KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PODSUMOWANIE SEZONU ŻAKÓW

Sezon żaków dobiegł końca wraz z ostatnim meczem ligowym. Dla naszej drużyny był to dobry czas, w którym rozegraliśmy wiele meczów sparingowych, ligowych oraz wiele turniejów – godnie reprezentując naszą Akademie oraz Miasto Wolbrom.
Dzięki zaangażowaniu oraz ciężkiej, systematycznej pracy na treningach, zawodnicy często udowadniali na meczach, że potrafią grać i tworzą bardzo dobrą drużynę, która nawet z mocniejszymi zespołami stawała do walki jak równy z równym. Postępy jakie poczynili są widoczne podczas rozgrywanych meczów, a najlepszym przykładem tego są zdobyte medale, puchary oraz indywidualne wyróżnienia.
W tym sezonie żaki odniosły wiele zwycięstw, po których były chwile radości, ale przychodziły również porażki, które uczyły ich pokory.

Wyniki naszej drużyny w sezonie 2016/2017:
V-ce Mistrzostwo w Halowym Turnieju Żaków PPN Olkusz
I miejsce na Turnieju w Słomnikach 
II miejsce w Lidze Żaków w PPN Olkusz
II miejsce w III Charytatywnym Turnieju Akademi Pilkarskiej Champions Miechów
II miejsce na Turnieju w Proszowicach
III miejsce na Turnieju SPAR w Krakowie

Mimo, że sezon się skończył to nasze żaki nie próżnują i już przygotowują się do kolejnych rozgrywek na własnych obiektach oraz na zbliżającym się obozie w Zakopanem.

Chciałbym podziękować zawodnikom za sumienność i systematyczność na treningach. 
Rodzicom za liczną obecność na meczach i głośny doping oraz za wszelką pomoc, bez której ciężko byłoby wszystko zrealizować. 

Trener – Grzegorz Smolak

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com