KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

TURNIEJ ORLIKÓW – KUŹNIA MISTRZÓW

W weekend 23-24 października zespół orlików rywalizował w dwudniowym Turnieju – “Kuźnia Mistrzów” w Krakowie.
Turniej rozgrywany był w formule “każdy z każdym”, dzięki czemu w 11 meczach rozegraliśmy na zielonej murawie aż 240 minut, podczas których mogliśmy sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności na tle wymagających przeciwników.
Do piłkarskiej rywalizacji stanęły następujące drużyny: KS Bieżanowianka Kraków, KSPN Pogoń Kraków, MKS Krakus, KKP Korona, Szkółka Piłkarska Karpaty Siepraw, Klub Sportowy Czarni Sosnowiec, Ks Bronowianka, MOSiR Bochnia, Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Akademia Piłkarska Kolejarz-Prokocim Kraków i Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem.
To był bardzo udany turniej. Nie przyjechaliśmy w roli faworyta, ale mimo wszystko chłopcy nie przestraszyli się bardziej doświadczonych zespołów –  walczyli, próbowali różnych wariantów, dużo strzelali na bramkę rywali. Wynik był drugorzędny bowiem w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja dzięki czemu w ten weekend każda drużyna była wygrana. Wolbromianie przyjechali po nowe doświadczenie, które będzie procentować na kolejnych zawodach, jedno jest pewne z turnieju na turniej będą mocniejsi i pewniejsi swoich piłkarskich umiejętności. 
Skład WAP-u:
Piotr Banyś, Tomasz Marchajski, Mikołaj Maślisz, Franciszek Kur, Julian Bugaj, Wojciech Koryto, Szymon Różanowski, Oliwie Cupiał, Jan Kordaszewski.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com