KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PECHOWY REMIS

22.04.2017 r. na stadionie w Krakowie trampkarze rozegrali mecz z Wieczystą Kraków remisując 2:2. Był to pechowy remis, ponieważ straciliśmy bramkę na 2:2 w ostatniej akcji meczu, po której sędzia zakończył spotkanie.
Mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze – po bramkach Kacpra Januszka i Mi­chała Kura (strzał z 20 m w samo okienko) prowadziliśmy z Wieczystą 2:0. Tuż przed przerwą niestety sprezentowaliśmy bramkę kolegom z Krakowa na 2:1
Druga połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny, wiele dogodnych sy­tuacji do strzelenia bramki, doskonała gra bramkarza gospodarzy i brak skutecz­ności z naszej strony. No cóż – jeśli się nie wykorzystuje stuprocentowych sytu­acji to meczu się nie wygrywa.
W ostatniej akcji spotkania, przy braku koncentracji naszych zawodników Wie­czysta wyprowadziła kontrę, po której, zdobyła wyrównującą bramkę. I tak za­miast 3 punktów wywozimy z trudnego terenu tylko 1. Brawa za walkę i ambicję dla całej drużyny, minus za nonszalancję i brak kon­centracji do ostatniego gwizdka sędziego.