KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGA MŁODZIK D2 – SŁOWIK OLKUSZ – WAP (6 : 2)

W sobotę 07.09.2024 r. drużyna Młodzików D2 podejmowała lidera grupy – Słowik Olkusz. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie z obydwu stron. Jako pierwsi cios wyprowadzili WAP- owicze, a dokładniej Adam Kulawik, który wygrał pojedynek z bramkarzem gości. W dalszej części spotkania do głosu doszli piłkarze ze Słowika, którzy doprowadzili do remisu a tuż przed przerwą strzelili bramkę na 1:2.
Po przerwie mecz był jeszcze bardziej otwarty co zaowocowało pięcioma bramkami. Niestety w meczu mniej błędów popełnili zawodnicy gości. Lider grupy okazał się również bardziej skuteczny wygrywając spotkanie 2:6.

Dla WAP-u drugą bramkę zdobył nasz najlepszy strzelec Adam Kulawik. Gratulacje dla drużyny Słowika Olkusz za super mecz i postawę fair play.
Skład: Aleksander Wiercioch, Michał Pałka, Adam Kulawik, Mateusz Rolka, Stanisław Furman, Szymon Woźniczko, Krzysztof Kurczek, Leon Grzeszczuk, Maksym Zelinskyi, Oliwier Cupiał, Filip Śliwa, Dawid Nowak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com