KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PODSUMOWANIE SEZONU TRAMPKARZY

W sezonie 2017 (dwie rundy rozegrane wiosną) Trampkarze WAP – Młodzi przebojem po raz pierwszy grali w Małopolskiej I Lidze C1 Trampkarz. Jakie były oczekiwania przed sezonem – zawsze takie same – jak najwyższa lokata w tabeli. To jest drużyna, która powinna zawsze grać o najwyższe cele. Ambicją tych zawodników ale i moją jest nie tylko grać w każdym meczu o zwycięstwo, ale również pokazywać, że się w piłkę potrafi grać i że pięcioletnia wspólna praca nie została zmarnowana. Gra nie była w każdym meczu na takim poziomie jakiego wszyscy byśmy oczekiwali. Były mecze lepsze i gorsze, gra która sprawiała radość i momenty, które chcielibyśmy zapomnieć. Ale tak to w sporcie bywa – są wzloty i upadki. 
Należy się cieszyć, że w tym sezonie nie doświadczyliśmy upadku.
Zajęliśmy jako beniaminek drugie miejsce w Małopolskiej I Lidze C1 Trampkarz, strzelając przeciwnikom najwięcej bo aż 47 bramek, tracąc przy tym 16 (trzecie miejsce w tabeli pod względem straconych goli). Graliśmy praktycznie cały sezon bez naszego kapitana i kluczowego zawodnika – Kacpra Januszka. Wiele meczów opuścił nasz znakomity środkowy pomocnik Michał Kur. Zespół jednak pokazał charakter, w tych trudnych momentach i poradził sobie z przeciwnościami losu osiągając w efekcie największy sukces w dotychczasowych rozgrywkach drużyn WAP – Młodzi przebojem.
Według moich obliczeń królem strzelców całej ligi został nasz, bez wątpienia najlepszy strzelec Jakub Grela. To pokazuje jaki potencjał drzemie w tej drużynie i ile radości ci Panowie jeszcze nam wszystkim dostarczą. Wierzę w to głęboko, bo znam ich najlepiej.
Dziękuję wszystkim zawodnikom za ich wkład w ten wielki sukces, za ich znakomitą, sportową postawę, zaangażowanie i charakter. Dziękuję zawodnikom, którzy dołączyli do nas tuż przed sezonem – Danielowi Chmurze oraz Damianowi Makowskiemu, którzy w znacznym stopniu pomogli drużynie osiągnąć ten wynik. Dziękuję wszystkim rodzicom, za wszelką pomoc jakiej doświadczyłem przez ten okres – w szczególności Sebastianowi Sareckiemu – kierownikowi drużyny oraz Panu Wojtkowi Ptakowi za nagrywanie meczów i stworzenie znakomitej strony z Videorelacjami naszych spotkań.
Wszystkim serdecznie dziękuję i pozdrawiam!!!

Paweł Neter – trener trampkarzy 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com