Teraz pozostały nam tylko miłe wspomnienia i czekanie na kolejną, tak udaną uroczystość.
Piknikowa sobota upłynęła w rodzinnej atmosferze integrując dzieci, rodziców, trenerów oraz władze Akademii. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej imprezy składamy bardzo serdeczne podziękowania.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY:

 

FABRYKA TAŚM TRANSPORTEROWYCH WOLBROM S.A.
SPONSORZY:

1. Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze ,WOSTAL” Sp z o.o.
2. Firma INTERkrąż sp. z o.o.
3. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa ,DROMA”
4. Firma Transportowa M-TRANS Ireneusz Mędrek
5. PPHU A&M Prestige S C Mariusz Będkowski Anna Myszor
6. Firma Interkonekt Paweł Barczyk, Tomasz Furman
7. ,MEDICAL HELP” Usługi Medyczno – Zdrowotne Adam Śliwa 
8. Gospoda Pod Lasem Edyta Kiwior
9. Piekarnia ,NA ROGU” Iwona Zaręba, Monika Nizińska
10. PROArt Video-Foto Marek Sikora
11. Firma Handlowa Piwowarscy i Spółka
12. Firma ITCOM

Dziękujemy Burmistrzowi – Adamowi Zielnikowi za udostępnie­nie obiektów sportowych przy ul Leśnej 2 oraz za pokrycie kosz­tów zużytej podczas trwania Pikniku energii elektrycznej.

Podziękowania kierujemy również do Rodziców, którzy z dużym zaangażowaniem wspierali Zarząd podczas przygotowań imprezy oraz w trakcie trwania Pikniku.
Dziękujemy – wszystkim Paniom, które osłodziły nasz Piknik domowymi wypiekami i słodyczami.

Podziękowania kierujemy również do P. Agnieszki Grąckiej, P. Małgorzaty Mendak, P. Marty Statuch, P. Agnieszki Maroszek i P. Beaty Marchajskiej za obsługę bufetu piknikowego i rejestrację uczestników imprezy.

Nie możemy również zapomnieć o męskim udziale w przygotowaniu imprezy i pracach porządkowych – dziękujemy Panowie.

Zarząd WAP – Młodzi przebojem

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com