KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

ZE SPORTEM MI DO TWARZY – LETNI TURNIEJ ŻAKÓW

29 sierpnia 2021 r. na wolbromskim stadionie odbył się Letni Turniej Żaków – ZE SPORTEM MI DO TWARZY. Był to drugi turniej organizowany w ramach projektu „Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej” współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Pomimo deszczu i chłodnej temperatury w sportowej rywalizacji wzięło udział niespełna 60 młodych adeptów piłkarskich z rocznika 2013 i młodsi. 
W sportowej rywalizacji uczestniczyły następujące drużyny:

Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym na dwóch równolegle utworzonych boiskach, co zapewniło naszym młodym zawodnikom aż 3,5 godziny gry na boisku. Jak zwykle nie zabrakło dużej liczby bramek oraz pojedynków 1×1. Wszystkie drużyny pokazały wysokie umiejętności piłkarskie i dały zgromadzonym kibicom wiele satysfakcji. Mimo prowadzonej klasyfikacji, nie przywiązywano dużej uwagi do wyników poszczególnych meczów, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, nauka i gra fair-play. Wszyscy zostali uhonorowani okolicznościowymi pucharami i medalami, dodatkowo wyróżniający się zawodnicy  zostali nagrodzeni nagrodami indywidualnymi.
Królem strzelców turnieju z 17 golami został Kurta Brajan (WAP-Młodzi przebojem) a najlepszym bramkarzem – tylko 5 straconych bramek – Staszczyk Antoni (Błękitni Modlnica).

Po pełnej emocji i zaangażowania rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

I   MIEJSCE – WAP-Młodzi przebojem (13 pkt.)
II  MIEJSCE – Błękitni Modlnica (11 pkt.)
III MIEJSCE – UKS AP21 Chrzanów (7 pkt.)
IV MIEJSCE – AP MGHKS Bolesław Bukowno (6 pkt.)
V  MIEJSCE – MUKP Dąbrowa Górnicza (4 pkt)
VI MIEJSCE – Płomień Jerzmanowice (1 pkt) bramki

To był kolejny bardzo dobry występ zespołu Trenera Sławomira Pabiana. Z turnieju na turniej można zaobserwować duże postępy w grze naszych podopiecznych.
Stawiają dopiero pierwsze kroki w piłkarskiej edukacji i jeszcze sporo muszą się nauczyć ciężko pracując na treningach, ale ten dobry początek na pewno im pomoże i miejmy nadzieję, że będzie jeszcze większą motywację do sumiennych treningów.

GRATULUJEMY WAP-owicze WYNIKU !!!

Zarząd Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem gratuluje również wszystkim biorącym udział w turnieju drużynom życząc im dalszych sportowych sukcesów oraz dziękuje wszystkim kibicom za miły i kulturalny doping.
Dziękujemy również Rodzicom grupy Żaków i Trenerom za wsparcie i pomoc przy organizacji turnieju.
Szczególne podziękowania kierujemy do Prezesa WKS „Przebój” Wolbrom Pana  Dariusza Gorgonia za udostępnienie obiektów sportowych.

12...8

 

 

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com