KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

TURNIEJOWE ZMAGANIA AKTYWNYCH RODZICÓW

W sobotę 27.06.2020 r. na boisku w Łobzowie odbył się organizowany przez naszą Akademię II Turniej Rodzinny – “Aktywny Rodzic”. Projekt był współfinansowany przez Ministerstwo Sportu w ramach Programu “Sport dla Wszystkich”

Już po raz drugi w historii naszej Akademii rywalizowali rodzice naszych młodych piłkarzy. Tatusiowie, wujkowie oraz starsi koledzy naszych Adeptów toczyli sportową walkę a żeńskie grono widzów dzielnie im kibicowało. W tym roku szeregi Rodziców zasilili Radni naszej Gminy Zdzisław Pasich i Marcin Maciora prezentując swoją grą wysoki piłkarski poziom.
W sportowej rywalizacji uczestniczyło 5 dobrze znanych na całym Świecie Klubów 🙂

  • Atalanta BC na czele z Trenerem Łukaszem Strózikiem,
  • Juventus F.C. z Trenerem Sławomirem Pabianem,
  • Real Madryt prowadzony przez Trenera Mariusza Porębskiego,
  • Atlético Madryt wraz z Trenerem Sylwestrem Cupiałem,
  • oraz SSC Napoli z Trenerem Grzegorzem Smolakiem.

Emocji nie brakowało. Nie brakowało również zaangażowania. Ciekawe akcje, determinacja, walka – to wszystko towarzyszyło trzymającym w napięciu meczom rozegranym w systemie każdy z każdym.
Widać było, że wszystkie drużyny podeszły bardzo poważnie do piłkarskich zmagań. Jeżeli ktoś myślał, że to tylko zabawa i że zabraknie dobrej gry i pięknych bramek –  nic bardziej mylnego –  obiektywnie trzeba przyznać, że w tej edycji Turnieju Rodzinnego mieliśmy najwyższy sportowy poziom  w dotychczas rozgrywanych turniejach rodzinnych. Po każdym kończącym spotkanie gwizdku sędziego widać było duże zmęczenie zawodników, które szybko mijało wraz z pierwszym gwizdkiem rozpoczynającym kolejne spotkanie – wracały siły i wielka wola walki aż “kości trzeszczały”.
Najważniejsze jest jednak to, że oprócz świetnego widowiska Rodzice zadbali również o fajną atmosferę zarówno na boisku, trybunach a także podczas grillowanego poczęstunku.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za udział w zawodach, za ambitną walkę i przede wszystkim za dobrą zabawę bo przecież to było celem tego spotkania.
Dziękujemy również Prezesowi Klubu Olimpia Łobzów – Panu Ireneuszowi Dobrkowi za udostępnienie boiska.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce – Juventus F.C.

z tą samą liczbą punktów ex aequo:
II Miejsce – Atlético Madryt
II Miejsce – Real Madryt

III Miejsce – Atalanta BC

IV miejsce – SSC Napoli

12...8
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com