KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGA MŁODZIKÓW MICHAŁOWIANKA – WAP

Seria zwycięstw Młodzików w lidze Kraków: D2 Młodzik “Grupa 1” trwa nadal. Tym razem nasza drużyna przywiozła 3 pkt. z terenu Michałowic. Niedzielny mecz był bardzo ciekawym widowiskiem dla kibiców, ponieważ oprócz dużej ilości bramek obie drużyny zaprezentowały naprawdę mnóstwo ciekawych akcji. Mecz był cały czas kontrolowany przez naszych zawodników, którzy od początku narzucili własny styl gry. W 9′ meczu na strzał zza pola karnego zdecydował się Maciej Rogal nie dając żadnych szans bramkarzowi gospodarzy. Taki wynik utrzymywał się aż do końcówki pierwszej połowy, wówczas dwa ciosy zadał Piotr Banyś w 27′ i 30` minucie.
Po przerwie WAP-owicze powiększyli swoją przewagę zdobywając dwie bramki. W 32′ Piotr Banyś pokonał bramkarza gospodarzy a w 42′ Maciej Rogal, po bardzo ładnych akcjach całego zespołu. Michałowianka pokonała naszą obronę dopiero w 46′ spotkania.
Wolbromianie zdobyła jeszcze dwie bramki w końcówce spotkania, tracąc przy tym tylko jedną. Obie bramki były autorstwa naszego kapitana Piotra Banysia. Na szczególną uwagę zasługuje bramka zdobyta w 57′, gdzie Piotr przelobował bramkarza gospodarzy z własnej połowy boiska. |
Cieszy skuteczność naszych zawodników oraz coraz lepsza gra w obronie – skomentował trener Młodzików – Sylwester Cupiał.
Wynik 2:7 (0:3)S
Skład WAP: Nicolas Machał (br), Wojciech Koryto (br), Oliwier Cupiał, Tomasz Marchajski, Julian Krężel, Szymon Różanowski, Mikołaj Maślisz, Maciej Rogal, Piotr Banyś (kpt.), Bartosz Domagała, Krzysztof Ambrożkiewicz.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com