POGOŃ MIECHÓW – WAP 2 : 7
22.09.2025 r. drużyna Młodzików grająca w II lidze Olkuskiej rozegrała świetny mecz na wyjeździe z Pogonią Miechów, wygrywając 2:7. ![]()
Pierwsza i druga bramka to niemal identyczne akcje – Błażej Słaboń ![]()
wykończył idealnie podania kolegów. Później nieporozumienie w obronie wykorzystał napastnik Pogoni
. Kolejne minuty to bardzo dobra gra całego zespołu i kolejne dwa trafienia Błażeja ![]()
. Po przerwie zawodnicy gospodarzy trafili na 2:4. Kolejne minuty to gole naszych młodych piłkarzy. Na początek serii po raz kolejny Błażej Słaboń
strzela głową po idealnym zagraniu z rzutu różnego Igora Pielki, następnie Piotr Chaberka
wykończył akcję całego zespołu. Wynik ustalił Marcel Płoszaj
, który nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Brawa dla zawodników obydwu drużyn za bardzo dobre piłkarskie spotkanie ![]()
![]()
.





