KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

WAP – SKALANKA SKAŁA

26.05.2024 r. zajmująca drugie miejsce w tabeli drużyna Młodzików rozegrała mecz rewanżowy z liderem grupy – niepokonaną drużyną Skalanki Skała. Był to świetny mecz i udany rewanż naszej drużyny, która pokazała, że potrafi rywalizować z najlepszymi pokonując lidera 7:2 (2:0). Licznie zgromadzeni kibice oklaskiwali świetne akcje obydwu drużyn.
W dwunastej minucie spotkania wynik otworzył Piotr Banyś po stałym fragmencie gry. Następna bramka padła w 21′ również po strzale Piotra Banysia i WAP-owicze schodzili na przerwę z dwubramkową przewagą. Po zmianie stron gra była jeszcze bardziej ofensywna czego efektem było aż siedem strzelonych bramek. W tym dniu skuteczniejsi w ataku i lepsi w defensywie byli nasi piłkarze. Piotr Banyś jeszcze trzykrotnie pokonał bramkarza gości a swoje trafienia dołożyli Tomasz Marchajski i Adam Kulawik.
Obiektywnie można powiedzieć, że był to mecz na niezwykle wysokim poziomie sportowym.
Dziękujemy drużynie Skalanki Skała za świetny mecz i postawę fair play.
Skład: Stanisław Furman, Szymon Różanowski, Jakub Latacz, Franciszek Kur, Mikołaj Maślisz, Filip Sobczyk, Stanisław Wojtacha, Piotr Banyś (kpt.), Maciej Rogal, Oliwier Cupiał, Tomasz Marchajski, Julian Krężel, Adam Kulawik, Nicolas Machał (br.)