KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

PODSUMOWANIE SEZONU ORLIKÓW

Na wstępie przepraszam wszystkich rodziców za nie umieszczanie relacji na stronie WAP-u po naszych meczach ligowych. Za brak informacji odpowiedzialny jestem tylko i wyłącznie ja – Koterba Radosław

Na koniec sezonu ligowego, nadszedł czas na podsumowanie naszych występów w II Lidze Okręgowej, prowadzonej przez Podokręg Piłki Nożnej w Olkuszu.
Rozgrywki ukończyliśmy na pierwszym miejscu, nie pozostawiając wątpliwości, której dru­żynie należy się to miejsce. Wszystkie mecze, dzięki bardzo dobrej i konsekwentnej grze ca­łego zespołu, kończyliśmy jako zwycięzcy, pozostawiając wśród obserwujących rodziców i kibiców pozytywny wizerunek naszej Akademii. Najlepszą recenzją drużyny niech będzie imponujący bilans bramek jaki został ustanowiony po ostatnim meczu, pomimo nie rozegra­nia wszystkich spotkań – ze względu na oddanie przez przeciwnika meczu walkowerem – wy­gląda on następująco: 137 bramek strzelonych i tylko 7 straconych w całym sezonie!!!. Jak widać defensywa i ofensywa spisali się znakomicie.
Wyniki kolejno rozegranych spotkań rundy rewanżowej;

 

 

Drużyny Wyniki
Dłubnia Jangrot – WAP Wolbrom 0:14
Słowik Olkusz – WAP Wolbrom 1:2
WAP Wolbrom – Legion Bydlin 8:0
Przemsza Klucze – WAP Wolbrom 2:11
WAP Wolbrom – Unia Jaroszowiec 13:2
Leśnik Gorenice – WAP Wolbrom 0:3 walkower
WAP Wolbrom – Błysk Zederman 3:0 walkower
Spójnia Osiek – WAP Wolbrom 0:3 walkower
WKS Wolbrom – WAP Wolbrom 3:0 walkower
Błysk Zederman – WAP Wolbrom 0: 25

Kadra naszego zespołu była bardzo szeroka, w rozgrywkach występowali zawodnicy zarówno z rocznika 2006 i 2007 (skład drużyny na mecz liczył minimum 10 zawodników), gdzie każdy z nich mógł dołożyć swoją cegiełkę do ogólnego wyniku zespołu. Niejednokrotnie za­wodnicy: Maciora Kamil, Płaszczyk Jakub, Romanek Kamil, Żebrak Olaf, Syguła Ka­mil, Krzywański Brunon, występowali także w drużynie Młodzików, zdobywając cenne doświadczenia, co na pewno będzie procentowało w przyszłości. Oceniając całą grupę i po­równując wyniki meczów ligowych z poprzedniej rundy, mogę z dumą stwierdzić, że za­równo pod względem technicznym jak i taktycznym, wszyscy zawodnicy uczynili bardzo duży postęp, czego efektem były zdecydowane zwycięstwa w rozmiarze dwucyfrowym oraz przebieg spotkań prowadzonych pod nasze dyktando. 
Szkółkę podczas spotkań ligowych reprezentowali: Maciora Kamil, Romanek Kamil, Płasz­czyk Jakub, Ciepał Marcel, Żebrak Olaf, Syguła Kamil, Struzik Emil, Krzywański Brunon, Patela Jan, Chmura Kuba, Wiśniowski Mikołaj, Pluta Franciszek, Płowiec Kamil, Witkowski Olaf, Broda Krzysztof, Czerwik Mateusz, Kotlarz Jakub, Prokop Jakub, Prokop Kacper, Paszkowski Marcel, Sobota Marcel. 
Wyróżnić należy też trzech naszych zawodników (Maciora Kamil, Żebrak Olaf, Płaszczyk Jakub), którzy znaleźli się w kadrze reprezentacji Podokręgu Olkusz, podczas rozgrywanego Turnieju w Wadowicach. Kolektyw jaki udało się stworzyć z naszych młodych piłkarzy (zarówno na boisku, a także poza nim), bardzo cieszy wszystkich, którzy przyczynili się do osiągniętego sukcesu. Ze swojej strony chciałem bardzo podziękować wszystkim zawodnikom za ogromny wysiłek podczas treningów, sparingów, meczów. To dzięki Waszej systematycznej pracy, zaangażo­waniu, chęci rozwoju waszych umiejętności – wszystko jest możliwe. Podziękowania należą się także Zarządowi Akademii za stworzenie odpowiednich warunków do treningu i rozwoju oraz dla zawsze obecnych i służących pomocą rodziców. 

 

Trener – Radosław Koterba

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com