KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGOWY POJEDYNEK MŁODZIKÓW WAP-U

W ramach Olkuskiej Ligi Młodzika – Grupa Miechowska w weekend majowy rozegrano na boisku w Zarzeczu mecz przyjaźni pomiędzy dwiema drużynami WAP-u: Młodziki – grupa dziewczęca kontra Młodziki – grupa chłopięca.
Drużyna dziewczyn postawiła bardzo wysoko poprzeczkę. W pierwszej połowie wykorzystane przez Panów trzy okazje dały prowadzenie drużynie chłopięcej 3:0. Po zmianie stron mecz się wyrównał i akcje przenosiły się z jednej strony boiska na drugą. Druga połowa zakończyła się wynikiem 3:3.
Mecz dostarczył wielu pozytywnych emocji, pięknych bramek oraz pojedynków 1na1. Była to gra na dużej intensywności. Każda z drużyn chciała wygrać dlatego aby tak się stało oba zespoły zostawiły dużo zdrowia i serducha na boisku. Zespoły WAP-u udowodniły, że potrafią strzelać piękne bramki.
Wielkie brawa dla obu drużyn za stworzone widowisko co wielokrotnie było nagradzane brawami zebranych kibiców.

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie oraz rodzicom za wspieranie dzieci na meczach domowych i wyjazdowych.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com