KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PECHOWA PORAŻKA TRAMPKARZY

W sobotę 22 września rozgrywaliśmy wyjazdowe spotkanie z Zieleniczanką Zielonki. Mecz rozgrywany w ramach VII kolejki Krakowskiej I Ligi Trampkarzy rozpoczął się od wzmożonych ataków naszych adeptów, które przyniosły nam bardzo groźne sytuacje podbramkowe. Niestety nie udało się wykorzystać żadnej z nich, po rzucie karnym oraz rzucie wolnym wykonywanym przez Kamila Szlachtę piłka dwukrotnie uderzała w poprzeczkę. Bramka gospodarzy była jak zaczarowana. Chociaż to my prowadziliśmy grę to młodzi zawodnicy z Zielonek zdobyli gola, uderzeniem z około 25 metra, piłka poszybowała poza zasięgiem naszego bramkarze. Kolejne minuty to wyrównana gra z obu stron, błąd naszej defensywy przy wyprowadzeniu piłki strata i 2-0. Od tego momentu ruszyliśmy do odrabiania strat, w 30 minucie po akcji przeprowadzonej przez nasz zespół ręce same składały się do oklasków – rozpoczął ją Bartosz Paszczela na 25 metrze naszej połowy, dryblingiem ograł dwóch rywali zdobywając kolejne metry, w dalszej fazie Maciej Pałka oraz Grzegorz Żuchowicz wymieniając podania rozprowadzili akcję do skrzydła, zakończył ją Maciek Pałka wbijając piłkę do pustej bramki, po podaniu Bartka Paszczeli. Do przerwy 2-1. Po zmianie stron mecz stracił nieco tempo, obie drużyny rozbijały swoje ataki w środkowej strefie. Dopiero w 55 minucie pechowe zagrania ręką naszego zawodnika w polu karnym, dało gospodarzom jedenastkę, którą pewnie wykorzystali. 10 minut później było 3-2, po świetnym prostopadłym podaniu Bartka Paszczeli sytuację sam na sam wykorzystał Kamil Szlachta. Tuż przed końcem meczu mieliśmy jeszcze doskonałą okazję na doprowadzenie do remisu jednak świetnie interweniował bramkarz gospodarzy.
Kolejny mecz, w którym mimo porażki z boiska schodzimy z podniesioną głową, doświadczenie zdobyte w tego typu spotkaniach pozwoli nam wkrótce wygrywać takie mecze.
Skład stanowili: Nawrot, Robak, Jaskólski, Górski, Bocianowski, Paszczela, Pałka, Szlachta, Balin, Gałęziewski, Żuchowicz.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com