KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

WAP – PRĄDNICZANKA KRAKÓW

12.05.2024 r. drużyna Młodzików wygrała czwarty mecz z rzędu w II Lidze Okręgowej Kraków i awansowała na 3 miejsce w tabeli. Był to kolejny bardzo dobry mecz, który dostarczył wielu emocji. Pierwsze prowadzenie już w 3 minucie dał nasz kapitan Piotr Banyś, lecz dwie minuty później samobójcze trafienie naszego zawodnika doprowadziło do remisu. W 14 minucie Piotr Banyś ponownie wpisał się na listę strzelców dając prowadzenie 2:1. Goście odpowiedzieli w 29′ i 35′ wychodząc na prowadzenie 2:3. Tuż przed przerwą na 3:3 ponownie strzelili Piotr Banyś.
Po zmianie stron drużyna Prądniczanki Kraków objęła prowadzenie 3:4. WAP-owicze nie poddawali się, grając uważnie w obronie i skutecznie w ataku najpierw doprowadziła do remisu w 63′ a później w 71′ po strzale Macieja Rogala ponownie prowadzili. Tuż przed końcem meczu Piotr Banyś ustalił wynik na 6:4 dla WAP-u.
Kto był na stadionie na pewno nie żałuje – był to naprawdę mecz na wysokim poziomie gry obu drużyn – wiele emocji, bramek i świetnych akcji.
GRATULUJEMY Trenerowi i Drużynie Młodzików !!!

Skład: Piotr Banyś ( kpt.), Nicolas Machał ( br.), Maciej Rogal, Filip Sobczyk, Stanisław Wojtacha, Mikołaj Maślisz, Oliwier Cupiał, Dawid Nowak, Tomasz Marchajski, Stanisław Furman, Julian Krężel, Piotr Habryn, Franciszek Kur, Filip Widacha, Szymon Różanowski, Oskar Sikora, Michał Pałka.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com