KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

WAP – HUTNIK II KRAKÓW

W niedzielę 23.04.2023 r. o godzinie 9:00 przy ul. Leśnej 2, drużyna Młodzików rozegrała kolejny mecz w ramach rozgrywek I Ligi Okręgowej D2 Młodzik. Rywalem WAP-owiczów był Hutnik Kraków II. Było to bardzo dobre spotkanie naszej drużyny, która strzeliła cztery bramki rywalom tracąc tylko jedną.
 

Pierwszą bramkę spotkania w 21 minucie zdobył nasz najmłodszy zawodnik Oliwier Cupiał, który po doskonałym podaniu Piotra Banysia przelobował wychodzącego bramkarza gości. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Druga połowa rozpoczęła się od dobrej akcji całego zespołu, po której w sytuacji 1×1 znalazł się Piotr Banyś, jednak przegrał pojedynek z bramkarzem Hutnika. Drużyna gości odpowiedziała golem w 40 minucie meczu. Trzy minuty później ozdobą całego spotkania było trafienie Tomasza Marchajskiego w samo okienko bramki,Tomasz zdecydował się na strzał z półobrotu zza pola karnego lewą nogą. Gospodarze poszli za ciosem i nasz kapitan Piotr Banyś trafił na 3:1. Do końca spotkania WAP kontrolował grę i w końcówce meczu niezawodny Piotr Banyś po raz drugi wpisał się na listę strzelców ustalając wynik spotkania na 4:1. Należy pochwalić całą naszą drużynę za bardzo dobrą grę zarówno w obronie jak i skuteczność w ataku.

Skład:
Nikolas Machał (Br), Szymon Różanowski, Franciszek Kur, Jakub Latacz, Krzysztof Ambrożkiewicz, Stanisław Furman, Piotr Banyś (Kpt), Julian Krężel, Maciej Rogal, Mikołaj Maślisz, Oliwier Cupiał, Tomasz Marchajski, Oskar Sikora.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com