KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

WAP – BŁĘKITNI MODLNICA

WAP-Młodzi przebojem – Błękitni Modlnica 4:1 (4:1)
10.09.2023 roku na stadionie przy ul. Leśnej 2 nasza drużyna młodzików rozegrała drugie spotkanie klasy okręgowej Kraków D1 Młodzik. Naszym przeciwnikiem był lider rozgrywek Błękitni Modlnica. Zajmująca drugie miejsce w tabeli drużyna WAP-u rozpoczęła spotkanie od straty bramki w czwartej minucie spotkania. Z rzutu wolnego mocno uderzył zawodnik gości i Nicolas Machał musiał wyciągać piłkę z siatki. Ta bramka tylko podrażniła naszych zawodników i w 12′ spotkania Oliwier Cupiał, po świetnym odbiorze dogrywa w pole karne do lepiej ustawionego Tomasza Marchajskiego, który nie daje szans bramkarzowi Modlnicy. Pięć minut później idealnym strzałem sprzed pola karnego popisuje się Piotr Banyś dając prowadzenie WAP-owiczom.
Nasi piłkarze z minuty na minutę grali coraz lepiej co przyniosło pozytywny efekt w 21′. Bardzo aktywny Tomasz Marchajski został sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił sam poszkodowany. W 26′ minucie dobrze rozegrany stały fragment gry dał nam jeszcze jednego gola, którego zdobywcą był nasz kapitan Piotr Banyś. Do końca pierwszej połowy wynik już się nie zmienił.
W drugiej połowie spotkania WAP-owicze grali bardzo mądrze i uważnie nie tracąc już żadnej bramki.
Cieszy dobra gra szczególnie w pierwszej połowie meczu jak również strata tylko jednej bramki co pokazuje, że drużyna coraz lepiej radzi sobie w rozgrywkach ligowych – podsumował grę swoich zawodników Trener Sylwester Cupiał

Bramki:
Tomasz Marchajski 12′
Piotr Banyś 17′
Tomasz Marchajski 21′
Piotr Banyś 26′

Skład:
Nikolas Machał (br), Krzysztof Ambrożkiewicz, Krzysztof Kurczek, Filip Sobczyk, Piotr Banyś (kpt), Szymon Różanowski, Jakub Latacz, Aleksander Wiercioch (br), Franciszek Kur, Michał Kućmierz, Tomasz Marchajski, Antoni Bugaj, Maksym Zelinskyi, Mikołaj Maślisz, Oliwier Cupiał, Dawid Nowak, Adam Kulawik, Julian Krężel, Stanisław Furman

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com