KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

HALOWY TURNIEJ ŻAKÓW – ZE SPORTEM MI DO TWARZY

31 października miłośnicy futbolu młodych piłkarzy uczestniczyli w Halowym Turnieju Żaków – ZE SPORTEM MI DO TWARZY. Zawody odbyły się w ramach projektu „Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej” współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, roze­grano kolejno 15 meczów po 12 minut w systemie: każdy z każdym. Nasze żaki dzielnie rywalizowały w zawodach podczas których miały szanse mierzyć się z zespołami:

Rywalizacja była bardzo zacięta, w każdym spotkaniu zawodnicy sprawdzali swoje piłkarskie umiejętności na tle swoich rówieśników. Trzeba przyznać, że wszystkie drużyny zagrały mecze z bardzo dużym zaangażowaniem i wielką wolą walki, a kibicujący rodzice świetnie dopingowali swoje pociechy. Oczywiście poza sportowymi emocjami, najważniejsza była dobra zabawa i uśmiech po każdej strzelonej BRAMCE!
WAP-owiecze grali ładnie, skutecznie i co najważniejsze żadne akcje nie były przypadkowe. Nasi adepci rozegrali dobre zawody i ostatecznie zajęli II miejsce w turnieju. Gratulujemy !!!

Po chwili oddechu nastąpiło odczytanie wyników i uhonorowanie uczestników pucharami i medalami.

I miejsce – AP Przemsza Klucze
II miejsce – WAP-Młodzi przebojem
III miejsce – AP MGHKS Bolesław Bukowno
IV miejsce – UKS AP21 Chrzanów
V miejsce – MUKP Dąbrowa Górnicza
VI miejsce – GMLKS Piliczanka Pilica

Do zawodników powędrowały również wyróżnienia indywidualne: najlepszym strzelcem został  Czerwiński Jakub (AP MGHKS Bolesław Bukowno) a  Ambrożkiewicz Aleksander (AP Przemsza Klucze) został wybrany najlepszym bramkarzem.

Zarząd Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem gratuluje wszystkim drużynom życząc im dalszych sportowych sukcesów.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy spędzili z nami ten czas oraz Trenerom i ich zespołom, które do nas przyjechały.

12...7
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com