KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PIKNIK RODZINNY OCHOTA NA SPORT – MAŁOPOLSKA NA SPORTOWO

26 czerwca na wolbromskim stadionie odbył się Piknik Rodzinny:

OCHOTA NA SPORT

 MAŁOPOLSKA NA SPORTOWO

Organizatorem imprezy była nasza Akademia, która przygotowała szereg atrakcji nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

Projekt był współfinansowany ze środków pochodzących z budżetu państwa

oraz przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Na gości w różnym wieku czekały liczne atrakcje sportowe i kulinarne. Było coś dla ducha i coś dla ciała. Konkursy z nagrodami, gry i zabawy z animatorami, w których chętnie brali udział  nie tylko najmłodsi. Były to m.in. konkurencje sportowe, puszczanie wielkich baniek mydlanych oraz kręcenie balonów. Jedną z konkurencji sportowych, która przysporzyła wielu emocji, zarówno dzieciom jak i rodzicom było przeciąganie liny oraz rozegrane mecze dzieci kontra rodzice. To tylko niektóre atrakcje przygotowane dla uczestników pikniku rodzinnego. Zwycięscy przeprowadzonych konkurencji otrzymali nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki.
Dmuchany zamek, zjeżdżalnia, gigantyczna bramka celnościowa oraz zabawa w przebieranki przy Fotobudce, to kolejne możliwości wspólnego spędzenia wolnego czasu. Dostarczyły one niebywałych wrażeń korzystającym z nich dzieciom.
Pomiędzy rozgrywanymi meczami byliśmy świadkami pokazu freestyle football w wykonaniu Macieja Kryski a dodatkowo uczestnicy Pikniku mogli sprawdzić swój refleks na profesjonalnym urządzeniu do pomiaru czasu reakcji, który został udostępniony przez trenera Mariusza Porębskiego – dziękujemy Trenerze 🙂 .
Jak piknik, to także coś na ząb. Mogliśmy posmakować potraw z grilla. Ogromnym powodzeniem cieszyła się również stworzona w cieniu kawiarenka, w której serwowano przepyszne ciasta, upieczone przez rodziców naszych adeptów, kawę i herbatę. Upał sprawił, że także stoisko z lodami było oblegane przez dzieci i dorosłych. A braki cukru uzupełnialiśmy olbrzymią watą cukrową.
Pogoda tego dnia była idealna, a frekwencja dopisała. Jak to na prawdziwym pikniku bywa, wszystkie miejsca były wypełnione gwarem świetnie bawiących się uczestników. Taka impreza pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim wzmacnia więzy rodzinne. O czym mogą świadczyć uchwycone na zdjęciach uśmiechy dzieci i dorosłych, co skłania nas do kontynuowania tego typu działań w przyszłości. Z pewnością nie pożałował ten, kto przyszedł tego dnia na wolbromski stadion.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Magdalenie Barczyk
za utrwalenie piknikowych chwil na pięknych zdjęciach.

Dziękujemy Prezesowi WKS Przebój Wolbrom – Panu Dariuszowi Gorgoniowi
za udostępnie­nie obiektów sportowych przy ul Leśnej 2.

Podziękowania kierujemy również do Rodziców i Trenerów,
którzy z dużym zaangażowaniem wspierali Zarząd podczas przygotowań imprezy.

Dziękujemy – wszystkim Rodzicom, którzy osłodziły nasz Piknik domowymi wypiekami i słodyczami

12...11

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com