KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MAŁOPOLSKA NA SPORTOWO – TURNIEJ ORLIKÓW

26.09.2021 r. Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem przeprowadziła kolejny Turniej Piłki Nożnej. Projekt został zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Do sportowej rywalizacji stanęły drużyny orlików. Na nasze zaproszenie odpowiedziały zespoły:  AP Gołcza, AP MGHKS Bolesław Bukowno, Piliczanka Pilica, Płomień Jerzmanowice i Pogoń Miechów natomiast Wolbromską Akademię Piłkarską – Młodzi przebojem reprezentowała drużyna orlików prowadzona przez trenera Grzegorza Smolaka.

Zespoły rozgrywały mecze równocześnie na dwóch boiskach w systemie każdy z każdym po 15 minut. Poziom sportowy zawodów stał na bardzo wysokim poziomie i każdy mecz był ciekawym widowiskiem dla zgromadzonych na trybunach kibiców. Atmosfera panująca na boiskach była bardzo przyjazna a rywalizacja zacięta i emocjonująca. Zespoły grały ze zmiennym szczęściem, raz ciesząc się ze zwycięstwa, innym razem uznając wyższość przeciwnika.
Po zaciętej, sportowej rywalizacji klasyfikacja końcowa Turnieju Orlików wygląda następująco:

I miejsce     –    Pogoń Miechów 13 pkt.

II miejsce   –    WAP – Młodzi przebojem 12 pkt.

III miejsce –     GMLKS Piliczanka Pilica 9 pkt.

IV miejsce –    AP Gołcza 7 pkt.

V miejsce  –    AP 21 Płomień Jerzmanowice 1 pkt.

VI miejsce –    AP MGHKS Bolesław Bukowno 1 pkt.

Nasi zawodnicy nie pozwalali rozwinąć skrzydeł gościom, grali wysokim pressingiem i skutecznie kończyli swoje akcje. Mimo jedynej porażki 2 : 3 z Pogonią Miechów  WAP-owicze nie poddali się i do kolejnych meczów wyszli wyjątkowo zmotywowani chcąc pokazać rywalom, że ostatnie słowo dzisiaj należy do nich. I tak też się stało – w kolejnych spotkaniach poznali smak zwycięstwa prezentując swoje umiejętności piłkarskie i świetne akcje na pełnej szybkości.
Turniej przyniósł nam duży sukces, ponieważ dzięki dobrze funkcjonującej obronie wspomagającej bramkarza straciliśmy zaledwie 4 bramki w turnieju, a nasze wygrane były znaczące (25 zdobytych bramek) – co dobrze świadczy o naszej sile w ataku. Wielkie gratulacje dla drużyny i Trenera za walkę i bardzo dobrą grę !
Na zakończenie zawodów wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz medale a najlepszy bramkarz i najlepszy strzelec pamiątkowe statuetki.

Nagrody indywidualne trafiły do: Najlepszy Strzelec – Piotr Banyś  (WAP-Młodzi przebojem), Najlepszy Bramkarz – Mateusz Chabasiewicz (Pogoń Miechów).

Zarząd Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem gratuluje wszystkim drużynom życząc im dalszych sportowych sukcesów.
Dziękujemy Panu Prezesowi WKS „Przebój” Wolbrom Panu Dariuszowi Gorgoń za  udostępnienie boiska, Trenerowi  Sylwestrowi Cupiałowi za wideorejestrację turnieju a także obecnym na turnieju Trenerom WAP-u za pomoc w organizacji zawodów.
Ogromne brawa należą się również naszym kibicom oraz gościom za kulturalny i gorący doping.

12...7
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com