KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PRZEDSZKOLA PIŁKARSKIEGO

02.12.2018 r. zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju, który rozegrano w Czechach. Był to pierwszy zagraniczny wyjazd naszych maluchów. W zawodach brały udział takie drużyny jak: LKS TWORKÓW PASY, UKS DREAM TEAM TG, AP GOL RACIBÓRZ, FORTECA SWIERKLANY, TJ SOKOL SILHEROVICE, LKS TWORKÓW WHITE, TS GWAREK TG, LKS TWORKÓW RED, AFG BABICE, KS SZCZERBICE, FK BOSPOR BOHUMIN oraz WAP-MŁODZI PRZEBOJEM.
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy, a mecze trwał po 12 min. Nie była brana pod uwagę klasyfikacja punktowa ponieważ każda drużyna była zwycięzcą. Nasz zespół spisał się na medal. Chłopcy walczyli o każdą piłkę i starali się strzelać jak najwięcej bramek przy głośnym dopingu licznie kibicujących z trybun rodziców. Cieszy fakt, że grając z mocnymi drużynami uzyskane wyniki stawiały nas w bardzo dobrym świetle i nie powodowały dużej rozbieżności punktowej – która i tak nie liczyła się tego dnia.

Graliśmy z:
LKS TWORKÓW RED – WAP        3:1
TS GWAREK TG – WAP                  3:5
AFG BABICE – WAP                       2:4
FK BOSPOR BOHUMIN – WAP     2:2
KS SZCZERBICE – WAP                 2:4
FORTECA SWIERKLANY – WAP  2:2
TJ SOKOL SILHEROVICE – WAP  2:1
LKS TWORKÓW PASY – WAP       3:2

Na koniec turnieju przyszedł czas na ceremonię. Święty Mikołaj wraz ze swoim diabłem w krótkiej przemowie podziękował uczestnikom za przybycie oraz świetną grę wszystkich zespołów. Każdy zawodnik otrzymał medal oraz dyplom z podziękowaniem za udział w turnieju, a także reklamówkę słodyczy dla całej drużyny.

W meczach zagrali: Mikołaj Mistal, Brajan Kurta, Filip Widacha, Franek Kur, Tomasz Marchajski, Szymon Różanowski, Maciej Rogal, Alan Maciąg, Mikołaj Maślisz, Stanisław Furman, Krzysztof Kosałka, Nicolas Machał.

Chciałabym bardzo podziękować rodzicom za pomoc w organizacji podczas turnieju oraz naszym niezawodnym zawodnikom, którzy po raz kolejny zdobyli doświadczenie w tak dużym turnieju i to jeszcze nie u nas 😉 – Aleksandra Głowacka

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com