KONTO AKADEMII  -  Bank Spółdzielczy w Wolbromiu:

      89 84500005 0000 0000 3737 0002
      KRS 0000402761
      NIP: 6372190477
      REGON: 122444484

MECZE LIGOWE ORLIKÓW ZESPÓŁ II

WAP – AP Przebój Wolbrom 3 : 0

10 września 2017 r. drużyna WAP – Młodzi przebojem II miała rozegrać swój pierwszy mecz w ramach II Ligi Okręgowej z drużyną AP Przebój w Wolbromiu. 
Niestety tego dnia nie udało się rozegrać spotkania ligowego, ponieważ przeciwnik nie pojawił się na meczu. Nasza drużyna wygrała walkowerem

Skład WAP- Młodzi przebojem II :
Milan Maroszek, Mateusz Czerwik, Mikołaj Knap, Marcel Sobota, Cezary Łazarczyk, Mateusz Czerwik, Mateusz Marchajski, Paweł Domagała, Jakub Prokop, Kacper Prokop, Kornel Urbański, Adaś Kossakowski, Mateusz Mucha.

SPARTAK CHARSZNICA – WAP 5 : 5

II kolejkę Ligi Orlików zespół WAP – Młodzi przebojem II rozegrał 22.09.2017 r. w Charsznicy z drużyną Spartak Charsznica. 
Mecz od samego początku źle się dla nas ułożył. Szybko stracone dwie bramki spowodowały dużą nerwowość w naszej drużynie. Do przerwy zawodnicy próbowali odwrócić wynik zagrażając bramce przeciwnika. Niestety strzały na bramkę albo lądowały w rękach bramkarza, albo obok bramki.
Po przerwie nasza gra wyglądała dużo lepiej, a akcje wreszcie zaczęły przynosić bramki. Mecz stał na dobrym poziomie bowiem żadna z drużyn nie chciała przegrać tego spotkania co zaowocowało dużą ilością ciekawych sytuacji bramkowych. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 5:5, choć nasza drużyna w ostatnich sekundach meczu miała świetną sytuacje do zdobycia gola na miarę zwycięstwa (strzał minął o milimetry bramkę gospodarzy). Warto pochwalić wszystkich zawodników w tym meczu za wielką determinację – odrobili straty i w drugiej połowie strzelili aż 5 goli, które dały im remis.

Skład WAP – Młodzi przebojem II:
Milan Maroszek, Mateusz Czerwik, Mateusz Mucha, Mateusz Marchajski, Cezary Łazarczyk, Marcel Sobota, Adam Kossakowski, Mikołaj Knap, Hubert Pasich, Paweł Domagała. 


12...5

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com