KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

KOLEJNY PIKNIK RODZINNY ZA NAMI

27.05.2023 r. wolbromski stadion stał się dla wszystkich mieszkańców Gminy Wolbrom miejscem sportowych rozgrywek i konku­rencji sprawnościowych. Organizatorem Pikniku była Wolbromska Akademia Piłkarska – Młodzi przebojem a projekt był współfinansowany prze Urząd Marszałkowski – Województwa Małopolskiego.

Pogoda sprzyjała uczestnikom i organizatorom Pikniku, a zabawa na świe­żym powietrzu przebiegała w super atmosferze.
Oficjalne otwarcie Pikniku nastąpiło o godzinie 14:30. Inauguracji dokonał w imieniu Zarządu Pre­zes WAP – Młodzi przebojem – Paweł Neter, który przywitał wszystkich zebranych i podziękował sponsorom – za wsparcie finansowe.
W tegorocznej imprezie zaplanowano blok różnych turniejów oraz konkursów. Wydarzenie zgromadziło naprawdę sporą publikę, która z dużym zainteresowaniem i zaan­gażowaniem oglądała rywalizację młodych i starszych uczestników, gorąco ich dopingując. Uczestnicy pikniku z ogromną determinacją i chęcią zdrowej rywalizacji reprezentowali swoje drużyny dlatego rozgrywane mecze oraz konkurencje sprawnościowe dostarczyły niesamowitych wrażeń oraz sporą dawkę sportowej adrenaliny.
Na murawie i orliku rozegrano mecze piłkarskie, w których rywalizowały dzieci i ich rodzice. W najmłodszych grupach waleczność i ambicja była po stronie maluchów, ale warunki fizyczne były jeszcze mocną stroną rodziców. W przypadku meczów grup starszych oraz meczu dziewczyny kontra mamy, było już widać, że nikt nie chce tak łatwo odpuścić. Ładne akcje z jednej i drugiej strony z pewnością podobały się zgromadzonym kibicom. 
Niesamowita ilość energii zarówno u tych małych jak i dużych zawodników, pojawiła się także podczas biegu z przeszkodami. Dodatkowo dużą wiedzę sportową zaprezentowały rodzinne drużyny podczas quizu dotyczącego piłki nożnej.
Po zaciętym współzawodnictwie uczestnicy pikniku udowodnili, że drzemie w nich wielki sportowy duch. Biorący udział w konkursach zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki.
Jak wiemy dzieci kochają ogromne dmuchańce. Każde dziecko uwielbia skakać, zjeżdżać na zjeżdżalniach czy po­konywać tory przeszkód – dlatego
i u nas nie mogło zabraknąć tych atrakcji. Najmłodsi mogli bawić się  – na zjeżdżalni z torem przeszkód, w suchym basenie z kulkami, ćwiczyć celność do gigantycznej bramki oraz korzystać z wodnych kul i walca poruszających się w napełnionym wodą basenie.

Zabawę dla dzieci oferowały także animatorki z firmy „Fabryka Frajdy” z Myszkowa. Mogliśmy uczestniczyć w poka­zach giga baniek mydlanych, malowaniu twarzy, modelowaniu balonów, stawianiu budowli z giga klocków i wielu, wielu innych zabawach. W programie animacji nie zabrakło również angażowania najmłodszych i starszych do wspólnej konkursowej za­bawy.
Dodatkową – nie byle jaka atrakcją – była możliwość obejrzenia z bliska wozu strażackiego oraz  samo­chodów policyjnych. Najmłodsi uczestnicy
z ochotą oglądali sprzęt a nawet przymierzali niektóre elementy ubioru naszych gminnych służb mundurowych.

W przerwie zabawy dużym powodzeniem cieszyły się kiełbaski z grilla serwowane w „Gospodzie pod Lasem“. Dla rozkoszy podniebienia można było poczęstować się watą cukrową, popcornem oraz smacznymi, domowymi wypiekami a dla ochłody zjeść pysznego loda.

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom tej imprezy
bez Waszego wsparcia to dzieło nie byłoby możliwe.
Dziękujemy:

Panu Zbigniewowi Góreckiemu
Prezesowi Zarządu Fabryki Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych „FAGUMIT” Sp. z o. o.

Panu Łukaszowi Żyle
Prezesowi Zarządu INTERkrąż Sp. z o.o

Panu Jackowi Kulczyckiemu
Usługi Remontowo-Budowlane

Pani Urszuli Majda
F.P.H.U DROMA

Firmie Jartir Team Gamrot Grzebielichowski Bieda Sp. Jawna

Kierujemy również podziękowania do:

Pana Dariusza Gorgonia za udostępnie­nie obiektów sportowych przy ul Leśnej 2.
oraz obecnym na Pikniku
Strażakom z Państwowej Straży Pożarnej. Komenda Powiatowa. Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza w Wolbromiu
i Policjantom z Komisariatu Policji w Wolbromiu

 

Podziękowania kierujemy również do Pań – mam naszych adeptów -, które osłodziły nasz Piknik domowymi, pysznymi wypiekami.
Nie możemy również zapomnieć o męskim udziale w przygotowaniu imprezy i pracach porządko­wych
 dziękujemy serdecznie Trenerom Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem
za pomoc i duże zaangażowanie w przygotowaniu imprezy.

Zarząd WAP – Młodzi przebojem

Taka uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim wzmacnia więzy rodzinne, zachowując tym samym budowane w społeczności lokalnej tradycje. O jej sukcesie świadczyć mogą uchwycone na zdjęciach uśmiechy dzieci i dorosłych, co skłania nas do kontynu­owania tego typu działań w przyszłości.

12...9
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com