KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

RELACJA Z TURNIEJU TRAMPKARZY W SZALOWEJ

11 listopada nasza drużyna U – 15 uczestniczyła w II Turnieju Wolności w Szalowej, którego uczestnikami były zespoły: ULKS Korzenna, Asy Zakopane, Irzyk Warszawa, Chruślice Nowy Sącz, Borek Kraków, Dunajec Nowy Sącz, Podhale Nowy Targ. Zespoły podzielono na dwie grupy, z których awans do fazy pucharowej uzyskiwały miejsca 1-2. Rywalami WAP-u byli: Dunajec Nowy Sącz, Podhale Nowy Targ oraz Borek Kraków.

Dunajec Nowy Sącz 3-0 WAP
WAP 2-1 Podhale Nowy Targ (bramki: – Maciej Pałka x 2)
Borek 1-0 WAP

Po dwóch kolejkach spotkań do awansu z grupy wystarczał nam remis z Borkiem Kraków, przebieg meczu jednak nie był zbyt udany, nie potrafiliśmy udokumentować swojej przewagi golem, pomimo stworzonych sytuacji. To czego nie zrobił nasz zespół udało się zawodnikom z Krakowa, po jednej z kontr strzelili bramkę, nie dając sobie odebrać prowadzenia. W tej sytuacji wobec równej liczby punktów aż 3 drużyn awans do dalszej fazy rozgrywek uzyskało Podhale Nowy Targ posiadające najlepszy bilans bramkowy w meczach bezpośrednich.

Komentarz Trenera Karola Karpierza:
Podczas turnieju zaprezentowaliśmy bardzo dobrą postawę, wysoki poziom rywalizacji sprawił, że nasz gra była bardziej intensywna niż ma to miejsce w spotkaniach ligowych. Akcje budowaliśmy od własnej bramki co bardzo cieszy, nie ustrzegliśmy się błędów, natomiast widać ogromny postęp w tym elemencie gry. Chociaż nie osiągnęliśmy satysfakcji z wyniku, bo tego dnia było stać nas na więcej, to wracamy z turnieju w dobrych nastrojach, bo przede wszystkim cieszy jakość naszej gry, która wciąż powinna być priorytetem w tej kategorii wiekowej.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com