KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

LIGA MŁODZIKÓW KRAKUS NOWA HUTA KRAKÓW – WAP 2:1

Dnia 04.05.2017r po raz kolejny gramy na wyjeździe, tym razem w Nowej Hucie. Boisko w porównaniu do poprzedniej kolejki bardzo dobre, jedynie dwie duże kałuże, powstałe jeszcze przed rozpoczęciem meczu, mogły przeszkadzać w grze.
Początek meczu wyrównany, obie drużyny grają mądrze nie dopuszczając do własnej bramki przeciwnika. W kolejnych minutach meczu Wojciech Sułkowski i Maciej Pałka wychodzą sam na sam z bramkarzem, jednak piłka zostaje im w kałuży i dobra akcja nie zostaje zakończona strzałem na bramkę przeciwnika. W 26 minucie spotkania pada gol dla Krakusa – dośrodkowanie z rzutu rożnego próbuje złapać nasz świetnie broniący do tej pory bramkarz Aleks Jaskólski, jednak piłka wypada mu z rąk a napastnik Krakusa strzela do pustej bramki, ustalając wynik do połowy.
Na drugą połowę wychodzimy bardziej zmobilizowani, chcąc doprowadzić do remisu, niestety w 45 minucie meczu Krakus strzela gola i odskakuje nam na dwie bramki Po tej stracie tempo gry w naszym wykonaniu zdecydowanie spadło, a Krakus kontroluje mecz, mądrze go rozgrywając. W 55 minucie meczu, tuż przed polem karnym, Bartosz Paszczela strzela upragnionego gola z rzutu wolnego. Po zdobyciu bramki WAP-owicze uwierzyli, że są w stanie odwrócić wynik spotkania. Zabrakło nam jednak szczęścia – w ostatnich minutach meczu dwa razy świetnie uderza Maciej Pałka – raz z prostego podbicia (bramkarz ledwo obronił) a kolejny raz minimalnie nad poprzeczką bramki rywala.
Podsumowując spotkanie należy pochwalić za grę fair play tak jedną jak i drugą drużynę. Brawa należa się również kibicom gospodarzy, którzy nagradzali brawami obie drużyny za podjętą walkę.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com