KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGOWE ZMAGANIA TRAMPKARZY KOLEJKI 4-8

WAP – PRZEMSZA KLUCZE 0 : 5

Dnia 02.10.2017 r. Trampkarze WAP – Młodzi przebojem rozgrywali zaległe, ligowe spotkanie z zespołem Przemsza Klucze. Spotkanie było bardzo wyrównane jednak to goście z Klucz schodzili na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron ruszyliśmy do odrabiania strat, jednak zabrakło skuteczności. Nie udało nam się wykorzystać stworzonych sytuacji a przeciwnik w końcowej fazie meczu wykorzystał perfekcyjnie trzy kontrataki ustalając wynik spotkania na 0:5. Mimo wszystko była to cenna lekcja dla naszego zespołu.


PROMIEŃ PRZEGINIA – WAP 0 : 5

29.09.2017 r. Trampkarze rozgrywali wyjazdowe spotkanie z drużyną Promień Przegina. Mecz przebiegał pod pełną kontrolą naszego zespołu. Do przerwy było skromne 1-0, jednak po zmianie stron konsekwentnie atakowaliśmy, co przyniosło WAP-owiczom kolejne 4 gole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0, w utrzymaniu czystego konta bardzo duży udział miał nasz bramkarz Aleks Jaskólski, który obronił rzut karny. 

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
22′ Emil Maciora
39′ Kamil Balin
42′ Emil Maciora
44′ Szymon Nocoń
67′ Emil Maciora


WAP – PILICZANKA PILICA 5 : 2

18.10.2017 r. gościliśmy na wolbromskim stadionie zespół Piliczanki Pilica. Do spotkania podeszliśmy z ogromną wiarą w pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie. Nasze ataki już w pierwszej połowie przyniosły nam 3 gole, przeciwnik zdołał odpowiedzieć jednym trafieniem tuż przed przerwą. Po zmianie stron przez dłuższy czas utrzymywał się wynik 3:1. W 60 minucie zrobiło się nerwowo, przeciwnik strzela kontaktowego gola. WAP-owicze zareagowali natychmiast i przechodząc do ataku zdobyli gola numer 4 oraz 5.
Mecz zakończył się wynikiem 5:2 – Leśna 2 odczarowana! 

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:
5′ Jakub Jarzmik
23′ Emil Maciora 
27′ Kamil Szlachta
65′ Emil Maciora
67′ Emil Maciora

LEŚNIK GORENICE – WAP 2 : 8

W dniu 13.10.2017 r. kolejne wyjazdowe spotkanie, w roli gospodarza – Leśnik Gorenice. Cały mecz przebiegał pod nasze dyktando. Zdobyliśmy na terenie przeciwnika aż 8 bramek: 3 w pierwszej oraz 5 w drugiej połowie. Przy wyniku 8-0 wkradło się w naszą grę lekkie rozluźnienie co skutkuje stratą 2 goli. 
Wynik końcowy 8-2 cieszy, jednak sytuacja z końcówki meczu pokazuje, że czeka nas praca nad poprawą koncentracji. 

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
4′ Emil Maciora
5′ Emil Maciora
29′ Emil Maciora
33′ Szymon Nocoń
41′ Emil Maciora
44′ Kacper Duch
55′ Emil Maciora 
59′ Emil Maciora

WAP – DŁUBNIA JANGROT 1 : 1

Spotkanie w ramach 8 kolejki Ligi Trampkarzy podokręgu Olkusz rozegraliśmy 20.10.2017 r. Podejmowaliśmy na własnym boisku drużynę – Dłubnia Jangrot. Bardzo wyrównana pierwsza połowa nie przyniosła bramek, chociaż posiadanie piłki było po naszej stronie. W drugiej części spotkania obraz gry uległ zmianie, to nasz zespół zaczął przeważać i stwarzać sytuacje, jednak zabrakło skuteczności oraz szczęścia – jak przy strzale Emila Maciory w poprzeczkę. Przeciwnik wytrwał trudny okres i to drużyna Dłubni wyszła na prowadzenie po stałym fragmencie gry. 
Nasza drużyna pokazała prawdziwy charakter tego dnia. Konsekwentnie dążyliśmy do wyrównania, stwarzając co raz groźniejsze sytuacje. Nasze ataki przyniosły skutek w doliczonym czasie gry. W polu karnym faulowany został Kamil Szlachta. Do piłki podszedł świetnie dysponowany tego dania Alan Górski i pewnym strzałem z 11 metrów pokonał bramkarza rywali. 
Po meczu Trener Karol Karpierz nie krył zadowolenia: “Uważam, że to najlepsze – jak dotąd – spotkanie, jakie zagrała moja drużyna, kolejne z pewnością będą jeszcze lepsze. Z meczu na mecz robimy progres i to jest najważniejsze”. 


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com