KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

“ZE SPORTEM MI DO TWARZY” TURNIEJ ROCZNIKA 2013

12 czerwca rozegraliśmy drugi z czterech turniejów w ramach cyklu “ZE SPORTEM MI DO TWARZY”. Tym razem młodzi miłośnicy piłki nożnej uczestniczyli w zawodach zorganizowanych na stadionie WKS Przebój Wolbrom przy ul. Leśna 2.

Był to turniej dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest  Minister  Sportu i Turystyki.

Jako gospodarze zawodów gościliśmy następujące drużyny: GMLKS Piliczanka Pilica, AP Przemsza Klucze, Proszowianka Proszowice, MUKP Dąbrowa Górnicza, AP21 Chrzanów, Promień Przeginia.

Graliśmy po15 minut równolegle na 3 boiskach. Na boisku czuć było atmosferę sportowej rywalizacji – dużo bramek, pięknych akcji – wszystko co w piłce się może podobać!
Nie było klasyfikacji końcowej zawodów i nagród za poszczególne miejsca. Tego dnia zwycięzcami stali się wszyscy uczestnicy rozgrywek, bez względu na wyniki. Dodatkowym atrybutem była piękna pogoda, która sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Na zakończenie rozgrywek każda drużyna otrzymała puchar, a wszyscy zawodnicy pamiątkowy medal.
W tej kategorii wiekowej najlepszą formą rywalizacji są festiwale gier, odbywają się one bez presji wyniku, nie prowadzone są żadne klasyfikacje a dzieci skupione są tylko na celach szkoleniowych i mają najwięcej radości z gry.
Cieszy fakt, że WAP-owicze grając również z silnymi zespołami pokazują, że są w stanie rywalizować z każdym przeciwnikiem.
Jako organizatorzy przedsięwzięcia zapewniliśmy wiele dodatkowych atrakcji: zabawę na dmuchańcu, lody, watę cukrową, kiełbaski z grilla oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców adeptów.
Gratulujemy i dziękujemy dzielnym piłkarzom i ich rodzicom za trud, pomoc, zaangażowanie i wspaniałą zabawę.To był miły, aktywnie spędzony czas.

Dziękujemy Prezesowi WKS Przebój Wolbrom za udostępnie­nie boiska.

Podziękowania kierujemy również do Rodziców i Trenerów
– Sławomira Pabiana i Grzegorza Smolaka,
którzy wspierali Zarząd podczas przygotowań imprezy.

Dziękujemy – wszystkim Paniom, które osłodziły nasz turniej domowymi wypiekami i słodyczami.

 

12...5
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com